سرویس کسب و کار ۱۳۹۷/۶/۲۲ - ۲۰ : ۳۳ شماره: 16966
در آذربایجان غربی برگزار شد نشست تخصصی فعالان حوزه فناوری اطلاعات و صاحبان کسب و کارهای نوپا
همزمان با سفر وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به استان آذربایجان غربی، نشست تخصصی فعالان فناوری اطلاعات و صاحبان کسب و کارهای نوپای استان آذربایجان غربی با دستیار وزیر ارتباطات در امور جوانان برگزار شد.

وایمکس نیوز- نشست مشترک دستیار وزیر ارتباطات در امور جوانان با جمعی از فعالان حوزه فناوری اطلاعات و صاحبان کسب و کارهای نوپای استان آذربایجان غربی در استانداری آذربایجان برگزار شد.
در این نشست، سجاد بنابی دستیار وزیر ارتباطات در امور جوانان مواردی را در خصوص فرآیندهای حمایتی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از کسب و کارهای مرتبط با حوزه ICT، لزوم توجه بیشتر به ارتقای بهره‌وری با استفاده از رویکردهای اقتصاد دیجیتال، تسهیل سرمایه‌گذاری در کسب و کارهای این حوزه و توجه بیشتر به حوزه‌های خدماتی نظیر گردشگری مطرح کرد.
در ابتدا نیز تعدادی از فعالان و صاحبان کسب و کارهای مختلف حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات استان آذربایجان غربی به بیان مشکلات، نظرات و پیشنهادات خود در خصوص وضعیت کسب و کارها و توسعه فناوری اطلاعات در استان و کشور پرداختند.
از جمله موضوعاتی که در این جلسه مطرح شد می توان به مطالبی چون نظارت بیشتر بر ناپایداری‌های شبکه‌های مخابراتی و اینترنتی، توسعه خدمات پستی و بهره‌برداری از آن برای گسترش خدمات کسب و کارهای ICT، روند مهاجرت نخبگان حوزه فناوری اطلاعات از استان و کشور، حمایت از شرکت‌های فعال در حوزه انیمیشن و بازی، توجه بیشتر به مقوله امنیت فناوری اطلاعات در استان، برطرف کردن فیلتر سرویس‌های زیرساختی بین‌المللی و عدالت توزیع پروژه‌ها و خدمات مورد نیاز دولت اشاره کرد.

انتهاي خبر / وب سايت اطلاع رساني وايمکس نيوز / شماره: 16966
اخبار مرتبط

نظر شما درباره اين خبر
نام و نام خانوادگي

پست الکترونيک

نظر شما
نظرات

عضویت در خبرنامه
نام و نام خانوادگی:
آدرس ایمیل:

چنانچه قبلا در خبرنامه ثبت نام نموده اید ، در صورت عدم تمایل به ارسال خبرنامه اینجا کلیک کنید

آرشيو خبر ها

نظرسنجي