سرویس کسب و کار
وزیر ارتباطات در الکامپ 25اعلام کرد ایجاد 68هزار شغل در طرح نوآفرین
وزیر ارتباطات ‌و فناوری اطلاعات گفت: از طریق برنامه اشتغال و طرح نوآفرین تا سال آینده 68هزار شغل ایجاد می‌شود تا رویای تحقق ایران هوشمند به واقعیت تبدیل شود.
وزیر ارتباطات در الکامپ 25اعلام کرد ایجاد 68هزار شغل در طرح نوآفرین
وزیر ارتباطات ‌و فناوری اطلاعات گفت: از طریق برنامه اشتغال و طرح نوآفرین تا سال آینده 68هزار شغل ایجاد می‌شود تا رویای تحقق ایران هوشمند به واقعیت تبدیل شود.
۱۳۹۸/۴/۲۷ - ۱۳ : ۲۸
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان تهران از شناسایی 4413 دستگاه ماینر(استخراج کننده ارز دیجیتالی) از 81 مرکز تولید ارز دیجیتال در این استان خبر داد.
۱۳۹۸/۴/۲۲ - ۱۰ : ۳
طرح «نوآفرين» با هدف حمايت از کسب و کارهاي نوپا از سوي وزارت ارتباطات و فناوري طالاعات رونمايي شده و از امروز رسماً آغاز به کار کرد.
۱۳۹۸/۴/۱۹ - ۲۰ : ۴۹
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در جمع استارت آپ های حوزه فضایی با اعلام اینکه برنامه و وظیفه ما حمایت و ترویج کاربردهای فناوری فضایی است، از فعالان این حوزه خواست با دانش و انگیزه این حوزه را به جایگاه واقعی خود برسانند.
۱۳۹۸/۴/۱۸ - ۲۱ : ۳
رییس پژوهشگاه فضایی ایران در گردهمایی استار آپ های فضا پایه با اشاره به اهمیت فعالیت کسب و کارهای فضاپایه، از ساخت و راه اندازی مراکزی برای حمایت از استارت آپ های فضا پایه در تهران و اصفهان خبر داد.
۱۳۹۸/۴/۱۶ - ۲۳ : ۱۹
رییس دانشکده پست و مخابرات خبر داد: آموزش اقتصاد دیجیتال برای شکل گیری کسب و کارهای نو
رییس دانشکده پست و مخابرات از برگزاری سمینار مشترک آموزشی مشترک با اتحادیه جهانی مخابرات در هفته آینده خبر داد و گفت: در این سمینار 60 نماینده از شرکت های داخلی و نمایندگان 16 کشور آسیایی شرکت خواهند داشت تا شاهد انتقال تجربیات بین المللی در حوزه اقتصاد دیجیتال باشیم.
۱۳۹۸/۴/۱۱ - ۱۶ : ۷
فعالان و کسب و کارهاي ICT مي توانند براي شرکت در سيزدهمين جشنواره کارآفرينان برتر تا پايان تيرماه در سايت کارآفرينان برتر ثبت نام کنند.
۱۳۹۸/۴/۱۱ - ۱۵ : ۳۸
گزارش‌هاي جديدي منتشر شده است که نشان دهنده محبوب‌ترين اپليکشن‌هاي دانلود شده از فروشگاه‌هاي آنلاين نرم‌افزاري در نخستين فصل از سال جاري ميلادي است.
۱۳۹۸/۳/۳۱ - ۱۰ : ۲۳
در کميسيون تنظيم مقررات ارتباطات؛ تعرفه صدور مجوز نماد اعتماد الکترونيکي تصويب شد
کميسيون تنظيم مقررات ارتباطات نوع و تعرفه خدمت صدور مجوز نماد اعتماد الکترونيکي را با هدف احراز صلاحيت واحدهاي کسب‏ وکار الکترونيک تصويب کرد.
۱۳۹۸/۳/۲۷ - ۱ : ۷
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات در جمع مديران و جوانان فعال در حوزه فناوري اطلاعات از زنجيره برنامه هاي اين وزارتخانه براي توسعه و رونق استارت آپ ها و رشد اقتصادي در اين حوزه خبر داد.
۱۳۹۸/۳/۲۳ - ۱۳ : ۳۵
توسط اتحاديه صنف رايانه انجام مي شود؛ ساماندهي خريد و فروش کالاهاي دست دوم در بازار کامپيوتر
اتحاديه صنف فناوران رايانه، ساماندهي خريد و فروش کالاهاي دست دوم (استوک) در بازار کامپيوتر را در دستور کار قرار داد.
۱۳۹۸/۳/۱۱ - ۲۳ : ۵
يافتن متخصصاني کارآزموده و مناسب در دو حوزه هوش مصنوعي و امنيت سايبري از جمله مهم‌ترين چالش‌هاي مديران شرکتهاي آي تي در سراسر جهان است.
۱۳۹۸/۳/۵ - ۲۳ : ۵۷
هشدار درباره "دريافت پيام‌هايي که شماره حساب دارند" قبل از واريز پول، تماس بگيريد!
برخي کلاهبرداران تلاش مي‌کنند با ارسال شماره حساب از طريق موبايل يا حساب شبکه‌هاي اجتماعي افراد، به سوءاستفاده و کلاهبرداري مالي اقدام کنند، بنابراين طي تماس با فردي که به شما پيغام فرستاده مي‌توانيد از صحت پيام و هويت ارسال‌کننده‌ مطمئن شويد.
۱۳۹۸/۳/۲ - ۲۰ : ۱۴
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات همزمان با روز ارتباطات از آزاد سازي داده ها براي استفاده کسب و کارهاي نوپا خبر داد وي همچنين در بخشي از سخنانش از افزايش 30 برابري توان دفاعي ايران در برابر حملات سايبري خبر داد.
۱۳۹۸/۲/۳۰ - ۱۱ : ۹
وزير ارتباطات با تبريک به جوانان استارت‌آپي ايران گفت: مسيرياب‌هاي ايراني «نشان» و «بلد» رقباي قدر خارجي را پشت سر گذاشتند.
۱۳۹۸/۲/۲۹ - ۰ : ۱
مدتي است که سقف انتقال وجه در برخي تراکنش‌هاي اپليکيشني کاهش يافته که در اين باره قائم مقام شرکت آسان پرداخت مي‌گويد تصميم‌گيري درباره سقف و انجام هر تراکنش با خود بانک‌هاست.
۱۳۹۸/۲/۹ - ۱۴ : ۵۶
آرشيو خبر ها

نظرسنجي