سرویس کسب و کار ۱۳۹۷/۷/۲۳ - ۲۲ : ۵۷ شماره: 17108
برگزاري رويداد استارتاپي حوزه فضاي مجازي
اولين رويداد استارتاپي در حوزه فضاي مجازي با محورهاي مختلف توسط مجموعه رويدادهاي کارآفريني جهاددانشگاهي زنجان برگزار مي‌شود.

وايمکس نيوز-  اين رويداد استارتاپي با همکاري جهاددانشگاهي و اداره‌کل ورزش و جوانان استان و با حمايت اداره‌کل تعاون، کار و رفاه‌اجتماعي استان، بنياد ملي نخبگان، شرکت شهرک‌هاي صنعتي استان و پارک علم و فناوري تحصيلات تکميلي علوم‌پايه زنجان برگزار مي‌شود.

محورهاي اين رويداد استارتاپي که قرار است طي روزهاي 25 تا 27 مهرماه جاري برگزار شود، شامل توليد محتوا، ساخت اپليکيشن‌هاي خبررسان، وب‌سايت‌هاي رسانه‌اي، صفحات و کانال‌هاي مجازي و شبکه‌هاي اجتماعي است.

علاقه‌مندان براي حضور در اين رويداد مي‌توانند تا 25 مهرماه جاري از طريق تماس با شماره تلفن‌هاي 33474500، 33035150 و 33035430 تماس حاصل کرده يا به صورت حضوري با مراجعه به مجتمع جهاددانشگاهي زنجان واقع در ميدان شورا نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند.

طبق اعلام روابط عمومي جهاددانشگاهي، افراد برتر در مرکز رشد واحدهاي فناور صنايع فرهنگي – خلاق و مرکز نوآوري و شکوفايي جهاددانشگاهي پذيرش خواهند شد.

استارت‌آپ يا معادل فارسي آن رويداد شتاب، رويدادي است که به منظور راه‌اندازي شرکت‌ها و کمپاني‌هاي نوپا برگزار مي‌شود. بنا به تعريف متخصصان استارت‌آپ يک کمپاني نوپا است که راه‌حلي نوين را براي يک مسئله ارائه مي‌کند؛ در حالي که تضميني براي موفقيت کمپاني از طريق راه‌حل ارائه شده وجود ندارد.

برخي نيز استارت‌آپ را فرهنگ نويني براي انديشه‌هاي نو و خلافيت بر فراز ايده‌هاي موجود مي‌دانند که هدف از آن برطرف کردن مشکلات موجود در نقاط کليدي است که به عنوان پاشنه‌ آشيل راه‌حل‌هاي موجود شناخته مي‌شوند.

منبع: ايسنا

انتهاي خبر / وب سايت اطلاع رساني وايمکس نيوز / شماره: 17108
اخبار مرتبط

نظر شما درباره اين خبر
نام و نام خانوادگي

پست الکترونيک

نظر شما
نظرات

عضویت در خبرنامه
نام و نام خانوادگی:
آدرس ایمیل:

چنانچه قبلا در خبرنامه ثبت نام نموده اید ، در صورت عدم تمایل به ارسال خبرنامه اینجا کلیک کنید

آرشيو خبر ها

نظرسنجي