سرویس تلفن همراه ۱۳۹۸/۱/۱۹ - ۲۲ : ۱۲ شماره: 17574
چگونه اعلان‌هاي گوشي خود را مديريت کنيد
اين روزها با گوشي‌هاي هوشمند و اپليکيشن‌هاي مختلفي که روي آن نصب است هر لحظه نوتيفيکيشن يا اعلاناتي را از اين اپ‌ها دريافت مي‌کنيد که به شما مي‌گويند پيامي دريافت کرده‌ايد يا يک خبر جديد در دنياي مجازي منتشر شده است.

تي آي سي نيوز-  گاهي آنقدر تعداد اعلان‌هاي اپليکيشن‌هاي روي گوشي شما افزايش پيدا مي‌کند که از مديريت کردن آنها باز مي‌مانيد و در بسياري از مواقع فراموش مي‌کنيد که چه پيامي را به چه کسي جواب داده‌ايد يا خير.
اگر جزو کساني هستيد که حجم اعلانات اپليکيشن‌هاي گوشيتان بالاست پس به يک برنامه جدي براي مديريت اين اعلان‌ها نياز داريد. يکي از بهترين برنامه‌ها در اين زمينه اپليکيشن Daywise است.
اين برنامه مي‌تواند نظم بخصوصي به اعلانات گوشي شما بدهد. اگر بخواهيم به زبان ساده کار اين برنامه را توضيح دهيم بايد بگوييم که با هر بار دريافت اعلان يا نوتيفيکيشن از يک اپليکيشن بايد قفل گوشي خود را باز کرده و در صورت نياز رمز را نيز تايپ کنيد. ممکن است پس از گذشت چند دقيقه دوباره نوتيفيکيشن ديگري دريافت کنيد و مجبور شويد اين مراحل را مجدداً طي کنيد. اما اپليکيشن Daywise با قابليت‌هاي خود، براحتي اين موضوع آزار دهنده را ساده کرده است.
اين اپ داراي قابليتي است که نوتيفيکيشن‌هاي گوشي را مديريت مي‌کند و نياز کاربر به هر بار باز کردن قفل گوشي براي مشاهده پيام‌ها را برطرف مي‌سازد. اين اپ داراي صندوق دريافت نوتيفيکيشن‌هاست و تمام آنها را در اين صندوق نگهداري و حفاظت مي‌کند. سپس در زمان‌هاي مشخصي، کاربر را فراخوانده و اعلان‌هاي دريافت شده تا آن لحظه را براي او به نمايش درمي‌آورد.
اين کار از سرزدن مدام به‌گوشي نيز جلوگيري مي‌کند. اما تصور نکنيد که به اين روش مشاهده اعلان‌هاي گوشي شما، در يک فضاي مشترک محبوس مي‌شود و قادر به تفکيک آنها نيستيد. بلکه شما مي‌توانيد نوتيفيکيشن‌هاي آمده از سوي بعضي مخاطبان مورد نظر خود را تفکيک کنيد. همچنين امکان جداسازي بعضي از اعلان‌ها و برنامه‌ها نيز وجود دارد و مي‌توانيد بعضي از اپليکيشن‌هاي مورد نظر خود را در دسته‌بندي جدايي قرار دهيد. اين برنامه به‌صورت رايگان در اختيار کاربران سيستم عامل اندرويد قرار گرفته است.

منبع : روزنامه ايران

انتهاي خبر / وب سايت اطلاع رساني وايمکس نيوز / شماره: 17574
اخبار مرتبط

نظر شما درباره اين خبر
نام و نام خانوادگي

پست الکترونيک

نظر شما
نظرات

عضویت در خبرنامه
نام و نام خانوادگی:
آدرس ایمیل:

چنانچه قبلا در خبرنامه ثبت نام نموده اید ، در صورت عدم تمایل به ارسال خبرنامه اینجا کلیک کنید

آرشيو خبر ها

نظرسنجي