سرویس فضاي مجازي ۱۳۹۸/۱/۳۱ - ۱۰ : ۵۲ شماره: 17619
تعداد لايک‌هاي اينستاگرام مخفي مي‌شود؟
گزارش‌هاي جديدي در فضاي مجازي منتشر شده که نشان مي‌دهد اينستاگرام قصد دارد تعداد لايک‌هاي پست‌هاي به اشتراک گذاشته شده توسط کاربران را مخفي کند.

ticnews - شبکه اجتماعي اينستاگرام که بدون شک يکي از بزرگترين و محبوب‌ترين پلتفرم‌هاي شبکه اجتماعي در جهان به شمار مي‌رود و ميزبان ميليون‌ها نفر کاربر از کشورهاي مختلف است، حالا به نظر مي‌رسد که قصد دارد تغيير و تحولات جديدي را به پلتفرم خود بيافزايد تا بدين ترتيب بتواند نظر و رضايت کاربران اينستاگرامي را به سمت و سوي خود جلب کند و با ساير رقباي خود همچون پينترست و اسنپ چت که در سال‌هاي اخير سعي دارند عنوان محبوب‌ترين شبکه اجتماعي را از اينستاگرام بربايند، به رقابت بپردازد.

بر اساس اخبار و گزارش‌هاي جديدي که در وب سايت the verge منتشر شده است مي‌توان دريافت که اينستاگرام درصدد است قابليت جديدي را به پلتفرم خود بيفزايد که البته قرار است در ابتدا به صورت آزمايشي آن را براي تعداد محدودي از کاربران منتشر کند و در صورت دريافت بازخوردهاي مثبت از سوي آنها، قابليت جديد مذکور را بر روي پلتفرم اصلي آن قرار داده و در اختيار عموم کاربران اينستاگرامي بگذارد.

گفته مي‌شود اين قابليت قرار است تعداد لايک هاي پست‌هاي به اشتراک گذاشته شده از سوي کاربران را مخفي کند که به صورت يک آيتم کاملاً خصوصي تنها براي فردي که پست مذکور را منتشر کرده، نمايش داده شود و سايرين نتوانند تعداد لايک‌هاي يک پست را مشاهده کنند.

يکي از کاربران در فضاي مجازي با انتشار يک اسکرين شات از قابليت مذکور ادعا کرده است که اينستاگرام چنين قابليت جديدي را در سر دارد و احتمالاً آن را در آينده‌اي نزديک منتشر خواهد کرد.

منبع: ايسنا

انتهاي خبر / وب سايت اطلاع رساني وايمکس نيوز / شماره: 0
اخبار مرتبط

نظر شما درباره اين خبر
نام و نام خانوادگي

پست الکترونيک

نظر شما
نظرات

عضویت در خبرنامه
نام و نام خانوادگی:
آدرس ایمیل:

چنانچه قبلا در خبرنامه ثبت نام نموده اید ، در صورت عدم تمایل به ارسال خبرنامه اینجا کلیک کنید

آرشيو خبر ها

نظرسنجي