سرویس فناوري‌هاي نوين ۱۳۹۸/۳/۲۴ - ۱۶ : ۱۲ شماره: 17798
معرفي نخستين مرورگر اينترنتي گيمينگ در جهان
شرکت اوپرا نخستين مرورگر اينترنتي گيمينگ در جهان را مخصوص علاقمندان به بازي‌هاي آنلاين و رايانه‌اي معرفي و رونمايي کرد.

پايگاه خبري فناوري اطلاعات و ارتباطات- با توجه به افزايش محبوبيت و استقبال بي‌نظير کاربران از بازي‌هاي آنلاين و رايانه‌اي در سراسر جهان، بسياري از غول‌هاي تکنولوژي و شرکت‌هاي فعال در اين حوزه به فکر ارائه سرويس و خدمات بهتر براي علاقمندان به گيمينگ افتاده‌اند و به همين دليل نيز در سال‌هاي اخير هر از گاهي، يک يا چند شرکت از محصولات و خدمات جديدي که مخصوص گيمرها توسعه داده است، رونمايي و پرده‌برداري مي‌کند.

حالا در تازه‌ترين اخبار منتشره در وب سايت gadgets.ndtv ، به نظر مي‌رسد که شرکت اوپرا نيز که يکي از محبوب‌ترين مرورگرهاي جهان است به تازگي به منظور تسهيل استفاده کاربران از بازي‌هاي آنلاين و رايانه‌اي اعلام کرده که قصد دارد يک مرورگر ويژه معرفي کند تا گيمرها بتوانند به راحتي و با سرعت بالا به پلتفرم‌هاي ارائه دهنده بازي‌هاي آنلاين مراجعه کرده و بازي کنند.

اين مرورگر اختصاصي که اوپرا جي ايکس (Opera GX ) نام دارد، هم اکنون به صورت نسخه آزمايشي براي کاربران داوطلب و محدود در سراسر جهان منتشر شده است و انتظار مي‌رود تا پايان سال نسخه اصلي و نهايي آن در دسترس گيمرها قرار بگيرد. اين نسخه تمامي قابليت‌هاي کنوني مرورگر اينترنتي اوپرا را داراست با اين تفاوت که برخي ديگر از امکانات مخصوص گيمينگ نيز در آن وجود داشته و تجهيز شده است.

در آخرين آمارها معلوم شد که بالغ بر يک ميليارد گيمر در جهان به بازي‌هاي آنلاين و رايانه‌اي مشغولند بنابراين صنعت گيمينگ نيز انتظار مي‌رود که آينده رو به رشد و موفقيت آميزي را تجربه خواهد کرد.

منبع: ايسنا

انتهاي خبر / وب سايت اطلاع رساني وايمکس نيوز / شماره: 17798
اخبار مرتبط

نظر شما درباره اين خبر
نام و نام خانوادگي

پست الکترونيک

نظر شما
نظرات

عضویت در خبرنامه
نام و نام خانوادگی:
آدرس ایمیل:

چنانچه قبلا در خبرنامه ثبت نام نموده اید ، در صورت عدم تمایل به ارسال خبرنامه اینجا کلیک کنید

آرشيو خبر ها

نظرسنجي