سرویس گوناگون ۱۳۹۷/۸/۲۸ - ۱۲ : ۱۵ شماره: 17214
فيلم‌هاي سينمايي را رايگان ببينيد!
به نظر مي‌رسد که يوتيوب قصد دارد سرويس جديدي را به پلت‌فرم خود بيافزايد که به کاربران اجازه مي‌دهد در آن به تماشاي رايگان فيلم‌هاي سينمايي موردعلاقه خود بپردازند.

وايمکس نيوز- پس از آنکه امکان پخش و تماشاي رايگان برخي از فيلم‌هاي سينمايي در برخي از سرويس‌هاي پخش آنلاين و استريم ويديويي همچون روکو (Roku) ممکن و ميسر شد، حالا به نظر مي‌رسد يوتيوب نيز بعنوان بزرگترين پلت‌فرم پخش آنلاين ويديو در جهان تصميم گرفته است که قابليت جديدي را به بخش «Movies & Shows» اضافه کند که تا قبل از آن چنين امکاني وجود نداشت.

گفته مي‌شود که اين مجموعه هم‌اکنون تنها 100 فيلم برتر و منتخب از فيلم‌هاي قديمي همچون Terminator، Rocky و Agent Cody Banks را شامل مي‌شود و قرار است در آينده به اين مجموعه فيلم‌هاي جديدتر و بهتر ديگري نيز اضافه شود. البته لازم به ذکر است که انتظار مي‌رود فيلم‌هايي که چند سال از تاريخ پخش و اکران سينمايي آنها گذشته باشد، صرفا به اين مجموعه اضافه خواهند شد.

يوتيوب البته اعلام کرده است که تماشاي رايگان فيلم‌هاي مذکور مستلزم تبليغات و اگهي‌هاي بازرگاني به هنگام پخش فيلم است تا بتواند از اين طريق درآمدهاي مورد نياز خود را کسب کند.

اين خبر بدون شک براي خيل عظيمي از کاربران يوتيوب و علاقمندان به فيلم‌هاي سينمايي خبر خوب و خوشايندي محسوب خواهد شد چرا که آنها مي‌توانند فيلم‌هايي را که قبلا موفق به تماشاي آن در سينما يا تلويزيون نشده‌اند، به صورت رايگان بر روي پلت‌فرم يوتيوب و در خانه خود ببينند.

منبع: ايسنا

انتهاي خبر / وب سايت اطلاع رساني وايمکس نيوز / شماره: 17214
اخبار مرتبط

نظر شما درباره اين خبر
نام و نام خانوادگي

پست الکترونيک

نظر شما
نظرات

عضویت در خبرنامه
نام و نام خانوادگی:
آدرس ایمیل:

چنانچه قبلا در خبرنامه ثبت نام نموده اید ، در صورت عدم تمایل به ارسال خبرنامه اینجا کلیک کنید

آرشيو خبر ها

نظرسنجي