سرویس کسب و کار
با اعلام کد دستوري #6*800* از سوي وزير ارتباطات؛ آذري جهرمي شب تلخي براي کلاه‌برداران «بازار وس» رقم زد
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با برداشتن گام بلند ديگري در مسير شفاف‌سازي در بازار سرويس خدمات ارزش‌افزوده (وس) شب تلخي را براي کلاه‌برداران اين بازار رقم زد.
با اعلام کد دستوري #6*800* از سوي وزير ارتباطات؛ آذري جهرمي شب تلخي براي کلاه‌برداران «بازار وس» رقم زد
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با برداشتن گام بلند ديگري در مسير شفاف‌سازي در بازار سرويس خدمات ارزش‌افزوده (وس) شب تلخي را براي کلاه‌برداران اين بازار رقم زد.
۱۳۹۸/۸/۱۳ - ۱۷ : ۱۲
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات بابیان اینکه هوشمند سازی شهری یک ضرورت است و نباید تبدیل به شعار و ویترین شود تأکید کرد: هوشمند سازی شهری داستان شرکت‌های ارزش‌افزوده نشود که فقط برای تعدادی سرمایه‌دار ارزش‌افزوده ایجاد کرده است نه برای مردم.
۱۳۹۸/۸/۱۱ - ۱۶ : ۸
رئيس سازمان نظام صنفي رايانه‌اي با اشاره به مشکلات کسب‌وکارهاي حوزه فناوري اطلاعات، گفت: زماني که يک کسب‌وکار آي‌تي به مدت دو روز فيلتر مي‌شود، کاربران اعتمادشان را از دست مي‌دهند؛ يا در مواردي که سرور را خاموش مي‌کنند، رتبه وب‌سايت در الکسا پايين مي‌آيد. البته با شرايط ايجادشده، ديگر يک قاضي يا مرجع نمي‌تواند به تنهايي حکم فيلترينگ بدهد و اين‌ها نکات مثبتي است که از تعامل صنف و نهادها ايجاد شده است.
۱۳۹۸/۷/۲۸ - ۲۳ : ۰
رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به موضوع خدمات ارزش افزوده (وس) می‌گوید: برخی از مردم که اطلاعات چندانی از حوزه این خدمات ندارند، ناخودآگاه عضو این خدمات می‌شوند، بدون این‌که از آن‌ استفاده کنند و درنتیجه مبالغی از حساب آن‌ها کم می‌شود و پول سرشاری به جیب ارائه‌کنندگان این خدمات می‌رود؛ چنین چیزی اصلا قابل قبول نیست و وزیر ارتباطات چندین بار اعلام کرده‌ که یا باید این خدمات پایان یابد یا این روش اصلاح شود.
۱۳۹۸/۷/۱۳ - ۲۳ : ۱۱
توسط هیئت مدیره اتحادیه رایانه؛ تعرفه خدمات کامپیوتری سال 98 ابلاغ شد
نرخنامه جدید خدمات کامپیوتری توسط هیئت مدیره اتحادیه صنف رایانه تهران تصویب و ابلاغ شد.
۱۳۹۸/۵/۳ - ۱۵ : ۵۳
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات اعلام کرد که هنوز در هيئت وزيران در خصوص امکان قانوني شدن بيت کوين در کشور به نتيجه نرسيده‌ايم.
۱۳۹۸/۵/۲ - ۲۳ : ۳
با حکم وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات، رييس و اعضاي کارگروه هماهنگي وام وجوه اداره شده وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات منصوب شدند.
۱۳۹۸/۵/۱ - ۲۰ : ۴۹
در کميسيون اقتصادي دولت صورت گرفت موافقت با نرخ صادراتي برق براي بيت‌کوين
معاون وزير نيرو در امور برق و انرژي از موافقت با نرخ صادراتي برق براي استخراج ارز مجازي و بيت‌کوين در کميسيون اقتصادي دولت خبر داد.
۱۳۹۸/۴/۳۰ - ۲۱ : ۵۷
امروز در حاشيه بيست و پنجمين دوره نمايشگاه الکامپ، سامانه‌هايي رونمايي شد که به گفته رئيس سازمان توسعه تجارت ايران، مصرف‌کنندگان مي‌توانند قيمت کالاهاي اساسي را در آن رصد کنند و دولت نيز مي تواند اطمينان حاصل کند که يارانه‌اي که براي کالاهاي اساسي پرداخت کرده به دست مردم مي‌رسد.
۱۳۹۸/۴/۲۹ - ۲۲ : ۹
وزیر ارتباطات در الکامپ 25اعلام کرد ایجاد 68هزار شغل در طرح نوآفرین
وزیر ارتباطات ‌و فناوری اطلاعات گفت: از طریق برنامه اشتغال و طرح نوآفرین تا سال آینده 68هزار شغل ایجاد می‌شود تا رویای تحقق ایران هوشمند به واقعیت تبدیل شود.
۱۳۹۸/۴/۲۷ - ۱۳ : ۲۸
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان تهران از شناسایی 4413 دستگاه ماینر(استخراج کننده ارز دیجیتالی) از 81 مرکز تولید ارز دیجیتال در این استان خبر داد.
۱۳۹۸/۴/۲۲ - ۱۰ : ۳
طرح «نوآفرين» با هدف حمايت از کسب و کارهاي نوپا از سوي وزارت ارتباطات و فناوري طالاعات رونمايي شده و از امروز رسماً آغاز به کار کرد.
۱۳۹۸/۴/۱۹ - ۲۰ : ۴۹
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در جمع استارت آپ های حوزه فضایی با اعلام اینکه برنامه و وظیفه ما حمایت و ترویج کاربردهای فناوری فضایی است، از فعالان این حوزه خواست با دانش و انگیزه این حوزه را به جایگاه واقعی خود برسانند.
۱۳۹۸/۴/۱۸ - ۲۱ : ۳
رییس پژوهشگاه فضایی ایران در گردهمایی استار آپ های فضا پایه با اشاره به اهمیت فعالیت کسب و کارهای فضاپایه، از ساخت و راه اندازی مراکزی برای حمایت از استارت آپ های فضا پایه در تهران و اصفهان خبر داد.
۱۳۹۸/۴/۱۶ - ۲۳ : ۱۹
رییس دانشکده پست و مخابرات خبر داد: آموزش اقتصاد دیجیتال برای شکل گیری کسب و کارهای نو
رییس دانشکده پست و مخابرات از برگزاری سمینار مشترک آموزشی مشترک با اتحادیه جهانی مخابرات در هفته آینده خبر داد و گفت: در این سمینار 60 نماینده از شرکت های داخلی و نمایندگان 16 کشور آسیایی شرکت خواهند داشت تا شاهد انتقال تجربیات بین المللی در حوزه اقتصاد دیجیتال باشیم.
۱۳۹۸/۴/۱۱ - ۱۶ : ۷
فعالان و کسب و کارهاي ICT مي توانند براي شرکت در سيزدهمين جشنواره کارآفرينان برتر تا پايان تيرماه در سايت کارآفرينان برتر ثبت نام کنند.
۱۳۹۸/۴/۱۱ - ۱۵ : ۳۸
آرشيو خبر ها

نظرسنجي