سرویس گوناگون
تردد گسترده خودروها، اتوبوس‌ها و موتورسيکلت‌ها در سطح کلان‌شهرها، ميزان آلودگي هوا را به حد هشدار رسانده است.
تردد گسترده خودروها، اتوبوس‌ها و موتورسيکلت‌ها در سطح کلان‌شهرها، ميزان آلودگي هوا را به حد هشدار رسانده است.
۱۳۹۸/۹/۲۵ - ۱۴ : ۴۰
مهلت مراجعه به سايت «بسته معيشتي» که از ششم آذرماه براي ثبت درخواست بررسي مجدد فعال شده است، فردا، چهارشنبه (بيستم آذرماه) به پايان مي رسد.
۱۳۹۸/۹/۱۹ - ۱۷ : ۱۸
رئيس کميته فضاي مجازي کميسيون فرهنگي مجلس ادعاي پيشرفت 80 درصدي اين شبکه توسط وزارت ارتباطات را رد کرد و گفت: راه‌اندازي فيبرنوري و کابل‌کشي در برخي مناطق، خواسته‌اي نيست که از وزارت ارتباطات براي تحقق اين شبکه داشتيم.
۱۳۹۸/۹/۱۳ - ۲۲ : ۲۸
اغلب ما دست کم یکبار واژه هشتگ به گوشمان خورده است یا در شبکه های اجتماعی به آن برخورد کرده ا یم .اما باید بپذیریم که با وجود همه گیر بودن شبکه های اجتماعی، هنوز عده ی زیادی از مردم نمیدانند هشتگ چیست .از طرفی بین دانستن یک مفهوم با داشتن درک درستی از آن فرق زیادی وجود دارد .
۱۳۹۸/۸/۲۰ - ۱۶ : ۳۲
گسترش بهره مندی از ابزارهای ارتباطی نو موانع قانونی تاسیس شبکه های غیرحاکمیتی رادیویی و تلویزیونی را برطرف سازد
۱۳۹۸/۸/۱۷ - ۲۲ : ۲۴
گوگل مپ در جديدترين آپديت خود به کاربران در پيدا کردن آثار باستاني و مهم شهرهاي بزرگ کمک مي‌کند.
۱۳۹۸/۸/۱۴ - ۱۲ : ۱۵
به تازگی فهرستی از بهترین اپلیکیشن‌های مربوط به سفر منتشر شده است که کاربران و مسافران قادر خواهند بود از قابلیت‌های کاربردی آن‌ها در طول سفر بهره ببرند.
۱۳۹۸/۸/۵ - ۲۲ : ۶
مديرکل حفاظت از حقوق مصرف‌کننده رگولاتوري با هشدار درباره کلاهبرداري تماس تلفني ناخواسته با خارج از کشور، گفته است: مشترکين تلفن همراه بايد مراقب تماس با شماره‌هاي ناشناس و کليک روي لينک‌هاي ناشناس باشند.
۱۳۹۸/۷/۲۲ - ۱۱ : ۲۰
کلاهبرداري‌هاي تلفني در بازه‌هاي زماني مختلف حتي مناسبت‌هاي متفاوت ظاهر مي‌شوند و اخيرا با وعده برنده شدن در قرعه‌کشي و بهره‌مندي از کمک‌هزينه سفر به کربلا و نجف، اقدام به کلاهبرداري مي‌شود.
۱۳۹۸/۷/۹ - ۱۷ : ۲۷
هنوز دو هفته از انتصاب پرحاشيه مديرعامل جديد رايتل نمي‌گذرد که امروز خبرهاي ضد و نقيضي از ادامه کار مينا مهرنوش به عنوان مديرعامل به گوش مي‌رسد.
۱۳۹۸/۷/۷ - ۱۷ : ۲۰
بعد از گرد و خاکي که استخراج رمزارزها و شفاف نبودن قانون در اين حوزه در دو ماه اخير در کشور به پا کرد، معاون اول رئيس جمهور آيين‌نامه اجرايي استخراج فرآورده‌هاي پردازشي رمزنگاري‌شده در کشور را ابلاغ کرده و متقاضيان مکلف شدند براي ورورد به اين عرصه طبق آيين‌نامه مذکور قدم بردارند.
۱۳۹۸/۵/۱۵ - ۱۲ : ۵۱
شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی اعلام کرد که اتصال کارت بانکی به کارت سوخت اجرایی نمی‌شود و کارت بانکی زمانی قابلیت اجرایی دارد که سهمیه‌بندی اعمال شود و در حال حاضر نیز برنامه‌ای برای سهمیه‌بندی بنزین وجود ندارد.
۱۳۹۸/۴/۲۶ - ۱۷ : ۳۲
ساده‌ترين راه نفوذ براي ايجاد دسترسي در يک شبکه، ورود زيرکانه و از طريق مهندسي اجتماعي به سازمان و کسب اطلاعات مورد نياز و خروج اين اطلاعات است.
۱۳۹۸/۴/۲۲ - ۹ : ۵۹
موضوع استخراج "بيت‌کوين" به بحث داغ اين روزها در کشورمان تبديل شده است که به دليل مصرف بالاي برق فعلاً از جانب مقامات قضائي ممنوع اعلام شده است، اما ما در اين گزارش سعي داريم شما را با نحوه شکل‌گيري و فلسفه وجودي اين ارز رمزنگاري شده و فناوري بلاک‌چين که حکم "مادر بيت‌کوين" را دارد، آشنا کنيم.
۱۳۹۸/۴/۱۶ - ۲۳ : ۹
بعد از مدت‌ها اختلاف نظر بین دولت و مجلس در رابطه با نحوه افزایش حقوق کارکنان در سال جاری، اکنون دولت می‌گوید "طبق قانون عمل کرده و اگر مجلس نظر دیگری دارد، قانون را عوض کند". در این شرایط به نظر می‌رسد فعلا کارکنان باید نظارگر چالش حقوقی بین دو طرف باشند تا تکلیف پرداخت‌های قانونی آنها مشخص شود.
۱۳۹۸/۴/۹ - ۱۴ : ۵۳
روابط عمومي وزارت ارتباطات و فناوري اعلام کرد: فردي که ظهر امروز قصد خودسوزي در ساختمان مرکزي را داشت، بازداشت و به مراجع انتظامي تحويل داده شد.
۱۳۹۸/۴/۵ - ۱۵ : ۱۸
آرشيو خبر ها

نظرسنجي