سرویس اپراتورها ۱۳۹۸/۷/۲۳ - ۱۲ : ۲۰ شماره: 17975
جهرمي: گزارش کيفي‌سازي اپراتورها بر اساس پروانه صادرشده بررسي مي‌شود
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با بيان اينکه اپراتورها به طور قطع به دليل نظارت عمومي به سمت تغييرات افزايش کيفيت ترغيب مي‌شوند، گفت: گزارش کيفي‌سازي اپراتورها بر اساس پروانه صادرشده بررسي مي‌شود.

پايگاه خبري فناوري اطلاعات و ارتباطات - محمد جواد آذري جهرمي وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات درباره مهلت 45 روزه به اپراتورها براي افزايش کيفيت شبکه‌هاي خود در سراسر کشور توضيح داد: مدت زماني را براي اينکه اپراتورها بتوانند کارنامه کاري خود را در سامانه سنجش کيفيت شاخص‌هاي شبکه ملي اطلاعات يا «فراديد» مشاهده کرده و براي ارتقاي آن فعاليت کنند، در نظر گرفتيم.

وي افزود: خوشبختانه اپراتورها در اين محل تعيين شده توانستند تا حدودي شاخص‌هاي خود را ارتقاء دهند اما پس از پايان اين مهلت مردم مي‌توانند شاخص هاي اپراتورها را مشاهده کنند و براي استفاده از خدمات و سرويس‌هاي اپراتورها با آگاهي انتخاب کنند.

ترغيب اپراتورها به کيفي سازي

وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات در ادامه بيان کرد: به مردم قول داديم تا آنها نيز بتوانند کارنامه کاري اپراتورها را در سامانه سنجش کيفيت شاخص هاي شبکه ملي اطلاعات مشاهده کنند و بر سر اين قول هستيم.

وي در پايان با توجه به ايجاد فضاي رقابتي بين اپراتورها با راه اندازي سامانه سنجش کيفيت شاخص‌هاي شبکه ملي اطلاعات، خاطرنشان کرد: به طور قطع به دليل نظارت عمومي اپراتورها به سمت تغييرات افزايش کيفيت ترغيب مي‌شوند، به دليل ارائه گزارش‌ها بر اساس پروانه فعاليت‌هاي اپراتورها بررسي مي‌شود.

منبع: فارس

انتهاي خبر / وب سايت اطلاع رساني وايمکس نيوز / شماره: 17975
اخبار مرتبط

نظر شما درباره اين خبر
نام و نام خانوادگي

پست الکترونيک

نظر شما
نظرات

عضویت در خبرنامه
نام و نام خانوادگی:
آدرس ایمیل:

چنانچه قبلا در خبرنامه ثبت نام نموده اید ، در صورت عدم تمایل به ارسال خبرنامه اینجا کلیک کنید

آرشيو خبر ها

نظرسنجي