سرویس فناوري بي سيم ثابت
اطلاع از تعداد سيم‌کارت‌هاي تلفن همراه، سرويس‌هاي مخابراتي شامل اينترنت پرسرعت ثابت، تلفن ثابت و اطلاع از شماره‌هاي تلفن همراه به نام مشترکين از جمله سرويس‌هاي "شاهکار" است و در آينده امکان احراز هويت در نظام بانکي و پرداخت نيز از طريق اين سامانه فراهم خواهد شد.
اطلاع از تعداد سيم‌کارت‌هاي تلفن همراه، سرويس‌هاي مخابراتي شامل اينترنت پرسرعت ثابت، تلفن ثابت و اطلاع از شماره‌هاي تلفن همراه به نام مشترکين از جمله سرويس‌هاي "شاهکار" است و در آينده امکان احراز هويت در نظام بانکي و پرداخت نيز از طريق اين سامانه فراهم خواهد شد.
۱۳۹۸/۳/۳ - ۲۰ : ۲۱
هشدار درباره "دريافت پيام‌هايي که شماره حساب دارند" قبل از واريز پول، تماس بگيريد!
برخي کلاهبرداران تلاش مي‌کنند با ارسال شماره حساب از طريق موبايل يا حساب شبکه‌هاي اجتماعي افراد، به سوءاستفاده و کلاهبرداري مالي اقدام کنند، بنابراين طي تماس با فردي که به شما پيغام فرستاده مي‌توانيد از صحت پيام و هويت ارسال‌کننده‌ مطمئن شويد.
۱۳۹۸/۳/۲ - ۲۰ : ۱۴
در آيين معارفه و تکريم رييس پژوهشگاه ارتباطات و فناوري اطلاعات و با حکم آذري جهرمي، وحيد يزدانيان به عنوان رييس جديد اين پژوهشگاه معارفه شد.
۱۳۹۸/۳/۲ - ۰ : ۱
پروژه‌های ارتباطی استان آذربایجان غربی با سرمایه ای بالغ بر 180 میلیارد تومان با دستور رئیس‌جمهور افتتاح شد.
۱۳۹۸/۲/۳۱ - ۲۱ : ۶
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات همزمان با روز ارتباطات از آزاد سازي داده ها براي استفاده کسب و کارهاي نوپا خبر داد وي همچنين در بخشي از سخنانش از افزايش 30 برابري توان دفاعي ايران در برابر حملات سايبري خبر داد.
۱۳۹۸/۲/۳۰ - ۱۱ : ۹
به مناسبت روز جهاني ارتباطات از چهار طرح مهم ارتباطي با حضور آذري جهرمي وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات رونمايي شد.
۱۳۹۸/۲/۲۹ - ۱۵ : ۴
وزير ارتباطات با تبريک به جوانان استارت‌آپي ايران گفت: مسيرياب‌هاي ايراني «نشان» و «بلد» رقباي قدر خارجي را پشت سر گذاشتند.
۱۳۹۸/۲/۲۹ - ۰ : ۱
با ورود دوباره مرسولات پستي از انگلستان به ايران، همکاري پستي ايران و انگلستان پس از يک وقفه چند هفته اي رسما از سر گرفته شد.
۱۳۹۸/۲/۲۸ - ۲۳ : ۵۷
طبق اعلام کميته اجراي طرح رجيستري، رجيستري موبايل مسافري به شکل فعلي از اول خرداد لغو مي‌شود و از ماه آينده اين سامانه فقط پذيراي گوشي‌هاي مسافران واقعي خواهد بود که اين مهلت به هيچ وجه تمديد نمي‌شود.
۱۳۹۸/۲/۲۸ - ۲۳ : ۷
مشترکان دائمی همراه اول می‌توانند با شماره‌گیری کد ستاره 10ستاره 117مربع اعتبار میان‌دوره خود را افزایش دهند.
۱۳۹۸/۲/۲۸ - ۲۲ : ۵۶
با معرفي و صدور احکام جداگانه وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات، دبير شوراي اجرايي فناوري اطلاعات، رئيس جديد پژوهشگاه فناوري اطلاعات، مديرعامل جديد شرکت ارتباطات زيرساخت و عضو جديد هيئت‌مديره شرکت ارتباطات زيرساخت منصوب شدند.
۱۳۹۸/۲/۲۸ - ۲۲ : ۴۵
در هفته‌هاي اخير، اپراتورها قيمت بسته‌هاي اينترنت را افزايش دادند اما رگولاتوري اين تغيير قيمت را گرانفروشي نمي‌داند و معتقد است که اين اقدام در بازه قيمتي کف و سقف اتفاق افتاده است.
۱۳۹۸/۲/۲۸ - ۰ : ۵۳
حدود يک سال از طرح ماجراي600 هزار گوشي توقيفي در گمرک مي‌گذرد، رئيس گمرک گفته بخش زيادي از گوشي‌ها ترخيص شدند و به گفته وزير ارتباطات به دليل اختلاف قوه قضاييه و مجريه بر سر آزادسازي گوشي‌ها، موضوع به جلسه سران سه قوه ارجاع شده است.
۱۳۹۸/۲/۲۸ - ۰ : ۴۸
سخنگوي سازمان هواپيمايي کشوري اعلام کرد که اپليکيشن‌هاي موبايلي مجوز فروش بليت هواپيما ندارند و اين اقدام از سوي آنها بدون طي شدن مسير قانوني است.
۱۳۹۸/۲/۲۸ - ۰ : ۳۸
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با تاکید بر سنجش اخبار در فضای مجازی گفت: باید ابزارهایی در اختیار مردم قرار گیرد تا قدرت آن‌ها برای سنجش و ارزیابی اخبار افزایش یابد؛ برای تحقق این مهم باید مجموعه‌هایی برای بررسی و صحت اخبار شکل گیرند و به مردم گزارش دهند.
۱۳۹۸/۲/۲۶ - ۱۱ : ۲۴
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام کرده که ساخت سپر دفاعی توسط دانشمندان جوان ایرانی برای مقابله با حملات ویروس استاکس‌نت با موفقیت‌ آزمایش شده است.
۱۳۹۸/۲/۲۶ - ۱۱ : ۱۷
آرشيو خبر ها

نظرسنجي