سرویس شهر هوشمند ۱۳۹۷/۷/۲۹ - ۱۵ : ۳۵ شماره: 17128
آذرماه امسال؛ نمايشگاه بين‌المللي «تهران هوشمند» برگزار مي شود
دومين همايش و نمايشگاه بين‌المللي «تهران هوشمند» در روزهاي نوزدهم و بيستم آذرماه ?? در مرکز همايش‌هاي برج ميلاد برگزار خواهد شد.

وايمکس نيوز- اين همايش براي دومين سال پياپي برگزار مي شود.

سال گذشته و در نخستين دوره، جمعي از مديران ارشد دولتي و کشوري از جمله اعضاي کابينه دولت، معاونان رئيس جمهور، ‌مديران ارشد شهرداري، اعضاي شوراي اسلامي شهر تهران، نخبگان و بازيگران اصلي شهرهوشمند، اپراتورهاي تلفن همراه و ... در اين همايش حضور داشتند. امسال نيز برنامه ريزي شده تا اين رويداد ميزبان مهمانان و سخنرانان کليدي و ويژه اي در همايش تهران هوشمند باشد.

اين رويداد بين‌المللي که موضوع استراتژيک هوشمندسازي پايتخت را در دستور کار خود قرار داده، در دومين دوره برگزاري شعار «تهران من، تهران هوشمند» را با رويکرد به شهر زيست پذير و افزايش مشارکت شهروندان دنبال مي کند.

برپايي ميزگردهاي تخصصي با حضور فعالان و بازيگران اصلي شهر هوشمند در تهران و ديگر مراکز بزرگ استاني کشور، کارگاه‌هاي ارائه محصول و معرفي خدمات با مشارکت حداکثري استارتاپ‌هاي برتر کشور در زمينه مديريت شهري، نمايشگاه بزرگ جانبي با حضور شرکت‌ها و سازمان‌هايي که در موضوعات مرتبط با رويداد تهران هوشمند خدمات و محصولي براي عرضه دارند از ديگر برنامه هاي دومين دوره همايش و نمايشگاه تهران هوشمند است.

در اين همايش، زيرشاخه‌هاي حکمراني هوشمند، جابه‌جايي هوشمند، محيط هوشمند، زندگي هوشمند، زيرساخت هوشمند و اقتصاد هوشمند مورد بررسي و تبادل نظر قرار مي‌گيرد.

امکان ثبت نام در اين رويداد با مراجعه به سايت smart.tehran.ir فراهم شده است.

منبع: سازمان فناوري اطلاعات شهرداري تهران

انتهاي خبر / وب سايت اطلاع رساني وايمکس نيوز / شماره: 17128
اخبار مرتبط

نظر شما درباره اين خبر
نام و نام خانوادگي

پست الکترونيک

نظر شما
نظرات

عضویت در خبرنامه
نام و نام خانوادگی:
آدرس ایمیل:

چنانچه قبلا در خبرنامه ثبت نام نموده اید ، در صورت عدم تمایل به ارسال خبرنامه اینجا کلیک کنید

آرشيو خبر ها

نظرسنجي