سرویس اپراتورها ۱۳۹۸/۹/۹ - ۱۶ : ۳۹ شماره: 18013
مهدي اخوان مديرعامل همراه اول شد
با برگزاري جلسه‌اي با حضور نمايندگان تمامي سهامداران در محل برج همراه، مهدي اخوان بهابادي رئيس هييت مديره سابق همراه اول، به عنوان مديرعامل جديد اين شرکت معرفي و از زحمات حميد فرهنگ، مديرعامل پيشين اين شرکت تقدير شد.

تيک نيوز- مهدي اخوان بهابادي دقايقي پيش و از سوي هييت مديره، به عنوان مديرعامل جديد شرکت ارتباطات سيار ايران (همراه اول)، جايگزين حميد فرهنگ مديرعامل فعلي اين شرکت شد. وي تا پايان مهرماه، رياست هييت مديره همراه اول را بر عهده داشت.

اخوان در دولت محمود احمدي نژاد، دبير شوراي عالي فضاي مجازي و رئيس مرکز ملي فضاي مجازي بود. او استاديار دانشکده مهندسي برق دانشگاه تهران است؛ و در سال 1390 در حکمي از سوي مقام معظم رهبري، به عنوان يکي از اعضاي حقيقي شوراي عالي فضاي مجازي منصوب شد و در 6 خرداد 1391 هم با حکم محمود احمدي نژاد، به عنوان دبير شورايعالي و رئيس مرکز فضاي مجازي کشور منصوب شد. مهدي اخوان بهابادي در سال 1393 با حکم محمد سرافراز به سمت قائم مقام رئيس سازمان صدا و سيما در امور فناوري و رسانه‌هاي نوين منصوب شده بود که پس از تغييرات مديريتي در سازمان صدا و سيما از اين سازمان خارج و بعنوان عضو هييت مديره از سوي سهامدار شرکت مخابرات ايران، به عضويت در هييت مديره همراه اول رسيد.

24 دي ماه 1396 هييت مديره همراه اول، پس از 12 سال فعاليت وحيد صدوقي بعنوان مديرعامل اين شرکت، حميد فرهنگ (فرنگ) مديرعامل اسبق شرکت رايتل را بعنوان مديرعامل همراه اول انتخاب کرده بود.

منبع: تسنيم

انتهاي خبر / وب سايت اطلاع رساني وايمکس نيوز / شماره: 18013
اخبار مرتبط

نظر شما درباره اين خبر
نام و نام خانوادگي

پست الکترونيک

نظر شما
نظرات

عضویت در خبرنامه
نام و نام خانوادگی:
آدرس ایمیل:

چنانچه قبلا در خبرنامه ثبت نام نموده اید ، در صورت عدم تمایل به ارسال خبرنامه اینجا کلیک کنید

آرشيو خبر ها

نظرسنجي