سرویس گوناگون
نام نويسي در مرحله چهارم جذب امريه سربازي وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات تا دوشنبه 20 خرداد ماه تمديد شد.
نام نويسي در مرحله چهارم جذب امريه سربازي وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات تا دوشنبه 20 خرداد ماه تمديد شد.
۱۳۹۸/۳/۱۸ - ۱۳ : ۴
باز هم اپلیکیشن‌های جعلی پرداخت از پرداخت خود مطمئن شوید
کلاهبرداران از هر فرصتی برای سوءاستفاده از شرایط موجود برای رسیدن به اهداف خود استفاده می‌کنند و در حال حاضر پرداخت فطریه از طریق اپلیکیشن‌های متعدد هم می‌تواند یکی از این روش‌ها باشد و به همین دلیل کاربران باید این پرداخت‌ها را از روش‌های مطمئن انجام دهند.
۱۳۹۸/۳/۱۵ - ۲۱ : ۳۹
نتایج تحقیقات جدید نشان می‌دهد بسیاری از کاربرانی که برای گوشی‌های هوشمند خود قاب نمی‌خرند، سعی دارند نشان بدهند که پولدارند این در حالیست که روانشناسان نظر دیگری در این مورد دارند.
۱۳۹۸/۳/۱۴ - ۱۹ : ۴۷
رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات استان همدان از کلاهبرداری نوجوان 14ساله از کاربران فضای مجازی خبر داد.
۱۳۹۸/۳/۱۳ - ۹ : ۲۳
چند ماه قبل طرحي جديد در دستور کار مجلس قرار گرفته بود که مي شد آن را نوآوري در سهميه بندي سوخت توصيف کرد.
۱۳۹۸/۳/۱۱ - ۲۳ : ۳۲
شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی اعلام کرد: در اجرای سیاست‌های دولت و مجلس شورای اسلامی، عرضه بنزین در جایگاه‌های سراسر کشور از 20مرداد امسال صرفاً با ارائه کارت هوشمند سوخت خودرو امکانپذیر خواهد بود.
۱۳۹۸/۳/۹ - ۲۰ : ۶
آمازون به منظور افزايش شناخت از بدن انسان‌ها و در قالب يک طرح مطالعاتي بزرگ، قصد دارد بدن افراد داوطلب را به صورت سه بعدي اسکن کند.
۱۳۹۸/۳/۴ - ۱۴ : ۲۴
همزمان با رقابت سازمان‌هاي فضايي کشورهاي مختلف به منظور بازگشت به ماه و سکونت طولاني مدت در تنها قمر زمين، يک پرفسور ايراني ايده حفر تونل را بدين منظور مطرح کرده است.
۱۳۹۸/۲/۲۳ - ۱۰ : ۱۵
رئیس سازمان برنامه و بودجه جداول همسان‌سازی حقوق بازنشستگان برای افزایش 24تا 40درصدی را ابلاغ کرد.
۱۳۹۸/۲/۲۱ - ۱۷ : ۵۸
کار در صنعت تکنولوژي به خاطر ماهيت به‌روز و پوياي آن، اغلب براي بسياري از کارجويان جذاب و جالب توجه است. از طرفي نفوذ و گسترش تکنولوژي به بخش‌هاي مختلف زندگي روزمره و البته صنايع باعث شده است تا فرصت‌هاي شغلي آن هر روز بيشتر و بيشتر شود. با اين اوصاف است که بسياري معتقدند که کار در حوزه تکنولوژي جذاب، رو به پيشرفت و البته پردرآمد است.
۱۳۹۸/۲/۲۰ - ۱۹ : ۱۹
نتیجه مرحله سوم پذیرش امریه سربازی در وزارت ارتباطات از طریق سامانه جذب امریه اعلام شده است.
۱۳۹۸/۲/۱۶ - ۱۲ : ۴۶
شرکت ملي نفت ايران اعلام کرد، مالکان خودرو و موتور سيکلت که به هر دليلي کارت سوخت ندارند، مي‌توانند از امروز با مراجعه به سامانه خدمات دولت همراه ، اپليکيشن دولت همراه و يا کد دستوري *4# به منظور دريافت کارت سوخت، تقاضاي خود را ثبت کنند.
۱۳۹۸/۲/۱۱ - ۲۳ : ۲۲
دارندگان دسته چک بخوانند. ابلاغ قانون جدید صدور چک
بانک مرکزی قانون جدید صدور چک را که از سوی مجلس تصویب و در شورای نگهبان تایید شده به شبکه بانکی ابلاغ و جزئیات آن را نیز تشریح کرده است.
۱۳۹۸/۲/۹ - ۱۴ : ۵۲
درحالي که دستکاري در نظرسنجي صداوسيما در آخرين ماه سال گذشته جنجال به پا کرده بود، وزير ارتباطات با اشاره به بررسي‌هاي فني انجام‌شده، از نقش يکي از کارکنان اسپانسر برنامه مورد نظر خبر داده است.
۱۳۹۸/۲/۷ - ۱۲ : ۲۲
رهبر معظم انقلاب تاکيد کردند بايد روحيه انتظار براي ثروت بادآورده را از بين ببريم و روشهايي شبيه بخت آزمايي را ترويج نکنيم که دستگاههاي مختلف از جمله صدا و سيما بايد متوجه اين معنا باشند.
۱۳۹۸/۲/۵ - ۰ : ۱۴
مدیرکل دفتر راهبری سیستم‌های سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه احصای سوابق بیمه‌ای را از طریق روش ارسال پیام از طریق کد دستوری (USSD) راه اندازی کرده‌ایم گفت: ارسال سوابق بیمه‌ای از طریق سامانه پیامکی نیز در دست بررسی است.
۱۳۹۸/۲/۵ - ۰ : ۱۱
آرشيو خبر ها

نظرسنجي