سرویس اينترنت
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات جزئیات واگذاری اینترنت VDSL به عنوان جایگزین سرویس ADSLدر کشور را تشریح کرد و گفت:ظرفیت واگذاری این سرویس با چهاربرابر سرعت برای دو میلیون مشترک فراهم شده است.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات جزئیات واگذاری اینترنت VDSL به عنوان جایگزین سرویس ADSLدر کشور را تشریح کرد و گفت:ظرفیت واگذاری این سرویس با چهاربرابر سرعت برای دو میلیون مشترک فراهم شده است.
۱۳۹۸/۴/۲۷ - ۱۵ : ۲۹
مدير عامل شرکت مخابرات اعلام کرد با توجه به قطعي‌هاي پيش‌آمده در ماه‌هاي گذشته و وجود مغايرت‌هايي در حجم مصرفي، پنج درصد به حجم بسته‌هاي اينترنت اختصاص داده‌شده به مشترکين مخابرات اختصاص يافته است.
۱۳۹۸/۴/۲۶ - ۰ : ۲۲
ابوالحسن فيروزآبادي گفت: متأسفانه شوراي عالي فضاي مجازي نظارت کامل و بودجه مناسبي براي اجراي مصوباتش ندارد تا مصوبات ضمانت اجرايي داشته باشند. شاهد يک عقب‌ماندگي ساختاري و نهادي هستيم. در بسياري از حوزه‌ها به جاي سازمان‌هاي متولي، ما در مرکز بحث را آغاز مي‌کنيم و مصوبه مي‌گيريم و آن مصوبه، چون از درون ساختار بيرون نيامده، ساختار احساس مسئوليت ندارد يا دچار اجتهادهاي آن سازمان مي‌شود.
۱۳۹۸/۴/۲۳ - ۱۶ : ۳۶
رئيس سازمان فضايي ايران از همکاري با سازمان هواپيمايي کشوري براي برقراري اينترنت در خطوط هوايي خبر داد و گفت: در اين طرح اتصال اينترنت واي فاي در هواپيما با سيستم دريافت ماهواره ممکن مي شود.
۱۳۹۸/۴/۲۲ - ۱۰ : ۱۱
ضریب نفوذ اینترنت در کشور در میان کاربران بالای 6 سال با رشد 6درصدی طی یک‌سال گذشته به 70درصد رسید و این درحالی است که ایران در میان 167کشور جهان رتبه 81دسترسی به فناوری اطلاعات را دارد.
۱۳۹۸/۴/۲۱ - ۱۰ : ۱۵
سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی نتایج ارزیابی و رتبه‌بندی اپراتورهای ارائه‌دهنده خدمات اینترنت ثابت، بی‌سیم و تلفن همراه مربوط به 6ماهه دوم سال 97 را منتشر کرد.
۱۳۹۸/۴/۱۴ - ۲۰ : ۳۴
وزير ارتباطات با اشاره به قطعي اينترنت در چند روز گذشته، تاکيد کرد: شرکت زيرساخت بايد به شرکت هاي اينترنتي جريمه بدهد آنها نيز به مردم.
۱۳۹۸/۴/۱۴ - ۲۰ : ۳۰
در پي درخواست شرکتهاي اينترنتي براي افزايش تعرفه اينترنت ، وزارت ارتباطات در يک نظرسنجي از کاربران خواست به افزايش هزينه اينترنت در قبال کيفيت بهتر سرويس راي دهند.
۱۳۹۸/۴/۱۰ - ۱۶ : ۱۱
با توجه به تفاوت استفاده از تعرفه اينترنت آزاد و بسته‌هاي اينترنتي که توسط اپراتورها ارائه مي‌شود و اين‌که اينترنت آزاد تعرفه بالاتري در مقايسه با بسته‌ها دارد، کاربران بايد از تمام شدن بسته‌هاي خود به‌درستي آگاه باشند و نسبت به فعال‌سازي بسته‌هاي خود در زمان مناسب اقدام کنند.
۱۳۹۸/۴/۹ - ۱۵ : ۱۰
نايب رئيس هيئت مديره شرکت ارتباطات زيرساخت با تأييد افت محسوس سرعت و کيفيت اينترنت در داخل کشور گفت: قطعي دو مسير انتقال فيبر نوري در اروپا از بامداد امروز باعث اين مشکل شده است.
۱۳۹۸/۴/۶ - ۲۰ : ۴۴
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات که معتقد است سرويس ADSL رو به انقراض است، به شرکت‌هاي ارائه‌کننده خدمات اينترنتي که با افزايش هزينه‌هايشان با کاهش درآمد مواجه شدند، پيشنهاد کرد به جاي درخواست براي افزايش تعرفه، با سرمايه‌گذاري و ارائه کيفيت خوب، به ايجاد تغيير در برنامه‌هايشان بپردازند.
۱۳۹۸/۴/۵ - ۱۵ : ۱۲
رئيس سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديوئي اعلام کرد: تعرفه خدمات اينترنت موضوعي کارشناسي است و شرکتهاي ارايه‌دهنده خدمات اينترنت ثابت بايستي دلايل و مستندات خود را براي افزايش تعرفه خدمات به رگولاتوري ارايه کنند.
۱۳۹۸/۴/۲ - ۲۱ : ۰
نتايج پژوهش‌ها نشان داد مچ دست، قرباني اعتياد به اينترنت
استفاده بيش‌ازحد از اينترنت و شبکه‌هاي اجتماعي، يکي از مهم‌ترين معضلات جهاني است که فوايد اين فناوري‌هاي مهم و نوين را تحت‌الشعاع قرار مي‌دهد. محققان کشور در همين خصوص، تأثير اين پديده‌ها را بر وضعيت اسکلتي-عضلاني افراد، مورد مطالعه قرار داده‌اند.
۱۳۹۸/۳/۳۱ - ۱۰ : ۱۷
اگرچه کم‌فروشي بسته‌هاي اينترنتي توسط برخي از شرکت‌هاي ارائه‌کننده خدمات اينترنتي به اثبات رسيده، اما دلايل مختلفي نيز وجود دارد که ممکن است به زود تمام شدن بسته‌هاي اينترنتي کاربران منجر شود.
۱۳۹۸/۳/۳۱ - ۹ : ۵۰
مدیر عامل شرکت مخابرات ایران اعلام کرد: به همت متخصصان مخابرات، پنل کاربری اینترنت به منظور ارائه خدمات بهتر به مشتریان اینترنت پرسرعت مخابرات در اختیار این بخش از مشتریان قرار گرفت تا بتوانند با استفاده از درگاه adsl.tci.ir سریع‌ترین خدمات پشتیبانی اینترنت را دریافت کنند.
۱۳۹۸/۳/۲۹ - ۱۲ : ۱۲
اپراتورهاي ارائه کننده خدمات اينترنت ثابت از اواخر اين هفته ملزم شده‌اند که حداقل ? درصد به حجم مصرف منصفانه بسته‌هاي اينترنتي مشترکان اضافه کنند.
۱۳۹۸/۳/۲۴ - ۱۶ : ۰
آرشيو خبر ها

نظرسنجي