سرویس گوناگون
وزير جوان دولت تدبير و اميد در جمع مديران و دستياران جوان دولت تدبير و اميد با اشاره به تمام موانع و سنگ‌اندازي‌ها توصيه کرد دلسرد نشوند چراکه در «گام دوم انقلاب» اميد همه و در رأس آنها مقام معظم رهبري به جوانان اين کشور است.
وزير جوان دولت تدبير و اميد در جمع مديران و دستياران جوان دولت تدبير و اميد با اشاره به تمام موانع و سنگ‌اندازي‌ها توصيه کرد دلسرد نشوند چراکه در «گام دوم انقلاب» اميد همه و در رأس آنها مقام معظم رهبري به جوانان اين کشور است.
۱۳۹۸/۱/۲۸ - ۲۲ : ۴۳
امروزه کمتر از قبل در مورد آسيب شنوايي ناشي از استفاده از هدفون‌ها مي‌شنويم؛ اما هدفون‌ها و ايربادها همچنان يک تهديد جدي براي شنوايي محسوب مي‌شوند.
۱۳۹۸/۱/۲۸ - ۱۰ : ۶
رییس سازمان فناوری اطلاعات ایران گفت: در روزهای اخیر کلیپی در فضای مجازی منتشر شد که کودک 6 ساله اصفهانی در تماس با اورژانس برای مادرش، تقاضای کمک دارد و در این شرایط سخت است که نیروی اورژانس باید بتواند منطقه سکونت این چنین تماس‌هایی را شناسایی کند.
۱۳۹۸/۱/۲۷ - ۲۱ : ۲۸
طبق تصويب شوراي عالي اقتصاد و پول ، همه چک‌هاي پشت‌نويسي شده و شامل چک‌هاي اشخاص، تضميني و بانکي از درجه اعتبار ساقط هستند.
۱۳۹۸/۱/۱۷ - ۱۳ : ۲۳
وزیر ارتباطات این روزها منتقد شماره یک برخی فعالیت‌های صداوسیماست. او در تازه‌ترین گفت‌وگویش آشکارا برخی از رفتارهای صداوسیما را نقد کرده است.
۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۲ : ۴۱
نمایندگان مجلس با افزایش 400 هزار تومانی حقوق تمامی کارکنان شاغل و بازنشستگان و همچنین افزایش متغیر تا 10 درصد حقوق ها به صورت پلکانی و براساس اختیار دولت موافقت کردند.
۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۲۳ : ۲۱
معاون امور فضاي مجازي دادستان کل کشور از شکايت دو هزار نفر از مردم اهواز و دادستان کل کشور از وزير ارتباطات خبر داد.
۱۳۹۷/۱۲/۵ - ۲۰ : ۹
مراسم معرفي و تقدير از برگزيدگان نخستين جشنواره تارنماهاي ايرانشناسي هفته آينده در محل بنياد ايران‌شناسي برگزار مي‌شود.
۱۳۹۷/۱۲/۱ - ۲۰ : ۴۵
در حالي که سودجويان از راه‌هاي مختلف براي کلاهبرداري و فريب کاربران استفاده مي‌کنند، کلاهبرداري‌هاي تلفني نيز مدتي است که شايع شده‌اند و به‌همين دليل، کاربران در مواجهه با موارد مشکوک بايد هوشيار باشند.
۱۳۹۷/۱۱/۲۵ - ۲۳ : ۳۵
مدير سامانه اينترنتي يخچال گفت: سهميه گوشت از شرکت پشتيباني امور دام دريافت کرديم و توزيع گوشت تنظيم بازاري از 22 بهمن آغاز مي‌شود و هر بسته شامل گوشت و مرغ منجمد است که به قيمت 130 تا 160 هزار تومان عرضه خواهد شد.
۱۳۹۷/۱۱/۱۹ - ۶ : ۴۱
هدفون‌هاي لغو سر و صدا، مانند هدفون "WH-????XM?" سوني، بسيار در حذف صداهاي محيط اطراف مؤثر هستند، اما هنگام خواب و براي نشنيدن خر و پف قطعاً استفاده از هدفون گزينه مناسبي نيست. به همين منظور پژوهشگران يک بالش طراحي کرده‌اند که عملکرد آن در حذف صداهاي محيط مانند آن هدفون‌ها است.
۱۳۹۷/۱۱/۷ - ۲۲ : ۴۱
سازمان تأمين اجتماعي درباره سبد کالاي بيمه‌شدگان اطلاعيه‌اي صادر کرد.
۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۲۲ : ۵۸
براساس گزارش اتحاديه جهاني مخابرات (ITU) وضعيت ايران در توسعه ارتباطات و فناوري اطلاعات در رده‌بندي جهاني6 رتبه و در رده‌بندي منطقه‌اي 4 رتبه بهبود يافته است.
۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۵ : ۱۵
جشنواره بازي‌هاي ويديويي ايران، از اول تا ?? دي ماه با برگزار مي‌شود.
۱۳۹۷/۹/۱۴ - ۲۰ : ۱۱
به نظر مي‌رسد که يوتيوب قصد دارد سرويس جديدي را به پلت‌فرم خود بيافزايد که به کاربران اجازه مي‌دهد در آن به تماشاي رايگان فيلم‌هاي سينمايي موردعلاقه خود بپردازند.
۱۳۹۷/۸/۲۸ - ۱۲ : ۱۵
اولين رويداد استارتاپ ويکند سلامت روان الکترونيک توسط مرکز مشاوره دانشگاه تهران با همکاري دفتر سازمان امور دانشجويان وزارت علوم و دانشگاه هاي منطقه يک تهران برگزار مي شود.
۱۳۹۷/۸/۲۵ - ۱۲ : ۴
آرشيو خبر ها

نظرسنجي