سرویس فناوري بي سيم ثابت ۱۳۸۹/۶/۲۹ - ۱۰ : ۰ شماره: 105
مدیرعامل شرکت مبین نت: با پوشش مراکز استان‌ها، فاز دوم توسعه شبکه آغاز شد
به گفته مدیرعامل اپراتور سراسری مبین نت، شبکه وایمکس این شرکت با حداقل پوشش شهرها و مراکز استان‌های کشور راه‌اندازی شد و طبق برنامه از مهر ماه جاری وارد فاز دوم پوشش دهی و تکمیل ظرفیت می‌شویم.
وایمکس نیوز – محمدتقی خاکی در گفت و گو با خبرنگار ما با بیان این مطلب گفت:‌ پوشش وایمکس مبین نت در تمامی مراکز استان‌ها و شهرهای بزرگ هم اکنون به بیش از 80 درصد رسیده و در فاز بعدی توسعه شبکه، پوشش شهرهای تابعه و مراکز استانداری و افزایش ظرفیت در دستور کار قرار می گیرد.
وی در خصوص مرکز تماش مشترکان مبین نت افزود: مرکز تماس و خدمات پشتیبانی مشتریان شرکت مبین نت به صورت 24 ساعته و در هفت روز هفته پاسخگوی تماس متقاضیان است و ما تمامی تلاش‌ خود را در جهت جلب رضایت مشترکان با ارایه خدمات بهتر به کار گرفته‌ایم.
وی با بیان اینکه تمامی نواقص موجود در بحث پشتیبانی خدمات وایمکس از سوی مشتریان و کاربران قابل بررسی است، ادامه داد: مبین نت در عین حال درصدد افزایش تعداد اپراتورهای مرکز تماس خود است و در عین حال اگر مشترکی برای دریافت خدمات با مشکلی مواجه شده می‌توانند موضوع را به روابط عمومی شرکت منتقل کند تا پیگیری‌های لازم انجام شود.
خاکی در پاسخ به این سوال که آیا بسته‌های تشویقی برای مشترکان در نظر خواهید گرفت، گفت:‌بسته‌های تشویقی متفاوتی را متناسب با تقاضای مشتریان ارایه خواهیم کرد، به این ترتیب مشتریان خانگی الزامی برای پرداخت تعرفه در حد مشتریان حرفه‌ای و اداری و سازمان‌ها نخواهند داشت.
وی با بیان اینکه مبین نت تاکنون موفق به نصب 200 ایستگاه BTS در سراسر کشور شده است، گفت: همکاری با اپراتورKT کره جنوبی در بحث پشتیبانی، فروش سرویس و توسعه شبکه به مدت دو سال از دیگر اقدامات انجام شده مبین نت برای گسترش خدمات وایمکس در کشور است.
مدیرعامل شرکت مبین نت با تاکید بر اینکه وایمکس یک تکنولوژی مدرن است و به همین دلیل باید از تجربیات کشورهای مطرح در این خصوص استفاده شود، گفت: سه شرکت هوواوی، ZTE چین و سامسونگ کره جنوبی به عنوان وندورهای شبکه وایمکس مبین نت، طراحی این شبکه را به عهده دارند و اپراتور کره‌ای KT بر تحویل کار این وندورها نظارت خواهد داشت.
انتهاي خبر / وب سايت اطلاع رساني وايمکس نيوز / شماره: 105
نظر شما درباره اين خبر
نام و نام خانوادگي

پست الکترونيک

نظر شما
نظرات
احمد سيف اشرفي : موافق [۱]  -  مخالف [۱]
اميدواريم كه اين اتفاق مهم بيافتد. اما كاش هم پوشش شبكه وسيعتر و كاملتر شود و هم قيمتهاي آن مناسب تر ارزانتر شود. اگر امكان انتخاب مودم با مارك ديگر هم وجود داشت بهتر بود.

عضویت در خبرنامه
نام و نام خانوادگی:
آدرس ایمیل:

چنانچه قبلا در خبرنامه ثبت نام نموده اید ، در صورت عدم تمایل به ارسال خبرنامه اینجا کلیک کنید

آرشيو خبر ها

نظرسنجي