سرویس ICT داخلي
بيست و پنجمين نمايشگاه «الکامپ» بزرگ‌ترين نمايشگاه فناورانه کشور صبح پنج‌شنبه با حضور وزيران ارتباطات ايران، روسيه، جمهوري آذربايجان و ترکيه با شعار «آينده بهتر» در نمايشگاه بين‌المللي تهران گشايش يافت.
بيست و پنجمين نمايشگاه «الکامپ» بزرگ‌ترين نمايشگاه فناورانه کشور صبح پنج‌شنبه با حضور وزيران ارتباطات ايران، روسيه، جمهوري آذربايجان و ترکيه با شعار «آينده بهتر» در نمايشگاه بين‌المللي تهران گشايش يافت.
۱۳۹۸/۴/۲۷ - ۲۳ : ۵۶
شرکت ارتباطات زیرساخت در اولین نمایشگاه فرصت های ساخت داخل و رونق تولید که به مدت چهار روز از 27 تیر در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برپا می شود حضور دارد.
۱۳۹۸/۴/۲۷ - ۱۹ : ۱۶
دبير کل سازمان نظام صنفي رايانه اي کشور با اشاره به اينکه الکامپ بزرگترين نمايشگاه فناورانه کشور است از حضور فناوري هاي جديد در کنار صنايع مختلف کشور در نمايشگاه الکامپ خبر داد.
۱۳۹۸/۴/۲۵ - ۱۵ : ۱۵
با نزديک شدن به روزهاي حج تمتع و آغاز سفر حجاج ايراني به عربستان، اپراتورها تعرفه‌هاي مکالمه، پيامک و اينترنت خود را اعلام کردند.
۱۳۹۸/۴/۱۹ - ۲۰ : ۱۷
امروز با حکم وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات مدیران کل 5 استان قم، هرمزگان، خراسان رضوی، سمنان و یزد منصوب شدند.
۱۳۹۸/۴/۱۸ - ۲۱ : ۰
از اول شهريور ماه انجام مي‌شود ممنوعيت دريافت وجه نقد در دفاتر پستي
دريافت وجه نقد در کليه دفاتر و باجه‌هاي شهري پست از اول شهريور ممنوع شد.
۱۳۹۸/۴/۱۸ - ۲۰ : ۵
در پي خبر ديروز (يکشنبه) آذري جهرمي مبني بر طراحي سيستم عامل اندرويد داخلي و ايجاد برخي از سوالات در افکار عمومي، وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات امروز در فضاي مجازي به مهم ترين محورهاي اين سوالات پاسخ گفت.
۱۳۹۸/۴/۱۷ - ۲۳ : ۸
ریس سازمان فضایی کشور با بیان اینکه چرخه فضایی در کشور با وجود تحریم‌ها کامل شده است، گفت: پیش‌بینی می‌شود سال‌ جاری 3ماهواره دیگر تکمیل شود.
۱۳۹۸/۴/۱۲ - ۲۳ : ۵۵
دبير شوراي عالي فضاي مجازي در حکمي معاون اقتصادي و تنظيم مقررات مرکز ملي فضاي مجازي را منصوب کرد.
۱۳۹۸/۴/۱۱ - ۲۳ : ۴۵
نتايج آمارگيري از وضعيت برخورداري خانوار ايراني و استفاده افراد از فناوري اطلاعات و ارتباطات نشان مي دهد که ?? ميليون خانوار ايراني در محل سکونت خود به اينترنت دسترسي دارند.
۱۳۹۸/۴/۹ - ۲۳ : ۲۳
مدير اجرايي بيست و پنجمين نمايشگاه بين المللي الکامپ به تشريح شرايط حضور شرکت‌هاي خارجي در اين نمايشگاه خبر داد.
۱۳۹۸/۴/۷ - ۲۰ : ۳۶
وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات با اعلام نتايج نهايي پذيرش چهارمين مرحله جذب نيروهاي امريه سربازي، از متقاضيان خواست که براي پيگيري ثبت نام خود به سامانه امريه اين وزارتخانه مراجعه کنند.
۱۳۹۸/۴/۵ - ۱۵ : ۱
طي حکمي از سوي مهندس آذري جهرمي وزيرارتباطات و فناوري اطلاعات، سجاد بنابي به مدت دو سال به سمت نائب رئيس هيات مديره شرکت ارتباطات زيرساخت منصوب شد.
۱۳۹۸/۴/۴ - ۱۱ : ۱۱
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به حملات سایبری به ایران گفت: در سال گذشته 33میلیون حمله را با سپر دژفا خنثی کردیم و حمله موفقی از آنها صورت نگرفته است.
۱۳۹۸/۴/۳ - ۱۴ : ۴۶
محمدجواد آذري جهرمي مردم را دعوت به نامه‌نويسي کرد؛ نامه‌نويسي براي بيان فرصت‌ها و چالش‌هاي ارتباطاتي محل اقامتشان.
۱۳۹۸/۳/۲۹ - ۱۱ : ۴۴
در جلسه علني صبح امروز (دوشنبه) مجلس، سوال محمود سلامي نماينده خواف و رشتخوار از وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات درباره علت عدم تحقق موارد مندرج بند ط ماده ? قانون وظايف و اختيارات وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات مطرح شد.
۱۳۹۸/۳/۲۷ - ۲۲ : ۴۱
آرشيو خبر ها

نظرسنجي