سرویس ارتباطات ثابت ۱۳۹۸/۵/۱۷ - ۱۲ : ۳۴ شماره: 17936
در سراسر کشور قبوض کارکرد تلفن ثابت از دوره بعد حذف مي شود
مدير کل ارتباطات و امور بين الملل شرکت مخابرات ايران اعلام کرد در راستاي نهادينه‌سازي فرآيندهاي دولت الکترونيک، از دوره آينده و همزمان با سيکل سوم، قبوض تلفن ثابت به صورت کامل حذف خواهد شد.

پايگاه خبري فناوري اطلاعات وارتباطات  - محمدرضا بيدخام اظهار کرد: از مهرماه سال جاري (سيکل سوم)، قبوض کارکرد تلفن ثابت در تمام استان‌ها و مناطق مخابراتي چاپ و توزيع نمي‌شود.
وي با تاکيد بر استفاده بهينه از تمام ظرفيت‌هاي دولت الکترونيک خاطرنشان کرد: با توجه به ايفاي نقش هاي مسئوليت‌اجتماعي، شرکت مخابرات ايران قبوض کاغذي کارکرد هزينه تلفن ثابت مشترکان را از دوره آينده در تمام استان‌ها و مناطق مخابراتي حذف مي‌کند.
بيدخام، صرفه‌جويي سالانه از حذف قبوض و به‌کارگيري اين هزينه در راستاي توسعه شرکت را از اولويت‌هاي شرکت مخابرات ايران دانست و گفت: تمام مشتريان تلفن‌ثابت در سراسر کشور از اين پس مي‌توانند با تماس با سامانه 2000 ، به‌صورت شبانه‌روزي از خدمات پرداخت قبوض استفاده کنند.
وي ادامه داد: وب‌سايت شرکت مخابرات ايران به آدرس www.tci.ir و کد ussd ستاره 2020 مربع نيز در اختيار تمام مشتريان قرار دارد و مشترکين در سراسر کشور مي‌توانند ضمن دريافت کارکرد تلفن ثابت خود به‌صورت لحظه‌اي، نسبت به پرداخت قبوض اقدام کنند.
مديرکل ارتباطات و امور بين الملل شرکت مخابرات ايران افزود: ساده سازي فرايندها، ارائه خدمات به مشترکين در کمترين زمان و شفاف بودن کليه امور مربوط به دريافت و پرداخت از مزاياي مهم حذف قبوض کاغذي تلفن ثابت است.

منبع: ايسنا

انتهاي خبر / وب سايت اطلاع رساني وايمکس نيوز / شماره: 17936
اخبار مرتبط

نظر شما درباره اين خبر
نام و نام خانوادگي

پست الکترونيک

نظر شما
نظرات

عضویت در خبرنامه
نام و نام خانوادگی:
آدرس ایمیل:

چنانچه قبلا در خبرنامه ثبت نام نموده اید ، در صورت عدم تمایل به ارسال خبرنامه اینجا کلیک کنید

آرشيو خبر ها

نظرسنجي