سرویس فناوري‌هاي نوين ۱۳۹۷/۳/۵ - ۱۵ : ۹ شماره: 16599
لزوم استفاده از ابزارهاي جديد و شبکه هاي اجتماعي براي تبليغ ارزش ها
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات گفت: شرايط و ابزارهاي رسانه و تبليغات ارزش ها تحول يافته است و بايد از شيوه هاي جديد و با بهره مندي مناسب از شبکه هاي اجتماعي استفاده کنيم.

وايمکس نيوز- محمد جواد آذري جهرمي وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات در مراسم آغاز طرح آموزش ملي سبک زندگي جهادي (عقيله) با اشاره به اينکه بدون شک يکي از زيباترين جلوه هاي دفاع مقدس حماسه آزادسازي خرمشهر بوده است، گفت: انقلاب ما به دفعات ثابت کرده است که هر زماني که خالصانه براي رضا خدا نيت و اقدام کرده ايم، امدادهاي الهي نيز ما را ياري کرده است.

وي با تاکيد به اهميت ايمان در زندگي انسان، تصريح کرد: اين ايمان است که مي گويد حتي اگر دشمن دندان مسلح و کل دنيا هم شهري از ما را بگيرند، خدا آن را آزاد مي کند و اين ايمان است که سبب مي شود اگر کسي حتي فکر تجاوز و تعدي به ميهن ما را کند، شن هاي بيابان نيز سربازان خدا خواهند بود.

آذري جهرمي با اشاره به اينکه در تاريخ 40 ساله انقلاب وحدت کلمه باعث پيروزي ما شده است، افزود: لااله الا الله يعني باور کنيم هيچ ابرقدرتي جز خدا وجود ندارد، ايالت متحده که هيچ، کل دنيا هم عليه ما باشند ضربه اي نمي توانند بزنند، البته که سياست ما تعامل با دنيا و همکاري در زمينه هاي گوناگون اقتصادي و سياسي است اما ما در مسير رسيدن به اهداف انقلاب خود پيرو هيچ دولتي نيستيم.

وي با طرح اين سوال که آيا امروزه جوانان ما ايمان و اراده اي مانند جوانان دفاع مقدس دارند، پاسخ داد: بر خلاف عده اي که پاسخ مايوس کننده اي به اين سوال مي دهند من با جديت عرض مي کنم که بله، به نظر بنده جوانان حزب اللهي امروز ما به حول و قوه الهي بسيار با ايمان تر و انقلابي تر هستند، نبايد جوان امروز را مايوس کنيم.

وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات در ادامه سخنان خود در اين مراسم که با حضور جمع کثيري از بانوان مربي برگزار مي شد، با تجليل از مادران و خو اهران شهدا، تاکيد کرد: اعتقاد من اين است که بانوان نوراني ترين تجلي انسان کامل هستند و اين بانوان هستند که در نهايت مسير جامعه را تعيين مي کنند  و تربيت کننده بزرگ زنان و مردان هستند.

وي با اشاره به اجراي طرح آموزش ملي سبک زندگي جهادي (عقيله)، تاکيد کرد: خواهران من، نبايد اشتباه محاسباتي در الگوهاي رفتاري و اعتقادي خود داشته باشيم.

آذري جهرمي تصريح کرد: اين طرح عقيله فرصت مناسبي جهت تبيين و گسترش مقاهيم ناب ارزشمند انقلاب اسلامي و ايثار است و بايد در اين راه از روش هاي صحيح استفاده کنيم و نمي شود بدون اقناع مخاطب انتظار باخورد مثبت را داشت، نمي توان با زبان تند و نگاه هاي غيرشايسته اسلام سراسر رحمت را ترويج دهيم.

وي با اشاره به وجود ابزارهاي و شيوه هاي جديد در حوزه رسانه و تبليغات، خاطر نشان کرد: شرايط و ابزارهاي رسانه و تبليغات ارزش ها تحول يافته است و بايد از شيوه هاي جديد و با بهره مندي مناسب از شبکه هاي اجتماعي استفاده کنيم.

 

انتهاي خبر / وب سايت اطلاع رساني وايمکس نيوز / شماره: 16599
اخبار مرتبط

نظر شما درباره اين خبر
نام و نام خانوادگي

پست الکترونيک

نظر شما
نظرات

عضویت در خبرنامه
نام و نام خانوادگی:
آدرس ایمیل:

چنانچه قبلا در خبرنامه ثبت نام نموده اید ، در صورت عدم تمایل به ارسال خبرنامه اینجا کلیک کنید

آرشيو خبر ها

نظرسنجي