سرویس فضاي مجازي
قابليت جديدي به اپليکيشن پيام رسان واتساپ اضافه شده که به کاربران اجازه مي دهد جلوي اضافه شدن ناخواسته آنها به گروه‌هاي ناشناس را بگيرند.
قابليت جديدي به اپليکيشن پيام رسان واتساپ اضافه شده که به کاربران اجازه مي دهد جلوي اضافه شدن ناخواسته آنها به گروه‌هاي ناشناس را بگيرند.
۱۳۹۸/۸/۱۷ - ۱۰ : ۴۷
به تازگی محققان امنیتی اعلام کرده‌اند که ۱۵ اپلیکیشن اندرویدی موجود در فروشگاه گوگل پلی استور حاوی بدافزارهای خطرناکی هستند که حریم خصوصی کاربران را تهدید می‌کند.
۱۳۹۸/۷/۲۷ - ۲۲ : ۵۰
کاربران اينستاگرامي که خواهان بهره‌مندي از حالت تاريک در اين اپليکيشن هستند، قادر خواهند بود با انجام چند مرحله ساده، اين قابليت را فعالسازي کنند.
۱۳۹۸/۷/۲۵ - ۱۲ : ۵
همايش« فرهنگ استفاده از اينستاگرام» با هدف بحث و بررسي ابعاد فرهنگي استفاده از اين شبکه اجتماعي در کشور، توسط فرهنگسراي فناوري اطلاعات برگزار مي شود.
۱۳۹۸/۷/۲۱ - ۱۶ : ۲۳
رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت گفت: آمار نصب کل پیام‌رسان‌های داخلی از مرز 20میلیون کاربر گذشته است اما تعداد کاربران فعال کمتر از این ارقام است.
۱۳۹۸/۵/۱۲ - ۲۰ : ۲۳
اپليکيشن هاي واتس‌اپ، فيس‌بوک مسنجر و تيک‌تاک توانسته‌اند در نخستين فصل سال جاري ميلادي بيشترين ميزان دانلود را در پلت‌فرم فروشگاههاي موبايلي به خود اختصاص دهند.
۱۳۹۸/۵/۷ - ۱۶ : ۲۹
مديرعامل پيام رسان بومي «گپ» با تاکيد بر اينکه حمايتي از اين پيام رسان به عنوان شبکه بومي منتخب انجام نشد، گفت: وزارت ارتباطات 10 سرور تخصيص داده شده به ما را پس گرفت.
۱۳۹۸/۵/۲ - ۰ : ۳
اينستاگرام تعداد لايک پست‌هاي به‌اشتراک گذاشته شده توسط کاربران را به طور آزمايشي در برخي کشورها مخفي کرد.
۱۳۹۸/۴/۲۷ - ۱۸ : ۲۳
مرکز ملي فضاي مجازي خبر «مردم نبايد از گوگل استفاده کنند»، را تکذيب کرد.
۱۳۹۸/۴/۲۴ - ۲۳ : ۴۳
وزير ارتباطات در حاشيه جلسه دولت خبر داد تشکيل کارگروهي براي توسعه پيام‌رسان‌هاي داخلي
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات از تشکيل کارگروهي براي بررسي اقدامات مورد نياز براي توسعه پيام‌رسان‌هاي داخلي خبر داد.
۱۳۹۸/۴/۱۹ - ۲۰ : ۴۳
حقايقي جالب در مورد اينستاگرام وجود دارد که دانستن آن مي‌تواند براي خيل عظيمي از کاربران جذابيت داشته باشد.
۱۳۹۸/۴/۱۷ - ۱۱ : ۴۲
برخي کاربران فضاي مجازي قرباني روشي از کلاهبرداري شده و با از دست دادن مبالغ بسيار، متضرر شده‌اند؛ شيوه‌اي که سودجويان در آن، قربانيان را متقاعد مي‌کنند در سايت آن‌ها سرمايه‌گذاري کنند.
۱۳۹۸/۴/۱۶ - ۲۳ : ۲
کارشناسان امنيتي به کاربران توصيه کرده‌اند به هيچ عنوان به پيام‌هاي ناشناسي که در واتس‌اپ آنها ارسال و از آن‌ها درخواست مي‌شود که پول پرداخت کنند، پاسخ ندهند.
۱۳۹۸/۴/۱۵ - ۲۳ : ۱۳
نائب رئيس هيئت مديره شرکت ارتباطات زيرساخت گفت: اختلال اينستاگرام و واتس اپ مربوط به اينترنت کشور و اپراتورها نيست.
۱۳۹۸/۴/۱۴ - ۲۰ : ۲۷
اينستاگرام در آپديت جديد خود، به بخش استوري قابليت جديدي را اضافه کرده تا کاربران را به شرکت در يک چت گروهي دعوت کند.
۱۳۹۸/۴/۱۳ - ۲۰ : ۱۱
به نظر مي‌رسد مديران نسخه‌هاي فارسي تلگرام بالاخره تصميم گرفتند اين برنامه‌هاي متصل به تلگرام را از مادرشان جدا کنند؛ هرچند هنوز امکان فعاليت مستقل کامل آن‌ها فراهم نشده است.
۱۳۹۸/۴/۱ - ۲۳ : ۳۸
آرشيو خبر ها

نظرسنجي