سرویس گوناگون
شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی اعلام کرد که اتصال کارت بانکی به کارت سوخت اجرایی نمی‌شود و کارت بانکی زمانی قابلیت اجرایی دارد که سهمیه‌بندی اعمال شود و در حال حاضر نیز برنامه‌ای برای سهمیه‌بندی بنزین وجود ندارد.
شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی اعلام کرد که اتصال کارت بانکی به کارت سوخت اجرایی نمی‌شود و کارت بانکی زمانی قابلیت اجرایی دارد که سهمیه‌بندی اعمال شود و در حال حاضر نیز برنامه‌ای برای سهمیه‌بندی بنزین وجود ندارد.
۱۳۹۸/۴/۲۶ - ۱۷ : ۳۲
ساده‌ترين راه نفوذ براي ايجاد دسترسي در يک شبکه، ورود زيرکانه و از طريق مهندسي اجتماعي به سازمان و کسب اطلاعات مورد نياز و خروج اين اطلاعات است.
۱۳۹۸/۴/۲۲ - ۹ : ۵۹
موضوع استخراج "بيت‌کوين" به بحث داغ اين روزها در کشورمان تبديل شده است که به دليل مصرف بالاي برق فعلاً از جانب مقامات قضائي ممنوع اعلام شده است، اما ما در اين گزارش سعي داريم شما را با نحوه شکل‌گيري و فلسفه وجودي اين ارز رمزنگاري شده و فناوري بلاک‌چين که حکم "مادر بيت‌کوين" را دارد، آشنا کنيم.
۱۳۹۸/۴/۱۶ - ۲۳ : ۹
بعد از مدت‌ها اختلاف نظر بین دولت و مجلس در رابطه با نحوه افزایش حقوق کارکنان در سال جاری، اکنون دولت می‌گوید "طبق قانون عمل کرده و اگر مجلس نظر دیگری دارد، قانون را عوض کند". در این شرایط به نظر می‌رسد فعلا کارکنان باید نظارگر چالش حقوقی بین دو طرف باشند تا تکلیف پرداخت‌های قانونی آنها مشخص شود.
۱۳۹۸/۴/۹ - ۱۴ : ۵۳
روابط عمومي وزارت ارتباطات و فناوري اعلام کرد: فردي که ظهر امروز قصد خودسوزي در ساختمان مرکزي را داشت، بازداشت و به مراجع انتظامي تحويل داده شد.
۱۳۹۸/۴/۵ - ۱۵ : ۱۸
قانون بودجه سال 1398 کل کشور به همراه پيوست هاي آن، در قالب يک فايل الکترونيکي براي بهره برداري دستگاه هاي اجرايي کشور در پايگاه اطلاع رساني وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات منتشر شد.
۱۳۹۸/۳/۲۹ - ۱۹ : ۴۵
نام نويسي در مرحله چهارم جذب امريه سربازي وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات تا دوشنبه 20 خرداد ماه تمديد شد.
۱۳۹۸/۳/۱۸ - ۱۳ : ۴
باز هم اپلیکیشن‌های جعلی پرداخت از پرداخت خود مطمئن شوید
کلاهبرداران از هر فرصتی برای سوءاستفاده از شرایط موجود برای رسیدن به اهداف خود استفاده می‌کنند و در حال حاضر پرداخت فطریه از طریق اپلیکیشن‌های متعدد هم می‌تواند یکی از این روش‌ها باشد و به همین دلیل کاربران باید این پرداخت‌ها را از روش‌های مطمئن انجام دهند.
۱۳۹۸/۳/۱۵ - ۲۱ : ۳۹
نتایج تحقیقات جدید نشان می‌دهد بسیاری از کاربرانی که برای گوشی‌های هوشمند خود قاب نمی‌خرند، سعی دارند نشان بدهند که پولدارند این در حالیست که روانشناسان نظر دیگری در این مورد دارند.
۱۳۹۸/۳/۱۴ - ۱۹ : ۴۷
رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات استان همدان از کلاهبرداری نوجوان 14ساله از کاربران فضای مجازی خبر داد.
۱۳۹۸/۳/۱۳ - ۹ : ۲۳
چند ماه قبل طرحي جديد در دستور کار مجلس قرار گرفته بود که مي شد آن را نوآوري در سهميه بندي سوخت توصيف کرد.
۱۳۹۸/۳/۱۱ - ۲۳ : ۳۲
شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی اعلام کرد: در اجرای سیاست‌های دولت و مجلس شورای اسلامی، عرضه بنزین در جایگاه‌های سراسر کشور از 20مرداد امسال صرفاً با ارائه کارت هوشمند سوخت خودرو امکانپذیر خواهد بود.
۱۳۹۸/۳/۹ - ۲۰ : ۶
آمازون به منظور افزايش شناخت از بدن انسان‌ها و در قالب يک طرح مطالعاتي بزرگ، قصد دارد بدن افراد داوطلب را به صورت سه بعدي اسکن کند.
۱۳۹۸/۳/۴ - ۱۴ : ۲۴
همزمان با رقابت سازمان‌هاي فضايي کشورهاي مختلف به منظور بازگشت به ماه و سکونت طولاني مدت در تنها قمر زمين، يک پرفسور ايراني ايده حفر تونل را بدين منظور مطرح کرده است.
۱۳۹۸/۲/۲۳ - ۱۰ : ۱۵
رئیس سازمان برنامه و بودجه جداول همسان‌سازی حقوق بازنشستگان برای افزایش 24تا 40درصدی را ابلاغ کرد.
۱۳۹۸/۲/۲۱ - ۱۷ : ۵۸
کار در صنعت تکنولوژي به خاطر ماهيت به‌روز و پوياي آن، اغلب براي بسياري از کارجويان جذاب و جالب توجه است. از طرفي نفوذ و گسترش تکنولوژي به بخش‌هاي مختلف زندگي روزمره و البته صنايع باعث شده است تا فرصت‌هاي شغلي آن هر روز بيشتر و بيشتر شود. با اين اوصاف است که بسياري معتقدند که کار در حوزه تکنولوژي جذاب، رو به پيشرفت و البته پردرآمد است.
۱۳۹۸/۲/۲۰ - ۱۹ : ۱۹
آرشيو خبر ها

نظرسنجي