سرویس فضاي مجازي ۱۳۹۷/۷/۱۴ - ۱۹ : ۳۱ شماره: 17083
همايش کودک و نوجوان در فضاي مجازي در هفته کودک برگزار مي شود
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات در بازديد دوباره از نمايشگاه تلکام از برگزاري همايش کودک و نوجوان در فضاي مجازي با حضور پلتفرم هاي فعال در اين حوزه براي ترويج آنها در ميان مردم خبر داد.

وايمکس نيوز- در آخرين روز برگزاري نوزدهمين نمايشگاه صنايع مخابرات و فناوري اطلاعات، محمدجواد آذري جهرمي وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات براي تبادل نظر با فعالين و متخصصين حوزه ارتباطات و فناوري اطلاعات و بازديد از دستاوردهاي شرکت هاي اين حوزه به نمايشگاه تلکام رفت و از غرفه ها بازديد کرد.

در جريان اين بازديد وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با اشاره به استخراج طرحي در مورد حضور کودک و نوجوان در فضاي مجازي در ابتداي شروع به کار دولت دوازدهم در وزارت ارتباطات، گفت: اجراي اين طرح در صيانت از فرهنگ کودک و نوجوان در فضاي مجازي مي تواند موثر باشد و از اينرو امسال قصد داريم ترويج آنرا در جامعه دنبال کنيم.

وي با اعلام برگزاري نمايشگاهي با حضور پلتفرم هاي حوزه کودک و نوجوان در فضاي مجازي در هفته کودک، افزود: قصد داريم با برگزاري اين همايش در راستاي ترويج پلتفرم هاي فعال در ميان  مردم گام برداريم و آنها را در راستاي فرهنگ سازي به خانواده ها معرفي کنيم.

عضو کابينه دولت دوازدهم با بيان اينکه بيشتر استفاده از اين پلتفرم ها ، در تهران متمرکز شده است، اظهار کرد: به همين دليل بحث ترويجي را در اين حوزه آغاز مي کنيم تا استفاده از آنها در کشور گسترده تر و فراگيرتر شود.

بنابه اين گزارش، نوزدهمين نمايشگاه تلکام با حضور 230 شرکت داخلي و خارجي از چهارشنبه هفته گذشته شروع به کار کرد که توسط وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات افتتاح و از 26 توليد بومي متخصصان داخلي اين رونمايي شد.

انتهاي خبر / وب سايت اطلاع رساني وايمکس نيوز / شماره: 17083
اخبار مرتبط

نظر شما درباره اين خبر
نام و نام خانوادگي

پست الکترونيک

نظر شما
نظرات

عضویت در خبرنامه
نام و نام خانوادگی:
آدرس ایمیل:

چنانچه قبلا در خبرنامه ثبت نام نموده اید ، در صورت عدم تمایل به ارسال خبرنامه اینجا کلیک کنید

آرشيو خبر ها

نظرسنجي