سرویس فناوري‌هاي نوين ۱۳۹۸/۲/۱۱ - ۲۰ : ۵۸ شماره: 17674
سامسونگ تلويزيون عمودي توليد کرد
سامسونگ يک تلويزيون عمودي براي نسل جوان ابداع کرده است. اين تلويزيون عمودي مجهز به ميکروفون است تا دستورات صوتي کاربر را دريافت کند و دستيار هوش مصنوعي نيز در آن به کار رفته است.

ticnews - سامسونگ از نوع جديدي از تلويزيون رونمايي کرده که به طور عمودي قرار مي‌گيرد و تصاوير را نمايش مي‌دهد. به اين ترتيب تصاوير آن با محتواي موبايل‌ها همخوان مي‌شود.

اين تلويزيون که Seroنام دارد در کره جنوبي براي فروش عرضه مي‌شود. سامسونگ اين محصول را براي نسل جوان عرضه کرده زيرا آنها محتواي بيشتري را در گوشي‌هاي موبايل و به طور عمودي تماشا مي‌کنند. به گفته اين شرکت افراد جوان‌تر با نمايشگرهاي عمودي آشنا هستند.

البته مي‌توان تلويزيون را به حالت افقي نيز تغيير وضعيت داد.

اين درحالي است که محتواي توليد شده براي تماشا در نمايشگرهاي عمودي بسيار محبوب هستند. شبکه‌هاي اجتماعي مختلف مانند اينستاگرام و اسنپ چت محتواهايي توليد مي‌کنند که در حالت عمودي قابل پخش است.

علاوه بر آن مي‌توان از تلويزيونSero براي نمايش تصاوير نيز استفاده کرد. اين دستگاه مجهز به يک ميکروفون است و بنابراين کاربر مي‌تواند به طور صوتي به آن دستوراتي دهد.

در کنار اين موارد درSero از دستيار هوش مصنوعيBixby نيز استفاده شده است. قرار است اين دستگاه در پايان ماه مي با قيمت 18.9 ميليون ون (12500 دلار) در کره جنوبي عرضه شود.

هنوز مشخص نيستSero در کشورهاي ديگر عرضه مي‌شود يا خير.

منبع: مهر

انتهاي خبر / وب سايت اطلاع رساني وايمکس نيوز / شماره: 17674
اخبار مرتبط

نظر شما درباره اين خبر
نام و نام خانوادگي

پست الکترونيک

نظر شما
نظرات

عضویت در خبرنامه
نام و نام خانوادگی:
آدرس ایمیل:

چنانچه قبلا در خبرنامه ثبت نام نموده اید ، در صورت عدم تمایل به ارسال خبرنامه اینجا کلیک کنید

آرشيو خبر ها

نظرسنجي