سرویس کسب و کار ۱۳۹۷/۴/۲۴ - ۱۲ : ۴۰ شماره: 16744
سامانه ارزي محصولات و خدمات فناوري کشور راه اندازي شد
سامانه ارزي محصولات و خدمات فناوري کشور با هدف تحت پوشش قرار دادن کليه فرآيندهاي اجرايي و عملياتي خدمات ارزي فعالان فناوري اطلاعات کشور (ويژه خدمات و محصولات نرم افزاري) در بستر خدمات الکترونيکي راه اندازي شد.

وايمکس نيوز- خدمات ارزي اين سامانه به دو گروه، سازمانهاي دولتي و حاکميتي و  شرکت ها و کسب و کارهاي نوپا (startup) اختصاص دارد و فعاليت ها ، حوزه هاي خدماتي و محصولات مختلف در اين حوزه را شامل مي شود.

شبکه هاي اطلاعاتي، بازاريابي ديجيتال ، خدمات مشاوره کارشناسان خارجي، خدمات کارشناسي در نصب و راه اندازي و آموزش تجهيزات، نظارت بر نصب و راه اندازي، تست و تعمير دستگاه هاي اعزام شده به خارج،  استفاده از شبکه خدمات رايانه‌اي اينترنتي و اجاره دستگاه هاي مرتبط، اسناد طراحي و مهندسي، حق ليسانس و دانش فني و نرم افزار از جمله فعاليت ها و حوزه هاي خدماتي و محصولاتي است که مشمول ارايه خدمات ارزي اين سامانه مي شوند.

درصورت استفاده از ساير عناوين مشابه در معرفي خدمات و محصولات، بررسي و تشخيص مشمول بودن خدمات ارزي متقاضي، با نظر کميته هاي تخصصي و نظرات کارگروه هاي کارشناسي خواهد بود.

متقاضان براي دريافت اين خدمات در مرحله اول بايد از  طريق سامانه اينترنتي http://nasr.irannsr.org براي ثبت نام اقدام کرده و پس از دريافت پبامک تاييد ثبت نام، در مرحله دوم براي تکميل پرونده الکترونيکي بايد اطلاعات و اسناد هويتي و ثبتي، تجاري خدمات و محصولات ارزي و اطلاعات پروفرماي خود را ثبت و تصاوير درخواست شده را ارسال کنند.

اعلام نظر قطعي نتايج پس از بررسي از طرف کارگروه خدمات ارزي به متقاضيان اعلام مي شود.

انتهاي خبر / وب سايت اطلاع رساني وايمکس نيوز / شماره: 16744
اخبار مرتبط

نظر شما درباره اين خبر
نام و نام خانوادگي

پست الکترونيک

نظر شما
نظرات

عضویت در خبرنامه
نام و نام خانوادگی:
آدرس ایمیل:

چنانچه قبلا در خبرنامه ثبت نام نموده اید ، در صورت عدم تمایل به ارسال خبرنامه اینجا کلیک کنید

آرشيو خبر ها

نظرسنجي