سرویس کسب و کار
پس از ممنوع شدن فعاليت پيش‌فرض سرويس ارزش‌افزوده براي سيم‌کارت‌هاي جديد، همراه اول اعطاي جوايز در قالب قرعه‌کشي سرويس‌هاي ارزش افزوده را نيز ممنوع کرد.
معاون رگولاتوری گفت: براساس مصوبه 21شورای عالی فضای مجازی و آئین‌نامه‌های مربوط به آن که از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تهیه شده، ارسال پیامک انبوه ممنوع است.
۱۳۹۸/۱/۲۵ - ۱۵ : ۳۷
پس از ممنوع شدن فعاليت پيش‌فرض سرويس ارزش‌افزوده براي سيم‌کارت‌هاي جديد، همراه اول اعطاي جوايز در قالب قرعه‌کشي سرويس‌هاي ارزش افزوده را نيز ممنوع کرد.
۱۳۹۸/۱/۱۸ - ۲۳ : ۴
معاون وزيرتعاون، کار و رفاه اجتماعي مراکز آموزش فني و حرفه‌اي را پل ارتباطي ميان بازار کار و مراکز آموزشي عالي رسمي دانست و توسعه استارت‌آپها و فناوري‌هاي نوين را در آينده بازار کار موثر خواند.
۱۳۹۷/۱۲/۱۰ - ۲۳ : ۴۰
در ادامه موج ورشکستگی استارتاپ‌ها، چند روز پیش یک استارتاپ دیگر ورشکست شد که بسیاری این ناکامی را به دلیل بکار نگرفتن ایده نو و ارزش‌گذاری‌های غیر واقعی استارتاپ‌ها می‌دانند، چراکه برخی از آن‌ها هر هزینه‌ای را متقبل می‌شوند تا سهام خود را در آینده با روش‌های ارزش‌گذاری غیر واقعی که فراگیر شده بفروشند و به اصطلاح "اگزیت کنند". در این فضا برای بسیاری از سرمایه‌گذاران سوال است که ورشکستگی‌ها تا کجا ادامه دارد و علت آن چیست؟
۱۳۹۷/۱۲/۵ - ۲۰ : ۱۵
رييس جمهور صبح امروز با حضور در وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات از نمايشگاه کسب و کارهاي آينده بازديد کرد.
۱۳۹۷/۱۱/۱ - ۱۶ : ۱۹
حمله سايبري به يکي از سامانه هاي آنلاين رزرو اينترنتي بليت هواپيما در جهان موجب اختلال اين پلت‌فرم شده و هزاران مسافر در جهان را با مشکلات عديده‌اي مواجه کرد.
۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۴ : ۶
مديرکل توسعه کسب‌وکارهاي فضاپايه سازمان فضايي ايران تأکيد کرد: سياست سازمان گسترده‌تر کردن و عمق دادن به بحث ضرورت استفاده از داده‌هاي فضايي است که در اين راستا ورود بخش خصوصي و کسب‌وکارهاي فضاپايه مي توانند نقش موثري ايفا کنند.
۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۲ : ۵۴
ثبت نام در پنجمين جشنواره فناوري اطلاعات (ITEEKEND 5) باشگاه کسب و کار دانش‌بنيان دانشگاه صنعتي شريف آغاز شد.
۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۱۳ : ۵۷
مهلت ثبت آثار در هشتمین جشنواره بازی‌های ویدیویی ایران 15دی ماه به پایان می‌رسد.
۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۲۰ : ۱۲
دستیار وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در امور جوانان از به نتیجه رسیدن تفاهمنامه های به امضا رسیده در حوزه حمایت از کسب و کارهای نوپا در سفر وزیر ارتباطات به استان بوشهر خبر داد و گفت: با استقرار شتابدهنده ارتباط کسب وکارهای نوپای حوزه ICT استان بوشهر جلسه ای با سرمایه گذاران برقرار شد تا این استان پایلوتی برای توانمندسازی کسب وکارها در کشور باشد.
۱۳۹۷/۹/۲۱ - ۱۶ : ۳
يک‌بار مصرف شدن رمز دوم کارت‌هاي بانکي از ابتداي آذرماه امسال آغاز شده و رمزهاي ثابت از خردادماه سال آينده حذف مي‌شوند.
۱۳۹۷/۹/۲۰ - ۲۳ : ۱۸
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات که در جمع استارتاپ ها و شرکت های حاضر در باکوتل سخن می گفت، با اشاره به اینکه سهم صادرات ما در حوزه ICT بسیار کم است، تاکید کرد: وزارت ارتباطات با تمام توان در کنار فعالان کسب و کارهای حوزه ICT قرار دارد تا زمینه برخورداری از مزایای یک بازار منطقه ای 400میلیونی را هموار کند.
۱۳۹۷/۹/۱۵ - ۱۹ : ۱۶
مرکز نوآوري و شتاب دهي رسانه‌اي کسب وکارهاي ديجيتالي با هدف حمايت از استارت آپها و کسب وکارهاي نوپاي حوزه فناوري اطلاعات و تبديل آنها به شرکتهاي متوسط و بزرگ اقتصادي، راه‌اندازي شد.
۱۳۹۷/۹/۱۱ - ۲۳ : ۱۳
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه در شرایط تحریم حوزه ارتباطات از رونق خوبی برخوردار است گفت: امروز بسته‌ای 14بندی به تصویب رسید که بخشی از آن به موضوع فضایی و فناوری اطلاعات در زمینه تسهیل کسب و کارهای نوپا مربوط بود.
۱۳۹۷/۸/۱ - ۱۲ : ۲۸
اولين رويداد استارتاپي در حوزه فضاي مجازي با محورهاي مختلف توسط مجموعه رويدادهاي کارآفريني جهاددانشگاهي زنجان برگزار مي‌شود.
۱۳۹۷/۷/۲۳ - ۲۲ : ۵۷
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با بيان اينکه حوزه فناوري اطلاعات بر خلاف حوزه هايي چون ماليات و گمرک که با رکود مواجه شده اند، داراي رونق است، گفت: با استفاده از ظرفيت فناوري اطلاعات مي توان سهمي از گردشگران زيارتي را جذب کاشان کرد تا مشکل بيکاري فارغ التحصيلان اين منطقه رفع شود.
۱۳۹۷/۷/۱۲ - ۱۸ : ۵
آرشيو خبر ها

نظرسنجي