سرویس اينترنت
اپراتورهاي ارائه کننده خدمات اينترنت ثابت از اواخر اين هفته ملزم شده‌اند که حداقل ? درصد به حجم مصرف منصفانه بسته‌هاي اينترنتي مشترکان اضافه کنند.
اپراتورهاي ارائه کننده خدمات اينترنت ثابت از اواخر اين هفته ملزم شده‌اند که حداقل ? درصد به حجم مصرف منصفانه بسته‌هاي اينترنتي مشترکان اضافه کنند.
۱۳۹۸/۳/۲۴ - ۱۶ : ۰
برخي از شرکت‌هاي ارائه‌کننده خدمات اينترنت ثابت که کم‌فروشي پنج تا هشت درصدي آن‌ها توسط سازمان تنظيم مقررات ارتباطات محرز شده بود، با در نظر گرفتن اين موضوع در محاسبه آستانه مصرف منصفانه، به دنبال جبران اين مغايرت درآمدند.
۱۳۹۸/۳/۱۹ - ۱۳ : ۲۴
معاون وزیر ارتباطات با اعلام تحلیل ترافیک بین الملل اینترنت کشور، گفت: 10درصد از کل ترافیک اینترنت به تبلیغات اختصاص دارد.
۱۳۹۸/۳/۱۴ - ۲۰ : ۰
سرپرست سازمان تامين اجتماعي در پي حمله اينترنتي يک گروه خرابکار به سامانه‌ سازمان، اعلام کرد که امنيت کامل تمامي سامانه‌ها، اطلاعات و سوابق بيمه‌شدگان، مستمري‌بگيران و کارفرمايان محرز است و جاي هيچ نگراني نيست.
۱۳۹۸/۳/۱۰ - ۲۰ : ۴۲
معاون وزیر ارتباطات از انجام 50 پروژه و اقدام کلان در جهت تحقق اهداف سند تبیین الزامات شبکه ملی اطلاعات خبر داد و گفت: 100مانور برای تاب آوری شبکه ملی اطلاعات در زمان قطع اینترنت، انجام شد.
۱۳۹۸/۳/۸ - ۲۰ : ۲۱
در هفته‌هاي اخير، اپراتورها قيمت بسته‌هاي اينترنت را افزايش دادند اما رگولاتوري اين تغيير قيمت را گرانفروشي نمي‌داند و معتقد است که اين اقدام در بازه قيمتي کف و سقف اتفاق افتاده است.
۱۳۹۸/۲/۲۸ - ۰ : ۵۳
آيا مي‌دانيد اتصال به شبکه‌هاي واي فاي عمومي چه خطراتي براي شما دارد. ممکن است هنگام استفاده از اين نوع اينترنت هکرها به سيستم شما نفوذ کنند و اطلاعات شخصي شما را به سرقت ببرند.
۱۳۹۸/۲/۲۱ - ۹ : ۱۵
در حال حاضر بيش از يک ميليون دامنه فعال با پسوندهاي مختلف در مرکز ثبت دامنه کشوري ايران ثبت شده که پسوند دات‌آي‌آر (ir.) بيش‌ترين دامنه‌ي فعال را از آن خود کرده است.
۱۳۹۸/۲/۲۰ - ۱۹ : ۴۲
معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام کرد: بررسیهای رگولاتوری درباره کم‌فروشی اینترنت نشان می‌دهد در حوزه ارتباطات ثابت بین 5 تا 8 درصد اختلاف در ارائه حجم بسته‌های اینترنتی وجود دارد.
۱۳۹۸/۲/۱۶ - ۲۳ : ۳۰
به نظر مي‌رسد که تمامي افزونه‌هاي نصب شده کاربران بر مرورگر اينترنتي فايرفاکس غيرفعال شده است.
۱۳۹۸/۲/۱۶ - ۱۳ : ۳۹
مرکز مدیریت امداد وهماهنگی عملیات رخدادهای رایانه ای نسبت به گسترش اپلیکیشن های جعلی «افزایش سرعت اینترنت» در فروشگاههای اندروید هشدار داد و اعلام کرد: 127هزار کاربر این اپ‌ها را نصب کردند.
۱۳۹۸/۲/۸ - ۱۳ : ۱۲
معاون وزير ارتباطات گفت: هيچ برنامه‌اي براي افزايش قيمت اينترنت موبايل و اينترنت ثابت در سال جاري وجود ندارد.
۱۳۹۸/۲/۶ - ۰ : ۲۸
اگر شما نيز جزو کاربراني هستيد که از پرداخت هزينه‌هاي گزاف براي قبض موبايل و تمام شدن زودهنگام بسته‌هاي اينترنتي به ستوه آمده‌ايد، بهتر است با خواندن اين گزارش کوتاه، مصرف اينترنت ديتاي گوشي خود را کنترل و محدود کنيد.
۱۳۹۸/۲/۱ - ۱۳ : ۱۹
به تازگي محققان و کارشناسان امنيتي به کاربران هشدار داده‌اند که مرورگر اينترنت اکسپلورر از رايانه خود به طور کلي حذف کنند.
۱۳۹۸/۱/۲۷ - ۲۱ : ۳۲
مسؤولان ارتباطي ايران در حالي از تلاش براي ثبات قيمت‌هاي اينترنتي صحبت مي‌کنند که ارائه‌دهندگان اينترنت ثابت مي‌گويند با همين قيمت‌ها هم دچار مشکل هستند و توسعه‌نيافتگي خود را به‌دليل دامپينگ اپراتورهاي سيار مي‌دانند.
۱۳۹۸/۱/۲۶ - ۸ : ۵۴
کارشناسان امنيت سايبري خطاب به کاربران توصيه کرده و هشدار داده‌اند که به هيچ عنوان از اينترنت واي‌فاي رايگاني که در اماکن عمومي ارائه مي‌شود، استفاده نکنند چرا که خطرات متعددي را براي آنها به وجود خواهد آورد.
۱۳۹۸/۱/۱۲ - ۱۱ : ۳۳
آرشيو خبر ها

نظرسنجي