سرویس فناوري بي سيم ثابت
همواره نکاتي در عکاسي با دوربين گوشي هاي هوشمند وجود دارد که توجه به آن مي‌تواند تا حد زيادي در افزايش کيفيت و بهبود نتيجه آن تاثيرگذار باشد.
همواره نکاتي در عکاسي با دوربين گوشي هاي هوشمند وجود دارد که توجه به آن مي‌تواند تا حد زيادي در افزايش کيفيت و بهبود نتيجه آن تاثيرگذار باشد.
۱۳۹۸/۱/۲۹ - ۱۵ : ۳۳
وزير جوان دولت تدبير و اميد در جمع مديران و دستياران جوان دولت تدبير و اميد با اشاره به تمام موانع و سنگ‌اندازي‌ها توصيه کرد دلسرد نشوند چراکه در «گام دوم انقلاب» اميد همه و در رأس آنها مقام معظم رهبري به جوانان اين کشور است.
۱۳۹۸/۱/۲۸ - ۲۲ : ۴۳
همراه اول به منظور مديريت هر چه بهتر سبد ارتباطي مشترکان خود، اقدام به ارايه بسته‌هاي ترکيبي دلخواه به انتخاب مشترکان کرده است.
۱۳۹۸/۱/۲۸ - ۲۱ : ۶
هموطنان عزیز می‌توانند تا ۱۰ اردیبهشت‌ماه با خرید سیم‌کارت و یا استفاده از خدمات رایتل، از شانس شرکت در قرعه‌کشی یک دستگاه آپارتمان رایتل به ارزش یک میلیارد تومان برخوردار شوند.
۱۳۹۸/۱/۲۸ - ۲۱ : ۲
نقش اپراتورهاي موبايل در پيشگيري از وقوع بحران کدام کشورها در شرايط بحران، پيامک هشدار عمومي مي‌فرستند؟
در حالي‌که تجربه استفاده از سيستم انتشار سلولي (Cell Broadcast) پيش از اين‌هم در ايران وجود داشت، پس از وقوع سيل در ايران، اپراتورها تصميم به استفاده از اين امکان براي اطلاع‌رساني در شرايط بحران گرفتند.
۱۳۹۸/۱/۲۸ - ۱۹ : ۴۴
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات در واکنش به بستن صفحات منسوب به برخي از فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامي توسط شبکه اجتماعي "اينستاگرام" بعد از اعلام سپاه از سوي آمريکا به‌عنوان سازمان تروريستي، پاسخ جالبي منتشر کرد.
۱۳۹۸/۱/۲۸ - ۱۰ : ۴۳
امروزه کمتر از قبل در مورد آسيب شنوايي ناشي از استفاده از هدفون‌ها مي‌شنويم؛ اما هدفون‌ها و ايربادها همچنان يک تهديد جدي براي شنوايي محسوب مي‌شوند.
۱۳۹۸/۱/۲۸ - ۱۰ : ۶
به تازگي محققان و کارشناسان امنيتي به کاربران هشدار داده‌اند که مرورگر اينترنت اکسپلورر از رايانه خود به طور کلي حذف کنند.
۱۳۹۸/۱/۲۷ - ۲۱ : ۳۲
رییس سازمان فناوری اطلاعات ایران گفت: در روزهای اخیر کلیپی در فضای مجازی منتشر شد که کودک 6 ساله اصفهانی در تماس با اورژانس برای مادرش، تقاضای کمک دارد و در این شرایط سخت است که نیروی اورژانس باید بتواند منطقه سکونت این چنین تماس‌هایی را شناسایی کند.
۱۳۹۸/۱/۲۷ - ۲۱ : ۲۸
به نظر مي‌رسد که کاربران گوشي‌هاي هواوي از اين پس قادر خواهند بود نرم افزار پخش محتواي چند رسانه‌اي وي‌ال‌سي را دريافت و دانلود کنند.
۱۳۹۸/۱/۲۷ - ۲۱ : ۲۰
معاون دفتر بررسي هاي اقتصادي معاونت برنامه ريزي و نظارت راهبردي وزارت ارتباطات در نخستين نشست دانش آموختگان APO (سازمان بهره وري آسيايي) به موضوع تحول ديجيتال و انقلاب صنعتي چهارم پرداخت.
۱۳۹۸/۱/۲۷ - ۲۱ : ۱۵
گروهي از محققان بين المللي پيش بيني مي کنند در دهه هاي آتي به طور نامحسوس مغز افراد را به ابر حسابرسي رايانه‌ها متصل کنند تا اطلاعات را به طور واقعي از اينترنت جمع آوري کند.
۱۳۹۸/۱/۲۷ - ۰ : ۲۱
رئيس جمهور با اشاره به اينکه فضاي مجازي مي تواند در بخش توليد و اشتغال تحرک ايجاد کرده و در رونق توليد ملي تاثيرگذاري مثبتي داشته باشد، گفت: بايد در راستاي تدوين برنامه هاي موثر براي رفع موانع و مشکلات از مسير توسعه کسب و کار و توليد توسط شرکت هاي دانش بنيان، تلاش کنيم.
۱۳۹۸/۱/۲۷ - ۰ : ۱۶
در اين گزارش به کاربران واتس‌اپ آموزش داده مي‌شود که چگونه دسترسي افراد غريبه به اطلاعات شخصي موجود در پروفايل خود را محدود کنند.
۱۳۹۸/۱/۲۶ - ۲۱ : ۳۷
این گزارش به مرور و معرفی نرم افزارهای پخش ویدئو در موبایل می‌پردازد که کیفیت و امنیت قابل قبول و مناسبی را برای کاربران گوشی‌های هوشمند به ارمغان می‌آورد.
۱۳۹۸/۱/۲۶ - ۹ : ۲۷
مسؤولان ارتباطي ايران در حالي از تلاش براي ثبات قيمت‌هاي اينترنتي صحبت مي‌کنند که ارائه‌دهندگان اينترنت ثابت مي‌گويند با همين قيمت‌ها هم دچار مشکل هستند و توسعه‌نيافتگي خود را به‌دليل دامپينگ اپراتورهاي سيار مي‌دانند.
۱۳۹۸/۱/۲۶ - ۸ : ۵۴
آرشيو خبر ها

نظرسنجي