پایگاه خبری ticnews


کد مطلب: 17886  |  تاريخ: ۱۳۹۸/۴/۲۶  |  ساعت: ۰ : ۲۲

افزايش حجم بسته‌هاي اينترنت مخابرات

مدير عامل شرکت مخابرات اعلام کرد با توجه به قطعي‌هاي پيش‌آمده در ماه‌هاي گذشته و وجود مغايرت‌هايي در حجم مصرفي، پنج درصد به حجم بسته‌هاي اينترنت اختصاص داده‌شده به مشترکين مخابرات اختصاص يافته است.

پايگاه خبري فناوري اطلاعات و ارتباطات - در چند ماه اخير مشترکان شرکت‌هاي اينترنتي با قطعي‌هاي مکرر مواجه بودند و البته کم‌فروشي هم همواره يکي از دغدغه‌هاي کاربران بوده که اين بار اين موضوع توسط محمدجواد آذري جهرمي -وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات- تأييد شد. بنابراين در حالي که حسين فلاح جوشقاني - رئيس سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي - از کم‌فروشي پنج تا هشت درصدي شرکت‌هاي ارائه‌دهنده اينترنت ثابت خبر داد، برخي از شرکت‌ها به دنبال جبران اين مغايرت درآمدند.

در اين راستا سيدمجيد صدري - مديرعامل شرکت مخابرات ايران- اظهار کرد: به دليل قطعي پيش‌آمده در ماه‌هاي گذشته و مغايرت‌هاي احتمالي موجود در حجم مصرفي مشترکين، پنج درصد به حجم بسته‌هاي اينترنت اختصاص داده‌شده به مشترکين مخابرات، بدون دريافت وجه اضافه اختصاص مي‌يابد.

وي همچنين خاطرنشان کرد: با تاکيد وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات و به منظور رعايت حقوق مشتريان، تمام سرويس‌هاي اينترنت شرکت مخابرات ايران بر طبق مصوبه 266، بر مبناي محاسبه سقف مصرف منصفانه شامل اين افزايش ظرفيت هستند. اين افزايش ظرفيت در تمام سرويس‌هاي سراسر کشور در پنل کاربري مشتريان به صورت خودکار اعمال مي‌شود.
منبع: ايسنا

انتهای خبر / پایگاه خبری ticnews

لینک مطلب: http://ticnews.ir/NSite/FullStory/?Id=0