سرویس فضاي مجازي ۱۳۹۷/۳/۵ - ۱ : ۳۴ شماره: 16598
از پُست‌هاي آزاردهنده اينستاگرام خلاص شويد
شبکه اجتماعي اينستاگرام قصد دارد به‌زودي قابليت جديدي را به پلت‌فرم خود بيفزايد تا کاربران بتوانند بدون آنفالو (unfollow) کردن دوستان و صفحات مجازي، از پست‌هاي آزاردهنده آن‌ها راحت شوند.

وايمکس نيوز- چندي پيش خبرهايي منتشر شده بود که نشان مي‌داد اينستاگرام قصد دارد قابليت جديدي را به پلت‌فرم خود بيفزايد تا بدين وسيله به کاربران اجازه دهد از شر بسياري از پست‌هاي منتشر شده از سوي برخي از دوستان يا صفحات مجازي که مورد علاقه آن‌ها نبوده و يا آن‌ها را آزار مي‌دهد، خلاص شوند.

شايد شما نيز جزو آن دسته از افرادي باشيد که از دست تصاوير، ويديوها و استوري‌هاي به اشتراک گذاشته شده توسط برخي از دوستان يا صفحات مجازي که آن‌ها را دنبال ( follow 9 کرده‌ايد، خسته شده و يا آزار ديده‌ايد، اما بنا به دلايلي نمي‌توانيد آن‌ها را بلاک يا آنفالو ( unfollow ) کنيد. شبکه اجتماعي اينستاگرام به حال افرادي همچون شما چاره‌اي انديشيده است تا از دست چنين پست‌هاي آزاردهنده و خسته‌کننده‌اي راحت شويد.

کاربران به منظور فعال‌سازي قابليت بي‌صدا کردن در اينستاگرام بايد به گوشه بالاي پست منتشر شده از سوي کاربر موردنظر مراجعه و کليک کنند تا صفحه منو باز شود. در اين صفحه، گزينه بي صدا کردن ( mute) وجود دارد که در صورت دلخواه، آن را انتخاب و فعال‌سازي مي‌کنيد. لازم به ذکر است که اين قابليت هر زماني که منصرف شويد، دوباره غيرفعال مي‌شود.

اين قابليت جديد روش محترمانه‌اي براي دور ماندن از پست‌هاي آزاردهنده نزديکان‌ و دوستانمان است تا بتوانيم همچنان روابط صميمانه خود را حفظ کنيم. طبق گزارش‌هاي منتشر شده، اينستاگرام به زودي مي‌خواهد اين قابليت را در دسترس عموم کاربران قرار دهد.

منبع: ايسنا

انتهاي خبر / وب سايت اطلاع رساني وايمکس نيوز / شماره: 16598
اخبار مرتبط

نظر شما درباره اين خبر
نام و نام خانوادگي

پست الکترونيک

نظر شما
نظرات

عضویت در خبرنامه
نام و نام خانوادگی:
آدرس ایمیل:

چنانچه قبلا در خبرنامه ثبت نام نموده اید ، در صورت عدم تمایل به ارسال خبرنامه اینجا کلیک کنید

آرشيو خبر ها

نظرسنجي