سرویس دولت الکترونيک ۱۳۹۸/۲/۲۲ - ۱۶ : ۱۲ شماره: 17713
در شرکت ارتباطات زيرساخت دومين دوره ارزيابي جايزه دولت الکترونيک برگزار مي شود
در راستاي اجراي دومين دوره جايزه دولت الکترونيک، نخستين جلسه توجيهي نمايندگان ارزيابي دستگاه هاي اجرايي در شرکت ارتباطات زيرساخت ، صبح امروز پانزدهم ارديبهشت ماه برگزار شد .

ticnews- شرکت ارتباطات زيرساخت در راستاي اجراي دومين دوره جايزه دولت الکترونيک، نخستين جلسه توجيهي نمايندگان ارزيابي دستگاه‌هاي اجرايي را برگزار کرد.

فرآيند ارزيابي جايزه دولت الکترونيک با تشريح شاخص‌هاي ارزيابي در دو بخش تکليفي و داوطلبانه، برنامه زمان‌بندي و برنامه بازديد از دستگاه‌ها به منظور سنجش اطلاعات ارائه شده، آغاز شد.

در اين جلسه ستار هاشمي معاون فناوري اطلاعات شرکت ارتباطات زيرساخت با اشاره به چشم‌انداز و سياست‌هاي تدوين شده اين شرکت و اقدامات شاخص در حوزه دولت الکترونيک گفت: نگاه ما به جايزه دولت الکترونيک، ارتقا وضعيت و بهبود سطح اين شرکت در ابعاد مختلف است.

وي با بيان اينکه بخشي از فعاليت‌هاي صورت گرفته در شرکت ارتباطات زيرساخت، پروژه‌هاي در دست اقدام بر اساس استراتژي و راهبردهاي مورد نظر در راستاي دولت الکترونيک است، گفت: اصلاح نظام ساختار سازماني از دستاوردهاي دولت الکترونيک و تکاليف تعيين شده آن خواهد بود. در اين راستا طراحي ساختار سازماني اين شرکت منطبق بر فرآيندها و تجارب مدل‌هاي مرجع و در راستاي شفافيت و بهره‌وري صورت گرفته است.

هاشمي با اشاره به ساير اقدامات اجرايي مبتني بر اهداف دولت الکترونيک و تسريع، تسهيل و ارتقا سطح خدمات در اين حوزه گفت: اقدامات، چالش‌ها و راهکارهاي پيشنهادي در جهت برنامه‌ريزي و سياستگذاري‌هاي کلان در حوزه دولت الکترونيک، مستندسازي شده است.

معاون فناوري اطلاعات شرکت ارتباطات زيرساخت افزود: ضمن بهره‌گيري از تجارب ساير سازمان‌هاي بهره‌ور، مصمم هستيم در راستاي اهداف پيش بيني شده در فرآيند دولت الکترونيک قدم‌هاي استوارتري برداريم.

انتهاي خبر / وب سايت اطلاع رساني وايمکس نيوز / شماره: 17713
اخبار مرتبط

نظر شما درباره اين خبر
نام و نام خانوادگي

پست الکترونيک

نظر شما
نظرات

عضویت در خبرنامه
نام و نام خانوادگی:
آدرس ایمیل:

چنانچه قبلا در خبرنامه ثبت نام نموده اید ، در صورت عدم تمایل به ارسال خبرنامه اینجا کلیک کنید

آرشيو خبر ها

نظرسنجي