سرویس شهر هوشمند ۱۳۹۷/۹/۱۸ - ۲۲ : ۲۷ شماره: 17271
برای حضور در رویداد تهران هوشمند؛ مدیران شهر هوشمند 4 کشور به تهران می آیند
مدیران حوزه شهر هوشمند از کشورهای روسیه، سوئیس، اسپانیا و هلند در رویداد «تهران هوشمند» حضور خواهند داشت.

وایمکس نیوز- مشاور استراتژی و نوآوری مسکو و مدیر پروژه آزمایشگاه شهر هوشمند مسکو به همراه برخی مدیران و پژوهشگران بین المللی، میهمان «دومین همایش و نمایشگاه بین‌المللی تهران هوشمند» هستند که در روزهای 19 و 20 آذرماه در برج میلاد برگزار می‌شود.

امیر بیات، دبیر اجرایی دومین همایش و نمایشگاه بین المللی تهران هوشمند دراین باره گفت: امسال نیز همانند سال گذشته، میزبان جمعی از فعالان و متخصصان دولتی و بخش خصوصی از کشورهای مختلف در حوزه شهر هوشمند هستیم.

به گفته وی، آندری بلوزروف، مشاور استراتژی و نوآوری مسکو و دمیتری کاراندین، مدیر پروژه آزمایشگاه هوشمند این شهر با حضور در ایران و شرکت در این همایش به انتقال تجربیات خود در خصوص روند توسعه شهر هوشمند در مسکو و چالش‌ها و فرصت‌های آن، مسیر رسیدن به شهر هوشمند و پروژه آزمایشگاه شهر هوشمند مسکو می پردازند.

بیات افزود: همچنین در این دوره از همایش، مدعوینی از سوئیس، اسپانیا و هلند در قالب کارگاه‌های تخصصی به انتقال تجربیات خود در زمینه حرکت به سمت شهرهای هوشمند خواهند پرداخت.

فرانسس دومینگو، مدیر توسعه کسب و کار از اسپانیا در کارگاهی آموزشی در حوزه بهبود ترافیک با کمک پلتفرم جابجایی هوشمند سخن خواهد گفت.

لارس مینث عضو شورای جهانی شهرهای هوشمند از سوئیس نیز در کارگاه تاب آوری ساختارمند در شهر هوشمند که در روز دوم همایش برگزار می‌شود، به ارائه تجربیات سوئیس در پیشگیری و واکنش سریع در مواقع اضطراری می پردازد.

همچنین آنتون لامبرتوس بوش از هلند، در کارگاهی جانبی در خصوص بهبود ترافیک شهری به کمک تحلیل کلان داده صحبت خواهد کرد.

منبع: مهر

انتهاي خبر / وب سايت اطلاع رساني وايمکس نيوز / شماره: 17271
اخبار مرتبط

نظر شما درباره اين خبر
نام و نام خانوادگي

پست الکترونيک

نظر شما
نظرات

عضویت در خبرنامه
نام و نام خانوادگی:
آدرس ایمیل:

چنانچه قبلا در خبرنامه ثبت نام نموده اید ، در صورت عدم تمایل به ارسال خبرنامه اینجا کلیک کنید

آرشيو خبر ها

نظرسنجي