سرویس اينترنت
سرپرست معاونت فضاي مجازي دادستاني‌کل کشور، با بيان اينکه با راه‌اندازي شبکه اطلاعات ملي نيازي به بستن کامل اينترنت نبود، گفت: اگر فيلترشکن‌ها محدود مي‌شد، ‌نيازي به بستن اينترنت در دوران آشوب نداشتيم‌.
سرپرست معاونت فضاي مجازي دادستاني‌کل کشور، با بيان اينکه با راه‌اندازي شبکه اطلاعات ملي نيازي به بستن کامل اينترنت نبود، گفت: اگر فيلترشکن‌ها محدود مي‌شد، ‌نيازي به بستن اينترنت در دوران آشوب نداشتيم‌.
۱۳۹۸/۱۰/۹ - ۱۹ : ۰
سجادی بنایی نایب رئیس هیات مدیره‌ی شرکت ارتباطات زیرساخت درتوییت خود اعلام کرد: اکثر کاربران کشورهای همسایه هم این مشکل را دارند. همکاران من در شرکت ارتباطات زیرساخت در تلاش برای برطرف کردن مشکل هستند. پایان قطعی را اطلاع رسانی می‌کنیم.
۱۳۹۸/۹/۲۸ - ۱۲ : ۱۱
به هيات رئيسه مجلس تقديم مي‌شود طرح دو فوريتي الزام دسترسي به خدمات اينترنت
يک عضو کميسيون صنايع و معادن مجلس شوراي اسلامي از تهيه طرح دو فوريتي الزام دسترسي به خدمات اينترنت خبر داد و گفت که اين طرح امروز تقديم هيات رئيسه مجلس خواهد شد.
۱۳۹۸/۹/۱۹ - ۱۷ : ۱۵
سازمان تنظیم مقررات خسارات وارد شده به اپراتورها را 1080میلیارد تومان اعلام کرده است و بیشترین خسارت به ایرانسل وارد شده است.
۱۳۹۸/۹/۱۱ - ۱۱ : ۵۴
درخواست مجمع نمايندگان تهران در مجلس شوراي اسلامي از وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات براي اتصال مجدد اينترنت در حالي مطرح شد که نهادهاي امنيتي کشور بر اين اعتقاد هستند که در برقراري مجدد اينترنت بايد جانب احتياط را رعايت کرد.
۱۳۹۸/۹/۶ - ۱۲ : ۱۹
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات، گفت: هيچ چيزي جاي اينترنت بين المللي را نمي‌گيرد، شبکه ملي اطلاعات و اينترنت هر کدام جاي خود را دارد.
۱۳۹۸/۹/۳ - ۱۷ : ۲۴
درحالی که در موارد بسیاری اعتراضاتی درباره قیمت و تعرفه‌های اینترنتی شنیده می‌شود، معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات معتقد است که ایران چهارمین کشور ارزان دنیا در زمینه تعرفه اینترنت با ترافیک‌های برابر است.
۱۳۹۸/۸/۲۰ - ۱۶ : ۳۱
سرعت‌های ارائه‌شده توسط شرکت‌های اینترنتی همواره معترضانی دارد و نتایج سامانه ثبت و پاسخگویی به شکایات 195نشان می‌دهد، بیشترین شکایات کاربران از خدمات اینترنت اپراتورها در حوزه کیفیت سرویس است.
۱۳۹۸/۸/۱۰ - ۲۲ : ۲۶
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات اعلام کرد با توجه به اعتراض زائران اربعين نسبت به هزينه‌هاي بالاي اينترنت آزاد، احتمال محاسبه ديتاي مصرفي به صورت بسته‌هاي اپراتورها وجود دارد.
۱۳۹۸/۷/۲۸ - ۲۲ : ۳۴
طبق گزارش‌های ماهانه در سامانه سپاس سازمان تنظیم مقررات ارتباطات، بیش‌ترین شکایات ثبت‌شده طی سه ماه تابستان سال جاری مربوط به اینترنت بوده است.
۱۳۹۸/۷/۲۶ - ۱۱ : ۵۹
معاون وزیر ارتباطات با بیان این‌که تعرفه اپراتورهای ایرانی در عراق با توجه به صحبت‌های انجام شده تا حدود 50 درصد کاهش پیدا کرده است، افزود: تعرفه‌هایی با نرخ 3000 تومان به حدود 2000 تومان رسیده است.
۱۳۹۸/۷/۲۱ - ۱۶ : ۱۳
درحالي که با توجه به هزينه‌هاي بالاي اينترنت در سرويس رومينگ اپراتورهاي ايراني، به زائران اربعين توصيه شده بود از سيم‌کارت‌هاي عراقي براي خدمات اينترنتي استفاده کنند، به نظر مي‌رسد که از روزهاي گذشته به دليل مشکلات در کشور عراق، اينترنت اين سيم‌کارت‌ها در برخي مناطق با مشکلاتي مواجه است.
۱۳۹۸/۷/۲۰ - ۱۶ : ۱۷
به گفته وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات، براي مکالمه سيم‌کارت‌هاي ايراني و براي اينترنت‌ سيم‌کارت‌هاي عراقي نرخ مناسب‌تري براي زائران اربعين دارند.
۱۳۹۸/۷/۱۵ - ۲۳ : ۳۹
وزارت ارتباطات نرخ مکالمه و اينترنت ويژه زائران اربعين ?? را که از سيم کارت ايراني استفاده مي کنند اعلام کرد.
۱۳۹۸/۷/۱۴ - ۲۲ : ۱۵
بنابي، نايب ‌رييس هيأت‌مديره شرکت ارتباطات زيرساخت مطرح کرد: براي ارزان شدن اينترنت زيرساخت برنامه داريم/ اينترنت تحريم نمي‌شود
نايب ‌رييس هيأت‌مديره شرکت ارتباطات زيرساخت با تأکيد بر اين‌که بر اساس برنامه‌ريزي‌ها، تلاش مي‌شود قيمت اينترنت، نسبت به قيمت‌هاي فعلي افزايش پيدا نکند گفت: براي کاهش قيمت اينترنت زيرساخت برنامه داريم. دليلش هم اين است که در دنيا اينترنت در حال ارزان شدن است.
۱۳۹۸/۵/۱۲ - ۲۰ : ۱۳
درحالي که در مصوبه کميسيون تنظيم مقررات ارتباطات، تعرفه اينترنت ثابت به صورت هزينه‌ اتصال به اينترنت و حجم مصرف منصفانه آمده است، در صورت تمام شدن مصرف منصفانه، کاربران نبايد بار ديگر هزينه‌اي براي اتصال بدهند.
۱۳۹۸/۵/۷ - ۱۶ : ۲۲
آرشيو خبر ها

نظرسنجي