سرویس فضاي مجازي ۱۳۹۸/۸/۱۷ - ۱۰ : ۴۷ شماره: 18004
قابليت جديد واتساپ از شر گروه‌هاي ناشناس خلاص شويد
قابليت جديدي به اپليکيشن پيام رسان واتساپ اضافه شده که به کاربران اجازه مي دهد جلوي اضافه شدن ناخواسته آنها به گروه‌هاي ناشناس را بگيرند.

پايگاه خبري فناوري اطلاعات وارتباطات - واتس‌اپ با انتشار پستي در وبلاگ رسمي خود از افزوده شدن يک قابليت کاربردي جديد به اين اپليکيشن پيام رسان خبر داد که به واسطه آن کاربران قادر خواهند بود از اضافه شدن ناخواسته آنها به چت هاي گروهي جلوگيري کنند.

تا پيش از اين اين به روز رساني جديد هر فردي با در اختيار داشتن شماره افراد مي‌توانست کاربر مورد نظر را به چت هاي گروهي اضافه کند که اين مسئله براي بسياري از کاربران ناخوشايند و آزار دهنده بود. اما حالا به نظر مي‌رسد که واتس‌اپ به منظور برطرف کردن اين مشکل قديمي با انتشار يک آپديت و قابليت جديد ميخواهد جلوي افزوده شدن ناخواسته کاربران به گروه هاي ناشناس را بگيرد.

بدين ترتيب کاربران قادر خواهند بود با مراجعه به قسمت تنظيمات واتس‌اپ و طي مراحل حساب کاربري (account)، حريم خصوصي (privacy) و گروه‌ها (groups) تنظيمات جديدي را در اين خصوص ايجاد و دنبال کنند. آنها در اين قسمت در صفحه مربوط به گروه‌ها (groups) مي‌توانند گزينه هاي همه، مخاطبين و برخي از مخاطبين را مشاهده و انتخاب کنند.

در اينجا با انتخاب گزينه برخي از مخاطبين کاربران مي‌توانند تنها افرادي را که به نظر آنها صلاحيت اضافه کردن آنها به چند گروه را دارند، انتخاب کرده و از مشکل هميشگي اضافه شدن به گروه هاي ناشناس خلاص شوند.

بر اساس گزارش وبسايت Android authority، به گفته واتس‌اپ اين آپديت و قابليت جديد از امروز منتشر شده و و تا چند روزه آينده نيز همه کاربران در سراسر جهان قادر خواهند بود اين آپديت و قابليت جديد را دريافت و استفاده کنند.

منبع: ايسنا

انتهاي خبر / وب سايت اطلاع رساني وايمکس نيوز / شماره: 18004
اخبار مرتبط

نظر شما درباره اين خبر
نام و نام خانوادگي

پست الکترونيک

نظر شما
نظرات

عضویت در خبرنامه
نام و نام خانوادگی:
آدرس ایمیل:

چنانچه قبلا در خبرنامه ثبت نام نموده اید ، در صورت عدم تمایل به ارسال خبرنامه اینجا کلیک کنید

آرشيو خبر ها

نظرسنجي