سرویس اپراتورها ۱۳۹۷/۱۱/۵ - ۱۹ : ۳۳ شماره: 17395
گلايه مشترکان از افزايش تعرفه رايتل
مدير کل نظارت بر خدمات ارتباطي و فناوري اطلاعات رگولاتوري در پاسخ به گلايه مشترکان رايتل از افزايش تعرفه اين اپراتور، گفت: شايد به دليل تفاوت تعرفه تماس رومينگ ملي با تماس درون شبکه اين اپراتور براي برخي مشترکان ابهام ايجاد شده باشد.

وايمکس نيوز- وحيد مختاري مدير کل نظارت بر خدمات ارتباطي و فناوري اطلاعات سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي در پاسخ به اين سوال که مشترکان از افزايش تعرفه رايتل گلايه دارند، آيا افزايش تعرفه‌هاي اين اپراتور در چارچوب مقررات است؟ گفت: تعرفه‌هاي جديد رايتل در محدوده مجاز و اپراتور در افزايش تعرفه تخلفي نداشته است.

وي افزود: البته مسئله اي در تعرفه مکالمات رايتل وجود دارد که شايد براي برخي مشترکان اين اپراتور باعث ابهام شده باشد و اين موضوع تفاوت تعرفه تماس در رومينگ ملي با تماس درون شبکه است.

مختاري توضيح داد: تعرفه تماس درون شبکه رايتل زماني که اپراتور از BTSهاي خود پوشش را تامين مي‌کند 333 ريال به ازاي هر دقيقه براي سيم کارت هاي دائمي محاسبه مي شود و در رومينگ ملي که اپراتور از آنتن ديگر اپراتورها براي تامين پوشش استفاده مي‌کند، تعرفه هر دقيقه تماس 499 ريال است که البته هر دو تعرفه در محدوده مجاز است.

مدير کل نظارت بر خدمات ارتباطي و فناوري اطلاعات سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي خاطر نشان کرد: به اپراتور تکليف شده که در سايت خود در بخش تعرفه هاي پايه اين موضوع را درج کنند که اپراتور در اين زمينه اطلاع‌رساني لازم را انجام داده است.

به گفته وي، اگر مشترک نخواهد از رومينگ ملي استفاده کند تا دچار تغيير هزينه نشود، بايد گزينه رومينگ ملي را در تنظيمات گوشي غيرفعال کند.

مختاري تصريح کرد: هم اکنون تعرفه مکالمه و پيامک در دامنه مصوب است و تعرفه اينترنت اين اپراتور نيز تغييري نداشته است.

منبع: فارس

انتهاي خبر / وب سايت اطلاع رساني وايمکس نيوز / شماره: 17395
اخبار مرتبط

نظر شما درباره اين خبر
نام و نام خانوادگي

پست الکترونيک

نظر شما
نظرات

عضویت در خبرنامه
نام و نام خانوادگی:
آدرس ایمیل:

چنانچه قبلا در خبرنامه ثبت نام نموده اید ، در صورت عدم تمایل به ارسال خبرنامه اینجا کلیک کنید

آرشيو خبر ها

نظرسنجي