سرویس ICT داخلي
هفتمين همايش ملي مديران فناوري اطلاعات، در تاريخ ? دي ماه ?? با شعار «ارزش آفريني کسب‌وکارهاي تعاملي و پلتفرم‌ها» برگزار خواهد شد و آخرين مهلت ارسال آثار به اين همايش، ?? آبان ماه است.
هفتمين همايش ملي مديران فناوري اطلاعات، در تاريخ ? دي ماه ?? با شعار «ارزش آفريني کسب‌وکارهاي تعاملي و پلتفرم‌ها» برگزار خواهد شد و آخرين مهلت ارسال آثار به اين همايش، ?? آبان ماه است.
۱۳۹۸/۸/۱۴ - ۱۲ : ۲۵
3سوال از وزراي کشور و ارتباطات از سوي هيات رئيسه ي مجلس شوراي اسلامي اعلام وصول شد
۱۳۹۸/۸/۱۲ - ۱۶ : ۱۶
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از بازگشت 26 میلیارد تومان هزینه‌های اینترنت آزاد که اپراتورها از زائران کربلا در ایام اربعین دریافت کرده اند از سه‌شنبه شب خبر داد.
۱۳۹۸/۷/۳۰ - ۶ : ۱۲
تماس با 118در برهه‌ای از زمان رایگان بود، اما از حدود پنج سال پیش، تماس با کدهای سه‌رقمی غیراضطراری، از جمله 118مشمول هزینه برای تماس‌گیرنده شده است.
۱۳۹۸/۷/۲۵ - ۱۱ : ۴۲
نماينده قزوين خطاب به وزير ارتباطات: جز توييت زدن چه اقدام عملي جدي داشتيد؟!
نماينده مردم قزوين در مجلس عملکرد وزير ارتباطات و فنآوري اطلاعات را زير سوال برد و خواستار شفافيت در اقدامات اين وزارتخانه شد.
۱۳۹۸/۷/۱۶ - ۱۶ : ۵۸
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات درباره شائبه‌هايي که درباره برگزار نشدن نمايشگاه تلکام مطرح شده بود، گفت: با توجه به کاهش بازديد عمومي از نمايشگاه تلکام، پيشنهاد شد که تلکام را ?? روز ديگر به جاي نمايشگاهي براي حضور عمومي، با فضايي براي گفت‌وگو بين شرکت‌هاي توليدکننده، اپراتورها، حاکميت و دانشگاه‌ها برگزار کنيم و حتما برگزار مي‌شود.
۱۳۹۸/۷/۱۴ - ۲۱ : ۵۳
آذری جهرمی در همایش افتتاحیه هفته جهانی فضا: تا 1400ماهواره‌ای با دقت تصویربرداری یک متر در مدار قرار می‌دهیم
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات بابیان اینکه «جوانان ایرانی پشت در تحریم آمریکا نمی‌ایستند» بر ضرورت برنامه‌ریزی برای اعزام فضانورد ایرانی به فضا با کمک سایر کشورها تأکید و اعلام کرد که تا سال 1400ماهواره‌ای با دقت تصویربرداری یک متر در مدار قرار خواهیم داد.
۱۳۹۸/۷/۱۳ - ۲۳ : ۳۵
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در صفحه اینستاگرام خود اعلام کرد: 200 لپ‌تاپ اهدایی شرکت ارتباطات سیار به نهاد ریاست جمهوری مسترد و برای هوشمند سازی مدارس سیستان و بلوچستان به کار گرفته می شود.
۱۳۹۸/۷/۷ - ۲۰ : ۳۵
علي‌رغم تصميم براي فيلترينگ برخي شبکه‌هاي اجتماعي و پيام‌رسان‌هاي خارجي، بخشي از کاربران همچنان با بهره‌گيري از فيلترشکن عضو اين برنامه‌ها هستند و اين سوال همواره مطرح بوده که آيا قانون صراحتا استفاده از فيلترشکن‌ها و فروش آن‌ها را ممنوع کرده است؟
۱۳۹۸/۵/۱۱ - ۱۲ : ۴۴
آذري جهرمي در تبريز اعلام کرد: اتصال 644 روستا به شبکه ملي اطلاعات
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با اشاره به افتتاح پروژه هاي ارتباطي استان آذربايجان شرقي با هدف توسعه دسترسي شهرها و روستاهاي اين استان، از اتصال 300 روستاي اين استان تا پايان سال جاري خبر داد.
۱۳۹۸/۵/۱۱ - ۱۲ : ۱۴
وزارت ارتباطات با اعلام فراخواني پنجمين دوره ثبت نام امريه اين وزارتخانه را آغاز کرد.
۱۳۹۸/۵/۸ - ۱۶ : ۲۹
وزارت ارتباطات براي ايجاد انگيزه، بسته حمايتي خود را براي برگزيدگان جشنواره فاوا و جايزه ملي کيفيت اعلام کرد.
۱۳۹۸/۵/۸ - ۱۶ : ۴
عضو هيات مديره شرکت ملي پست در توئيتي از راه اندازي مراکز آموزش ديجيتال درسراسر کشور خبر داد.
۱۳۹۸/۵/۲ - ۲۳ : ۲۹
مرکز روابط عمومي و اطلاع رساني وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات همزمان با سه سازمان بين المللي مسابقه بين المللي فيلم کوتاه برگزار مي کند.
۱۳۹۸/۵/۲ - ۲۳ : ۱۵
بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک و کامپیوتر (ایران الکامپ 2019 ) پس از 4 روز برگزاری، بکار خود پایان داد.
۱۳۹۸/۴/۳۰ - ۲۳ : ۷
در پي افزايش استقبال کاربران شبکه‌هاي اجتماعي از نرم افزار تغيير چهره Face app رئيس پليس فتاي تهران بزرگ هشدارهايي را به کاربران ارائه کرد.
۱۳۹۸/۴/۳۰ - ۲۲ : ۲
آرشيو خبر ها

نظرسنجي