سرویس اينترنت ۱۳۹۷/۱۲/۲ - ۱۷ : ۴۸ شماره: 17481
از يک حساب کاربري جي‌ميل، چند آدرس پست الکترونيک بسازيد!
شما با داشتن تنها يک حساب کاربري در جي‌ميل قادر خواهيد بود چندين آدرس پست الکترونيکي از آن بسازيد و همه ايميل‌هاي دريافتي را در آن مشاهده کنيد.

وايمکس نيوز-شايد شما نيز با مشکل مشابهي که به هنگام عضويت در شبکه‌هاي اجتماعي مختلف با آن روبرو شده ايد، مواجه شده باشيد و آن نيز درخواست وارد کردن آدرس‌هاي مختلف از پست الکترونيکي است. به همين دليل بسياري از کاربران به ساختن چندين حساب کاربري مختلف روي مي‌آورند که البته اين کار علاوه بر صرف وقت زياد، به گفته آنها کاري دشوار است چراکه آنها بعد از مدتي آدرس دقيق حساب کاربري و گذرواژه هاي مربوط به آنها را فراموش مي‌کنند و همين مساله موجب مي‌شود که هزاران حساب کاربري غيرفعال و بي کاربرد در فضاي مجازي ايجاد شود.

بر اساس گزارش وب سايت techverse ، يکي از ترفندهاي حساب کاربري پست الکترونيک گوگل که موسوم به جي ميل است، ساختن و ايجاد کردن چندين آدرس مختلف از يک حساب کاربري و اکانت واحد در جيميل است به کاربران اين امکان را مي دهد تا بدون نياز به ايجاد چند حساب کاربري، تنها آدرس‌هاي مختلفي را از آن ايجاد کنند و از آن در شبکه هاي اجتماعي مختلف استفاده کنند.

کاربران براي اين کار تنها کافيست بر روي علامت «+» که در حساب کاربري جيميل آنها وجود دارد، کليک کرده و آدرس هاي موردتاييد گوگل را به تعداد نامحدودي بسازند و از آن براي کاربردهاي موردنياز خود استفاده کنند. به عنوان مثال، دو آدرس ايميل sally.google@gmail.com و sallygoogle@gmail.com مي‌تواند از يک حساب کاربري واحد ايجاد شود و در عين حال ، دو آدرس متفاوت و مختلف به شمار بيايد.

لازم به ذکر است که تمامي ايميل‌هاي دريافتي از آدرس هاي مختلف همگي در حساب کاربري اصلي آنها نمايش داده مي‌شود و کاربران قادر خواهند بود تمامي کارهاي موردنياز خود را از طريق همان پلتفرم واحد انجام دهند.

منبع: ايسنا

انتهاي خبر / وب سايت اطلاع رساني وايمکس نيوز / شماره: 17481
اخبار مرتبط

نظر شما درباره اين خبر
نام و نام خانوادگي

پست الکترونيک

نظر شما
نظرات

عضویت در خبرنامه
نام و نام خانوادگی:
آدرس ایمیل:

چنانچه قبلا در خبرنامه ثبت نام نموده اید ، در صورت عدم تمایل به ارسال خبرنامه اینجا کلیک کنید

آرشيو خبر ها

نظرسنجي