سرویس ICT داخلي
در جلسه علني صبح امروز (دوشنبه) مجلس، سوال محمود سلامي نماينده خواف و رشتخوار از وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات درباره علت عدم تحقق موارد مندرج بند ط ماده ? قانون وظايف و اختيارات وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات مطرح شد.
در جلسه علني صبح امروز (دوشنبه) مجلس، سوال محمود سلامي نماينده خواف و رشتخوار از وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات درباره علت عدم تحقق موارد مندرج بند ط ماده ? قانون وظايف و اختيارات وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات مطرح شد.
۱۳۹۸/۳/۲۷ - ۲۲ : ۴۱
اولین جشنواره بهکامپ، 27خرداد ماه جاری در دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود.
۱۳۹۸/۳/۲۶ - ۲۱ : ۵۲
معاون وزیر ارتباطات به مصاحبه معاون مرکز فضای مجازی درباره اسناد شبکه ملی اطلاعات واکنش نشان داد.
۱۳۹۸/۳/۲۴ - ۱۹ : ۴۲
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با صدور حکمي، سرپرست جديد معاونت نوآوري و فناوري وزارت ارتباطات را منصوب کرد.
۱۳۹۸/۳/۲۳ - ۱۶ : ۲۹
بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ از تاریخ 27 تا 30 تیرماه امسال برگزار می شود و بیش از 480شرکت استارت‌آپی و 7 کشور خارجی در این دوره از نمایشگاه حضور خواهند داشت.
۱۳۹۸/۳/۲۰ - ۱۹ : ۴۸
نماينده مردم مشهد در مجلس گفت: وزير ارتباطات جوان ما مي‌خواهد رئيس جمهور شود خب بيايد بشود، اما بايد به وظيفه خود عمل کند. در شهر مشهد مردم نمي‌توانند تماس تلفني بگيرند.
۱۳۹۸/۳/۲۰ - ۱۹ : ۰
در صورتی که درباره میزان تشعشعات رادیویی منطقه‌ خود نگران هستید، می‌توانید از طریق رگولاتوری آن را اندازه‌گیری کرده و اگر با تشعشعاتی بیش از حد استاندارد مواجه شدید، این موضوع را در سامانه ثبت شکایت اعلام کنید.
۱۳۹۸/۳/۱۹ - ۹ : ۴۱
ششمين جشنواره فناوري اطلاعات کشور(ITWeekend?) تير ماه سال جاري در دانشگاه صنعتي شريف برگزار مي‌شود.
۱۳۹۸/۳/۱۴ - ۱۹ : ۴۹
پروژه‌های مشترک سامانه ارتباطی #۱۱۲*، شبکه رادیویی VHF، دیجیتالDMR و نورونتا (شبکه ارتباطی زیرساخت اختصاصی جمعیت هلال‌احمر) افتتاح شد.
۱۳۹۸/۳/۱۲ - ۲۲ : ۳۰
در حالي که ارسال پيامک تبليغاتي انبوه بدون اجازه مشترک ممنوع شده بود، رگولاتوري با اعلام اسامي شرکت‌هاي متخلفي که همچنان امکان ارسال پيامک انبوه را داشتند، از برخورد با اين شرکت‌هاي متخلف خبر داد.
۱۳۹۸/۳/۱۲ - ۹ : ۴۳
از سوي معاون توسعه مديريت، هماهنگي و امور پشتيباني وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات سامانه پيام کوتاه براي ارتباط مناسب با همکاران راه‌اندازي شد.
۱۳۹۸/۳/۷ - ۱۶ : ۳۳
مدل قيمت تمام شده خدمات پستي و نحوه محاسبه آن در جلسه امروز معاونان وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات بررسي شد.
۱۳۹۸/۳/۵ - ۱۴ : ۳۴
درنشست علمي دانش‌آموختگان وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات در سازمان بهره‌وري آسيايي به موضوع آمادگي براي انقلاب صنعتي چهارم، ارزيابي و گام‌هايي براي توليدکنندگان پرداخته شد.
۱۳۹۸/۳/۴ - ۱۴ : ۲۶
معاون وزیر ارتباطات از طراحی و نصب سیستم عامل بومی روی برخی تلفن‌های همراه موجود در بازار خبر داد و گفت: این سیستم با هدف تضمین استقلال و امنیت در استفاده از تلفن‌ همراه ساخته شده است.
۱۳۹۸/۳/۳ - ۱۴ : ۴۱
در آيين معارفه و تکريم رييس پژوهشگاه ارتباطات و فناوري اطلاعات و با حکم آذري جهرمي، وحيد يزدانيان به عنوان رييس جديد اين پژوهشگاه معارفه شد.
۱۳۹۸/۳/۲ - ۰ : ۱
به مناسبت روز جهاني ارتباطات از چهار طرح مهم ارتباطي با حضور آذري جهرمي وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات رونمايي شد.
۱۳۹۸/۲/۲۹ - ۱۵ : ۴
آرشيو خبر ها

نظرسنجي