سرویس فناوري‌هاي نوين ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۲۲ : ۵ شماره: 16421
افتتاح شبکه فيلم رسانه ارتباطات و فناوري اطلاعات
امروز همزمان با برگزاري نخستين نشست خبري بر خط با حضور وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات، شبکه فيلم رسانه ارتباطات و فناوري اطلاعات رسما افتتاح شد.

وايمکس نيوز- امروز (شنبه 19 اسفندماه) همزمان با برگزاري نخستين نشست خبري آنلاين با حضور محمدجواد آذري جهرمي وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات شبکه فيلم رسانه ارتباطات و فناوري اطلاعات به صورت رسمي به بهره برداري رسيد.
شبکه فيلم رسانه ارتباطات و فناوري اطلاعات موسوم به ICT Media، مدت يک ماه است که کار خود را به صورت آزمايشي بر بستر «آپارات» به آدرس
https://www.aparat.com/ictmedia آغاز کرده و با برگزاري نشست خبري وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات رسما معرفي شد.
ICT Media محلي است براي انتشار کليپ ها، فيلم ها و برنامه هايي چون همايش ها، جشنواره ها، رويدادها و بزرگداشت ها اين وزارتخانه از طريق آن، به صورت زنده براي علاقمندان پخش مي شود.
بعد از راه اندازي زيرساخت هاي شبکه ملي اطلاعات و پوشش سراسري نسل سوم و چهارم تلفن همراه در شهرهاي سراسر کشور و همچنين ارايه تسهيلاتي چون محاسبه نيم بهاي استفاده از ترافيک سايت هاي داخلي، اين امکان فراهم شد تا با توليد محتوا بر بستر ارايه کنندگان بومي خدمات، گامي را در جهت افزايش حمايت از توليدات، خدمات و محتواي داخلي برداشت.
در برنامه امروز در مدت يک ساعت و 20 دقيقه پخش زنده نشست خبري برخط وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات، آذري جهرمي به حدود 50 سوال از سوي خبرنگاران و اصحاب رسانه سراسر کشور پاسخ گفت و در اين مدت بيش از 12هزار کاربر از استان هاي مختلف، برگزاري برخط اين نشست خبري را نظاره گر بودند.

انتهاي خبر / وب سايت اطلاع رساني وايمکس نيوز / شماره: 16421
اخبار مرتبط

نظر شما درباره اين خبر
نام و نام خانوادگي

پست الکترونيک

نظر شما
نظرات

عضویت در خبرنامه
نام و نام خانوادگی:
آدرس ایمیل:

چنانچه قبلا در خبرنامه ثبت نام نموده اید ، در صورت عدم تمایل به ارسال خبرنامه اینجا کلیک کنید

آرشيو خبر ها

نظرسنجي