سرویس گوناگون
مديرکل حفاظت از حقوق مصرف‌کننده رگولاتوري با هشدار درباره کلاهبرداري تماس تلفني ناخواسته با خارج از کشور، گفته است: مشترکين تلفن همراه بايد مراقب تماس با شماره‌هاي ناشناس و کليک روي لينک‌هاي ناشناس باشند.
مديرکل حفاظت از حقوق مصرف‌کننده رگولاتوري با هشدار درباره کلاهبرداري تماس تلفني ناخواسته با خارج از کشور، گفته است: مشترکين تلفن همراه بايد مراقب تماس با شماره‌هاي ناشناس و کليک روي لينک‌هاي ناشناس باشند.
۱۳۹۸/۷/۲۲ - ۱۱ : ۲۰
کلاهبرداري‌هاي تلفني در بازه‌هاي زماني مختلف حتي مناسبت‌هاي متفاوت ظاهر مي‌شوند و اخيرا با وعده برنده شدن در قرعه‌کشي و بهره‌مندي از کمک‌هزينه سفر به کربلا و نجف، اقدام به کلاهبرداري مي‌شود.
۱۳۹۸/۷/۹ - ۱۷ : ۲۷
هنوز دو هفته از انتصاب پرحاشيه مديرعامل جديد رايتل نمي‌گذرد که امروز خبرهاي ضد و نقيضي از ادامه کار مينا مهرنوش به عنوان مديرعامل به گوش مي‌رسد.
۱۳۹۸/۷/۷ - ۱۷ : ۲۰
بعد از گرد و خاکي که استخراج رمزارزها و شفاف نبودن قانون در اين حوزه در دو ماه اخير در کشور به پا کرد، معاون اول رئيس جمهور آيين‌نامه اجرايي استخراج فرآورده‌هاي پردازشي رمزنگاري‌شده در کشور را ابلاغ کرده و متقاضيان مکلف شدند براي ورورد به اين عرصه طبق آيين‌نامه مذکور قدم بردارند.
۱۳۹۸/۵/۱۵ - ۱۲ : ۵۱
شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی اعلام کرد که اتصال کارت بانکی به کارت سوخت اجرایی نمی‌شود و کارت بانکی زمانی قابلیت اجرایی دارد که سهمیه‌بندی اعمال شود و در حال حاضر نیز برنامه‌ای برای سهمیه‌بندی بنزین وجود ندارد.
۱۳۹۸/۴/۲۶ - ۱۷ : ۳۲
ساده‌ترين راه نفوذ براي ايجاد دسترسي در يک شبکه، ورود زيرکانه و از طريق مهندسي اجتماعي به سازمان و کسب اطلاعات مورد نياز و خروج اين اطلاعات است.
۱۳۹۸/۴/۲۲ - ۹ : ۵۹
موضوع استخراج "بيت‌کوين" به بحث داغ اين روزها در کشورمان تبديل شده است که به دليل مصرف بالاي برق فعلاً از جانب مقامات قضائي ممنوع اعلام شده است، اما ما در اين گزارش سعي داريم شما را با نحوه شکل‌گيري و فلسفه وجودي اين ارز رمزنگاري شده و فناوري بلاک‌چين که حکم "مادر بيت‌کوين" را دارد، آشنا کنيم.
۱۳۹۸/۴/۱۶ - ۲۳ : ۹
بعد از مدت‌ها اختلاف نظر بین دولت و مجلس در رابطه با نحوه افزایش حقوق کارکنان در سال جاری، اکنون دولت می‌گوید "طبق قانون عمل کرده و اگر مجلس نظر دیگری دارد، قانون را عوض کند". در این شرایط به نظر می‌رسد فعلا کارکنان باید نظارگر چالش حقوقی بین دو طرف باشند تا تکلیف پرداخت‌های قانونی آنها مشخص شود.
۱۳۹۸/۴/۹ - ۱۴ : ۵۳
روابط عمومي وزارت ارتباطات و فناوري اعلام کرد: فردي که ظهر امروز قصد خودسوزي در ساختمان مرکزي را داشت، بازداشت و به مراجع انتظامي تحويل داده شد.
۱۳۹۸/۴/۵ - ۱۵ : ۱۸
قانون بودجه سال 1398 کل کشور به همراه پيوست هاي آن، در قالب يک فايل الکترونيکي براي بهره برداري دستگاه هاي اجرايي کشور در پايگاه اطلاع رساني وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات منتشر شد.
۱۳۹۸/۳/۲۹ - ۱۹ : ۴۵
نام نويسي در مرحله چهارم جذب امريه سربازي وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات تا دوشنبه 20 خرداد ماه تمديد شد.
۱۳۹۸/۳/۱۸ - ۱۳ : ۴
باز هم اپلیکیشن‌های جعلی پرداخت از پرداخت خود مطمئن شوید
کلاهبرداران از هر فرصتی برای سوءاستفاده از شرایط موجود برای رسیدن به اهداف خود استفاده می‌کنند و در حال حاضر پرداخت فطریه از طریق اپلیکیشن‌های متعدد هم می‌تواند یکی از این روش‌ها باشد و به همین دلیل کاربران باید این پرداخت‌ها را از روش‌های مطمئن انجام دهند.
۱۳۹۸/۳/۱۵ - ۲۱ : ۳۹
نتایج تحقیقات جدید نشان می‌دهد بسیاری از کاربرانی که برای گوشی‌های هوشمند خود قاب نمی‌خرند، سعی دارند نشان بدهند که پولدارند این در حالیست که روانشناسان نظر دیگری در این مورد دارند.
۱۳۹۸/۳/۱۴ - ۱۹ : ۴۷
رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات استان همدان از کلاهبرداری نوجوان 14ساله از کاربران فضای مجازی خبر داد.
۱۳۹۸/۳/۱۳ - ۹ : ۲۳
چند ماه قبل طرحي جديد در دستور کار مجلس قرار گرفته بود که مي شد آن را نوآوري در سهميه بندي سوخت توصيف کرد.
۱۳۹۸/۳/۱۱ - ۲۳ : ۳۲
شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی اعلام کرد: در اجرای سیاست‌های دولت و مجلس شورای اسلامی، عرضه بنزین در جایگاه‌های سراسر کشور از 20مرداد امسال صرفاً با ارائه کارت هوشمند سوخت خودرو امکانپذیر خواهد بود.
۱۳۹۸/۳/۹ - ۲۰ : ۶
آرشيو خبر ها

نظرسنجي