سرویس فناوري بي سيم ثابت
با تصميم هيئت‌مديره شرکت ارتباطات مبين‌نت،«حسين طهراني» به عنوان مديرعامل شرکت مبين نت معرفي شد.
با تصميم هيئت‌مديره شرکت ارتباطات مبين‌نت،«حسين طهراني» به عنوان مديرعامل شرکت مبين نت معرفي شد.
۱۳۹۸/۹/۴ - ۷ : ۴۶
وزير ارتباطات به اپراتورها دستور داد دريافت مطالبات خود از مردم خوزستان را به تعويق بياندازند.
۱۳۹۸/۱/۳۱ - ۱ : ۲۰
درپي انتشار ياداشت وايمکس نيوز با عنوان "مبين نت قادر به شنيدن صداي ريزش مشتريان نيست " توضيحي از سوي روابط عمومي شرکت مبين نت در خصوص دلايل افزايش قيمت اينترنت ارسال شده است که به استحضار خوانندگان گرامي مي رسد.
۱۳۹۷/۱۰/۶ - ۲۲ : ۴۰
طرح یک ماهه 25 گیگابایت LTE مبین نت با احتساب مالیات و ارزش افزوده از مبلع 43600 تومان در آبان ماه به مبلغ 53410 تومان درآذرماه 97 افزایش یافته است و امور مشتریان مبین نت قادر به شنیدن صدای اعتراض مشتریان خود نیست.
۱۳۹۷/۹/۲۳ - ۲۳ : ۱۷
روابط عمومی مبین نت در بیانیه ی خود اعلام کرد: شبکه‌ی بی‌سیم مبین‌نت نسبت به انواع پارازیت کاملاً مقاوم شده و مشترکین اینترنت پرسرعت این شرکت می‌توانند با خیالی راحت از اینترنت TD-LTE استفاده کنند. این درحالی است که مشترکین این شبکه چیزدیگری می گویند.
۱۳۹۷/۸/۱ - ۱۳ : ۲۲
شايان فرخ يار مديرکل بازاريابي و فروش انبوه مبين‌نت با عذرخواهي از مشترکان اين اپراتور دلايل اختلال در سرويس TD–LTE اين شرکت را تشريح کرد.
۱۳۹۷/۷/۱۳ - ۱۷ : ۱۳
شرکت ارتباطات مبين‌نت در خصوص اختلالات اخير در شبکه اينترنت ثابت TD-LTE بيانيه داد.
۱۳۹۷/۶/۲۳ - ۲۳ : ۱۶
در ادامه روند توسعه شبکه اینترنت پرسرعت بی‌سیم ثابت TD-LTE در سراسر کشور، این‌بار مبین‌نت دو شهر دیگر را به این شبکه اضافه کرد.
۱۳۹۷/۴/۱۴ - ۱۲ : ۲۵
مشترکين اينترنت پرسرعت TD-LTE مي‌توانند هريک از طرح‌ها و گيک‌پک‌هاي مورد نظر خود را به‌صورت رزرو خريداري و در زمان مورد نظر فعال کرده و استفاده کنند.
۱۳۹۷/۴/۲ - ۱۷ : ۱۰
در ادامه توسعه شبکه TD-LTE مبين‌نت، چهار شهر مهم سمنان، همدان، بابلسر و بندر گناوه نيز به اين شبکه پيوستند.
۱۳۹۷/۳/۲۹ - ۱۷ : ۲
گيگ‌پک خدمتي ويژه براي اينترنت TD-LTE مبين‌نت است که امکان مديريت هزينه و مصرف را براي مشترکين فراهم مي‌کند. در قالب گيگ‌پک مشترکين مي‌توانند در بازه‌هاي زماني مختلف و در راستاي رفع نياز مقطعي‌شان با هزينه بسيار کم حساب خود را شارژ کنند.
۱۳۹۷/۳/۲۸ - ۱۷ : ۷
در ادامه‌ی روند توسعه‌ی شبکه‌ی TD-LTE، این بار اسلامشهر از شهرهای استان تهران به‌همراه نسیم‌شهر و سبزدشت، تحت‌پوشش TD-LTE مبین‌نت قرار گرفت.
۱۳۹۷/۳/۷ - ۱۶ : ۱۲
براساس الزام سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي، شرکت ارتباطات مبين‌نت ناگزير از قطع شبکه‌ي وايمکس در شهرهاي تحت پوشش TD-LTE اين شرکت تا پايان ارديبهشت‌ماه خواهد بود.
۱۳۹۷/۲/۳ - ۱۸ : ۲۳
مبين‌نت در حاشيه‌ي بيست و سومين دوره نمايشگاه بين المللي الکامپ امسال اعلام کرد تلاش مي‌کند که تا پايان سال همه‌ي مودم‌هاي وايمکس را با سرويس TDLTE جايگزين کند.
۱۳۹۶/۵/۲ - ۱۳ : ۳۰
ارتقاء مشترکين به اينترنت پرسرعت بي‌سيم TD-LTE براي دارندگان انواع مودم‌هاي وايمکس مبين‌نت با پرداخت تنها 50,000 تومان امکان‌پذير شد.
۱۳۹۶/۴/۲۱ - ۱۵ : ۳۲
آرشيو خبر ها

نظرسنجي