سرویس فضاي مجازي ۱۳۹۷/۸/۲۳ - ۱۵ : ۵۹ شماره: 17201
در توييتر مي توانيم ويرايش کنيم؟
جک دورسي، مدير ارشد اجرايي توييتر به تازگي اعلام کرده که احتمالا در آينده‌اي نزديک گزينه ويرايش به پلت‌فرم توييتر اضافه خواهد شد.

وايمکس نيوز- توييتر که يکي از محبوب‌ترين شبکه‌هاي اجتماعي در جهان به شمار مي‌رود، حالا به نظر مي‌رسد که با قابليت جديدي که در آينده‌اي نزديک به پلت‌فرم آن اضافه مي‌شود، قصد دارد نظر و رضايت خيل عظيمي از کاربرانش را به سمت و سوي خود جلب کند.

حالا جک دورسي در گفت‌وگو و مصاحبه‌اي با گزارشگر موسسه تکنولوژي هند خاطرنشان کرده است که بسياري از کاربران ما همواره در فضاي مجازي از عدم وجود قابليتي تحت عنوان «ويرايش» ( Edit ) ناراضي و شاکي بودند. بنابراين متخصصان ما تصميم گرفتند که با توسعه يک قابليت جديد نظر آنها را جلب کرده و به آنها اين امکان را بدهد که توييت‌هاي خود را بدون حذف کردن، ويرايش کنند و اشتباهات نگارشي و موارد ديگر را از آن پاک کرده و به عبارتي ديگر، توييت‌هاي خود را بدون نياز به حذف و ارسال دوباره يک توييت ديگر، اصلاح کنند.

توييتر در ماههاي گذشته تحت فشار نهادهاي دولتي آمريکا و بسياري از کاربران و منتقدان مجبور شده که بسياري از حساب‌هاي کاربري مشکوک و مخرب را مسدود کند و برخي از قوانين و مقررات خود را نيز تغيير دهد تا به مقابله با اخبار دروغين و کذب بپردازد.

البته جک دورسي در ادامه سخنانش گفته که توييتر هم اکنون درحال آزمايش بر روي اين قابليت است و عجله‌اي هم براي ارائه و انتشار همگاني گزينه ويرايش به پلتفرم خود ندارد.

منبع: ايسنا

انتهاي خبر / وب سايت اطلاع رساني وايمکس نيوز / شماره: 17201
اخبار مرتبط

نظر شما درباره اين خبر
نام و نام خانوادگي

پست الکترونيک

نظر شما
نظرات

عضویت در خبرنامه
نام و نام خانوادگی:
آدرس ایمیل:

چنانچه قبلا در خبرنامه ثبت نام نموده اید ، در صورت عدم تمایل به ارسال خبرنامه اینجا کلیک کنید

آرشيو خبر ها

نظرسنجي