سرویس اينترنت
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات اعلام کرد با توجه به اعتراض زائران اربعين نسبت به هزينه‌هاي بالاي اينترنت آزاد، احتمال محاسبه ديتاي مصرفي به صورت بسته‌هاي اپراتورها وجود دارد.
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات اعلام کرد با توجه به اعتراض زائران اربعين نسبت به هزينه‌هاي بالاي اينترنت آزاد، احتمال محاسبه ديتاي مصرفي به صورت بسته‌هاي اپراتورها وجود دارد.
۱۳۹۸/۷/۲۸ - ۲۲ : ۳۴
طبق گزارش‌های ماهانه در سامانه سپاس سازمان تنظیم مقررات ارتباطات، بیش‌ترین شکایات ثبت‌شده طی سه ماه تابستان سال جاری مربوط به اینترنت بوده است.
۱۳۹۸/۷/۲۶ - ۱۱ : ۵۹
معاون وزیر ارتباطات با بیان این‌که تعرفه اپراتورهای ایرانی در عراق با توجه به صحبت‌های انجام شده تا حدود 50 درصد کاهش پیدا کرده است، افزود: تعرفه‌هایی با نرخ 3000 تومان به حدود 2000 تومان رسیده است.
۱۳۹۸/۷/۲۱ - ۱۶ : ۱۳
درحالي که با توجه به هزينه‌هاي بالاي اينترنت در سرويس رومينگ اپراتورهاي ايراني، به زائران اربعين توصيه شده بود از سيم‌کارت‌هاي عراقي براي خدمات اينترنتي استفاده کنند، به نظر مي‌رسد که از روزهاي گذشته به دليل مشکلات در کشور عراق، اينترنت اين سيم‌کارت‌ها در برخي مناطق با مشکلاتي مواجه است.
۱۳۹۸/۷/۲۰ - ۱۶ : ۱۷
به گفته وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات، براي مکالمه سيم‌کارت‌هاي ايراني و براي اينترنت‌ سيم‌کارت‌هاي عراقي نرخ مناسب‌تري براي زائران اربعين دارند.
۱۳۹۸/۷/۱۵ - ۲۳ : ۳۹
وزارت ارتباطات نرخ مکالمه و اينترنت ويژه زائران اربعين ?? را که از سيم کارت ايراني استفاده مي کنند اعلام کرد.
۱۳۹۸/۷/۱۴ - ۲۲ : ۱۵
بنابي، نايب ‌رييس هيأت‌مديره شرکت ارتباطات زيرساخت مطرح کرد: براي ارزان شدن اينترنت زيرساخت برنامه داريم/ اينترنت تحريم نمي‌شود
نايب ‌رييس هيأت‌مديره شرکت ارتباطات زيرساخت با تأکيد بر اين‌که بر اساس برنامه‌ريزي‌ها، تلاش مي‌شود قيمت اينترنت، نسبت به قيمت‌هاي فعلي افزايش پيدا نکند گفت: براي کاهش قيمت اينترنت زيرساخت برنامه داريم. دليلش هم اين است که در دنيا اينترنت در حال ارزان شدن است.
۱۳۹۸/۵/۱۲ - ۲۰ : ۱۳
درحالي که در مصوبه کميسيون تنظيم مقررات ارتباطات، تعرفه اينترنت ثابت به صورت هزينه‌ اتصال به اينترنت و حجم مصرف منصفانه آمده است، در صورت تمام شدن مصرف منصفانه، کاربران نبايد بار ديگر هزينه‌اي براي اتصال بدهند.
۱۳۹۸/۵/۷ - ۱۶ : ۲۲
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: به منظور ارائه سرویسهای با کیفیت بهتر به کاربران اینترنت مخابرات، طرح جدید "سُرینو" با حداقل سرعت 40 مگابیت بر ثانیه در اختیار حدود دو میلیون مشترک فعال اینترنت بصورت رایگان تا 10 روز آینده قرار می گیرد.
۱۳۹۸/۴/۲۹ - ۲۱ : ۴۹
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات جزئیات واگذاری اینترنت VDSL به عنوان جایگزین سرویس ADSLدر کشور را تشریح کرد و گفت:ظرفیت واگذاری این سرویس با چهاربرابر سرعت برای دو میلیون مشترک فراهم شده است.
۱۳۹۸/۴/۲۷ - ۱۵ : ۲۹
مدير عامل شرکت مخابرات اعلام کرد با توجه به قطعي‌هاي پيش‌آمده در ماه‌هاي گذشته و وجود مغايرت‌هايي در حجم مصرفي، پنج درصد به حجم بسته‌هاي اينترنت اختصاص داده‌شده به مشترکين مخابرات اختصاص يافته است.
۱۳۹۸/۴/۲۶ - ۰ : ۲۲
ابوالحسن فيروزآبادي گفت: متأسفانه شوراي عالي فضاي مجازي نظارت کامل و بودجه مناسبي براي اجراي مصوباتش ندارد تا مصوبات ضمانت اجرايي داشته باشند. شاهد يک عقب‌ماندگي ساختاري و نهادي هستيم. در بسياري از حوزه‌ها به جاي سازمان‌هاي متولي، ما در مرکز بحث را آغاز مي‌کنيم و مصوبه مي‌گيريم و آن مصوبه، چون از درون ساختار بيرون نيامده، ساختار احساس مسئوليت ندارد يا دچار اجتهادهاي آن سازمان مي‌شود.
۱۳۹۸/۴/۲۳ - ۱۶ : ۳۶
رئيس سازمان فضايي ايران از همکاري با سازمان هواپيمايي کشوري براي برقراري اينترنت در خطوط هوايي خبر داد و گفت: در اين طرح اتصال اينترنت واي فاي در هواپيما با سيستم دريافت ماهواره ممکن مي شود.
۱۳۹۸/۴/۲۲ - ۱۰ : ۱۱
ضریب نفوذ اینترنت در کشور در میان کاربران بالای 6 سال با رشد 6درصدی طی یک‌سال گذشته به 70درصد رسید و این درحالی است که ایران در میان 167کشور جهان رتبه 81دسترسی به فناوری اطلاعات را دارد.
۱۳۹۸/۴/۲۱ - ۱۰ : ۱۵
سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی نتایج ارزیابی و رتبه‌بندی اپراتورهای ارائه‌دهنده خدمات اینترنت ثابت، بی‌سیم و تلفن همراه مربوط به 6ماهه دوم سال 97 را منتشر کرد.
۱۳۹۸/۴/۱۴ - ۲۰ : ۳۴
وزير ارتباطات با اشاره به قطعي اينترنت در چند روز گذشته، تاکيد کرد: شرکت زيرساخت بايد به شرکت هاي اينترنتي جريمه بدهد آنها نيز به مردم.
۱۳۹۸/۴/۱۴ - ۲۰ : ۳۰
آرشيو خبر ها

نظرسنجي