سرویس ICT داخلي ۱۳۹۷/۸/۱۰ - ۱۲ : ۲ شماره: 17163
استفاده از بالن براي برقراري ارتباطات در شرايط بحران تاييد شد
مانور مديريت ارتباطات بي‌سيم مراکز امنيتي، بهداري و هلال احمر از طريق بالن مخابراتي واقع در نقطه صفر مرزي در مهران با موفقيت برگزار شد.

وايمکس نيوز- درمانور مديريت ارتباطات بيسيم از طريق بالن که با محوريت بالن مخابراتي و با پيش فرض وقوع يک بحران براي زيرساخت‌هاي منطقه فرضي صورت گرفت، کاربران ويژه قادر شدند از ظرفيت خدمات‌رساني بالن مخابراتي پژوهشگاه فضايي ايران در ارتباطات بيسيم تا شعاع بسيار زياد استفاده کنند. هدف از اين عمليات، بررسي قابليت استفاده از بالن مخابراتي به عنوان يک پلاتفرم نصب سيستم‌هاي راديويي و بيسيم براي ارتباطات نيروهاي امداد در شرايط بحراني در مناطق جغرافيايي مختلف کشور بود که با موفقيت به انجام رسيد.
در اين عمليات با نصب رپيتر در بالن مخابراتي مستقر در مرز مهران، ارتباط بي سيم دو طرفه اي با اداره کل راهداري استان ايلام برقرار شد که در پايان اجراي اين عمليات، قابليت نصب و تست رپيتر بي سيم در بالن مخابراتي پژوهشگاه فضايي ايران و خدمات‌دهي اين بالن در شرايط بحران از سوي حاضران تاييد شد.
در اين مانور علاوه بر حسين صميمي رييس پژوهشگاه فضايي ايران، رييس اداره مديريت راه‌هاي اداره کل راهداري و حمل ونقل جاده‌اي استان ايلام، نماينده يگان ويژه ناجا و رييس اداره هلال احمر و عضو کميته بحران مهران نيز حضور داشتند.

انتهاي خبر / وب سايت اطلاع رساني وايمکس نيوز / شماره: 17163
اخبار مرتبط

نظر شما درباره اين خبر
نام و نام خانوادگي

پست الکترونيک

نظر شما
نظرات

عضویت در خبرنامه
نام و نام خانوادگی:
آدرس ایمیل:

چنانچه قبلا در خبرنامه ثبت نام نموده اید ، در صورت عدم تمایل به ارسال خبرنامه اینجا کلیک کنید

آرشيو خبر ها

نظرسنجي