سرویس ICT داخلي
علي‌رغم تصميم براي فيلترينگ برخي شبکه‌هاي اجتماعي و پيام‌رسان‌هاي خارجي، بخشي از کاربران همچنان با بهره‌گيري از فيلترشکن عضو اين برنامه‌ها هستند و اين سوال همواره مطرح بوده که آيا قانون صراحتا استفاده از فيلترشکن‌ها و فروش آن‌ها را ممنوع کرده است؟
علي‌رغم تصميم براي فيلترينگ برخي شبکه‌هاي اجتماعي و پيام‌رسان‌هاي خارجي، بخشي از کاربران همچنان با بهره‌گيري از فيلترشکن عضو اين برنامه‌ها هستند و اين سوال همواره مطرح بوده که آيا قانون صراحتا استفاده از فيلترشکن‌ها و فروش آن‌ها را ممنوع کرده است؟
۱۳۹۸/۵/۱۱ - ۱۲ : ۴۴
آذري جهرمي در تبريز اعلام کرد: اتصال 644 روستا به شبکه ملي اطلاعات
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با اشاره به افتتاح پروژه هاي ارتباطي استان آذربايجان شرقي با هدف توسعه دسترسي شهرها و روستاهاي اين استان، از اتصال 300 روستاي اين استان تا پايان سال جاري خبر داد.
۱۳۹۸/۵/۱۱ - ۱۲ : ۱۴
وزارت ارتباطات با اعلام فراخواني پنجمين دوره ثبت نام امريه اين وزارتخانه را آغاز کرد.
۱۳۹۸/۵/۸ - ۱۶ : ۲۹
وزارت ارتباطات براي ايجاد انگيزه، بسته حمايتي خود را براي برگزيدگان جشنواره فاوا و جايزه ملي کيفيت اعلام کرد.
۱۳۹۸/۵/۸ - ۱۶ : ۴
عضو هيات مديره شرکت ملي پست در توئيتي از راه اندازي مراکز آموزش ديجيتال درسراسر کشور خبر داد.
۱۳۹۸/۵/۲ - ۲۳ : ۲۹
مرکز روابط عمومي و اطلاع رساني وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات همزمان با سه سازمان بين المللي مسابقه بين المللي فيلم کوتاه برگزار مي کند.
۱۳۹۸/۵/۲ - ۲۳ : ۱۵
بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک و کامپیوتر (ایران الکامپ 2019 ) پس از 4 روز برگزاری، بکار خود پایان داد.
۱۳۹۸/۴/۳۰ - ۲۳ : ۷
در پي افزايش استقبال کاربران شبکه‌هاي اجتماعي از نرم افزار تغيير چهره Face app رئيس پليس فتاي تهران بزرگ هشدارهايي را به کاربران ارائه کرد.
۱۳۹۸/۴/۳۰ - ۲۲ : ۲
بيست و پنجمين نمايشگاه «الکامپ» بزرگ‌ترين نمايشگاه فناورانه کشور صبح پنج‌شنبه با حضور وزيران ارتباطات ايران، روسيه، جمهوري آذربايجان و ترکيه با شعار «آينده بهتر» در نمايشگاه بين‌المللي تهران گشايش يافت.
۱۳۹۸/۴/۲۷ - ۲۳ : ۵۶
شرکت ارتباطات زیرساخت در اولین نمایشگاه فرصت های ساخت داخل و رونق تولید که به مدت چهار روز از 27 تیر در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برپا می شود حضور دارد.
۱۳۹۸/۴/۲۷ - ۱۹ : ۱۶
دبير کل سازمان نظام صنفي رايانه اي کشور با اشاره به اينکه الکامپ بزرگترين نمايشگاه فناورانه کشور است از حضور فناوري هاي جديد در کنار صنايع مختلف کشور در نمايشگاه الکامپ خبر داد.
۱۳۹۸/۴/۲۵ - ۱۵ : ۱۵
با نزديک شدن به روزهاي حج تمتع و آغاز سفر حجاج ايراني به عربستان، اپراتورها تعرفه‌هاي مکالمه، پيامک و اينترنت خود را اعلام کردند.
۱۳۹۸/۴/۱۹ - ۲۰ : ۱۷
امروز با حکم وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات مدیران کل 5 استان قم، هرمزگان، خراسان رضوی، سمنان و یزد منصوب شدند.
۱۳۹۸/۴/۱۸ - ۲۱ : ۰
از اول شهريور ماه انجام مي‌شود ممنوعيت دريافت وجه نقد در دفاتر پستي
دريافت وجه نقد در کليه دفاتر و باجه‌هاي شهري پست از اول شهريور ممنوع شد.
۱۳۹۸/۴/۱۸ - ۲۰ : ۵
در پي خبر ديروز (يکشنبه) آذري جهرمي مبني بر طراحي سيستم عامل اندرويد داخلي و ايجاد برخي از سوالات در افکار عمومي، وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات امروز در فضاي مجازي به مهم ترين محورهاي اين سوالات پاسخ گفت.
۱۳۹۸/۴/۱۷ - ۲۳ : ۸
ریس سازمان فضایی کشور با بیان اینکه چرخه فضایی در کشور با وجود تحریم‌ها کامل شده است، گفت: پیش‌بینی می‌شود سال‌ جاری 3ماهواره دیگر تکمیل شود.
۱۳۹۸/۴/۱۲ - ۲۳ : ۵۵
آرشيو خبر ها

نظرسنجي