پایگاه خبری ticnews


کد مطلب: 17603  |  تاريخ: ۱۳۹۸/۱/۲۸  |  ساعت: ۲۲ : ۴۳

وزير جوان دولت تدبير و اميد در روز جوان:

جوانان دلسرد نشوند/ ترقي جايگاه کشور از دل جوان‌گرايي بر مي‌آيد

وزير جوان دولت تدبير و اميد در جمع مديران و دستياران جوان دولت تدبير و اميد با اشاره به تمام موانع و سنگ‌اندازي‌ها توصيه کرد دلسرد نشوند چراکه در «گام دوم انقلاب» اميد همه و در رأس آنها مقام معظم رهبري به جوانان اين کشور است.

تي آي سي نيوز- عصر امروز به مناسبت ميلاد مسعود و فرخنده حضرت علي‌اکبر (ع) و روز جوان، محمدجواد آذري جهرمي ميزبان جمعي از مديران و دستياران جوان دولت تدبير و اميد بود.

وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با گرامي داشت اين روز عزيز و تقدير و تشکر از سخنان مطرح شد در اين جلسه تأکيد کرد: ما در زمان خاصي به سر مي‌بريم؛ زماني که رهبر معظم انقلاب آن را «گام دوم انقلاب» ناميده‌اند و مسئوليت اين گام را نيز بر عهده جوانان گذاشته‌اند.

آذري جهرمي بابيان اينکه «مي‌دانم در عرصه کار و تلاش محدوديت‌هاي زيادي برايتان ايجادشده و خواهد شد» گفت: شايد افرادي هستند که به ميزهايشان چسبيده‌اند و حاضر نيستند آنها را رها کنند و شايد کساني که شانس حضور در عرصه مديريتي پيدا کرده‌اند باوجود آنکه ايده‌هاي بکري براي بهبود شرايط کشور دارند اجازه اجراي کردن ايده هايشان را پيدا نمي‌کنند.

وي با تأکيد بر اينکه نمونه اين موضوعات را مي‌توانيد درباره وزارت ارتباطات ببينيد گفت: چه دست‌اندازها و هجمه‌ها و فشارهايي که بر مجموعه وزارت ارتباطات وارد شده و مي‌شود تا از مسير اصلي‌مان خارج شويم. صرفاً از يک طيف خاصي هم نيستند، از همه گروه‌ها فشار مي‌آورند چون مي خواهند در برابر تغييرات مقاومت کنند.

وزير جوان دولت تدبير واميد خطاب به مديران و دستياران جوان تأکيد کرد: از شما يک خواهش دارم و آن اين است که با وجود تمام موانع دلسرد نشويد؛ از اهدافي که در ذهن داريد دلسرد نشويد، از برنامه و مسئوليتي که «گام دوم انقلاب» بر عهده شما گذاشته‌شده دلسرد نشويد.

وي افزود: واقعيت اين است که نظام، انقلاب و در رأس آن مقام معظم رهبري سربازاني همچون جوانان دارند و جوانان براي مردم خدمت گذاراني واقعي هستند. همه اين مسائل و مشکلاتي که وجود دارد بايد توسط خود ما حل شود و نبايد توجه اي به حواشي داشت و بايد بر اصل موضوع که همانا تلاش براي پيشرفت کشور است متمرکز شويم.

آذري جهرمي ادامه داد: «آينده روشن» که هميشه مطرح مي‌کنم حرف من نيست، حرف رهبر معظم انقلاب است. بايد به اين حرف يقين و اطمينان داشته باشيم تا اين آينده محقق مي‌شود. تحقق آينده روشن از آسمان نمي‌آيد بلکه قطعاً به‌وسيله خود ما محقق مي‌شود؛ بهشت را به بها دهند نه به بهانه.

وزير جوان دولت تدبير و اميد تصريح کرد: با حرف زدن دستاوردي محقق نمي‌شود. موفقيت با تلاش و بدون حاشيه و منت محقق مي‌شود. لازمه رشد کشور تلاش است و گوهر و اکسير تلاش هم در دل جوانان است.

وزير ارتباطات بابيان اينکه «دوقطبي پير و جوان معنا ندارد و از ظرفيت باتجربه‌ها و نيروي جواني بايد در جاي خودش استفاده کرد» گفت: همه ما  مسئوليت خطيري داريم. اميد مردم به بهبود شرايط کشور که به حمدالله همواره رو به رشد است و همچنين ترقي جايگاه ايران در سطح جهان که مورد انتظار همه مردم است از دل تحول و جوان‌گرايي بر مي آيد.

وزير جوان دولت تدبير و اميد افزود: اگر ما به‌عنوان نسل جوان در بدنه مديريتي کشور درست عمل نکنيم، اميد، آرمان و آينده‌اي را خراب کرده‌ايم. پس قرار گرفتن در اين زمان خاص و در آغاز «گام دوم انقلاب» مسئوليت‌هاي ما را دوچندان کرده است.

آذري جهرمي در خاتمه گفت: همه ما با نگاه و اطمينان به «آينده روشن» و توجه به آرمان‌هايمان و  تکيه بر اعتقادات و توانمندي‌هايمان قطعاً مي‌توانيم شرايط بهتري را رقم بزنيم و به فضل الهي اين خواست محقق خواهد شد

انتهای خبر / پایگاه خبری ticnews

لینک مطلب: http://ticnews.ir/NSite/FullStory/?Id=0