سرویس فناوري‌هاي نوين ۱۳۹۷/۷/۱۴ - ۱۰ : ۶ شماره: 17077
حمايت از ايده‌هايي که قابليت تبديل به اپليکيشن دارند
با برگزاري رويداد استارتاپي، ايده‌هايي که امکان تبديل‌شدن به نرم‌افزار را داشته باشند، به سرمايه‌گذاران معرفي مي‌شوند.

وايمکس نيوز- رويداد تله پرومو استارت رويدادي براي حمايت از ايده‌هاي خلاق و کاربردي براي توليد اپليکيشن‌ها است. در اين رويداد، صاحبان ايده، ايده‌هاي خود را در حضور داوران و سرمايه‌گذاران مطرح مي‌کنند.

استارت‌آپ‌ها و ايده‌هاي کسب‌ وکارهاي نوپا بخش مهمي از ايده‌هاي اقتصادي براي سرمايه‌گذاران هستند و در اين رويداد استارتاپي طرح‌هايي که قابليت تبديل شدن به اپليکيشن را داشته باشند پس از بررسي به سرمايه‌گذاران معرفي خواهند شد.

اين رويداد استارتاپي از سوي يکي از شرکت‌هاي فعال در حوزه توليد نرم‌افزار برگزار مي‌شود و علاقه‌مندان براي حضور در آن مي‌توانند تا 17 مهرماه ايده‌هايي که امکان تبديل شدن به اپليکيشن موبايل را دارند، ارسال کنند.

علاقه‌مندان براي شرکت در اين جشنواره مي‌توانند با مراجعه به وب‌سايت جشنواره به آدرسhttp://telepromo.ir/submit-idea  نسبت به ثبت‌نام و ارسال ايده‌ خود اقدام کنند.

به نفر اول اين رويداد مبلغ 200 ميليون ريال، به نفر دوم 100 ميليون ريال و به نفر سوم 50 ميليون ريال اعتبار اعطا خواهد شد. اين جوايز معادل پکيج مشاوره‌اي در حوزه‌هاي تحقيق و توسعه، مالي، حقوقي، تکنيکال، مارکتينگ و بازاريابي است که به افراد يا تيم‌هاي منتخب ارائه مي‌شود.

انتهاي خبر / وب سايت اطلاع رساني وايمکس نيوز / شماره: 17077
اخبار مرتبط

نظر شما درباره اين خبر
نام و نام خانوادگي

پست الکترونيک

نظر شما
نظرات

عضویت در خبرنامه
نام و نام خانوادگی:
آدرس ایمیل:

چنانچه قبلا در خبرنامه ثبت نام نموده اید ، در صورت عدم تمایل به ارسال خبرنامه اینجا کلیک کنید

آرشيو خبر ها

نظرسنجي