سرویس اپراتورها
به‌گفته مديرکل دفتر حفاظت از حقوق مصرف‌کننده رگولاتوري، در در نيمه اول دي ماه، ?? هزار و ??? سيم‌کارت ارسال‌کننده پيامک تبليغاتي مزاحم مسدود شده که سهم هريک از سيم‌کارت‌هاي اپراتورهاي تلفن همراه در ارسال پيامک تبليغاتي مزاحم متفاوت است.
به‌گفته مديرکل دفتر حفاظت از حقوق مصرف‌کننده رگولاتوري، در در نيمه اول دي ماه، ?? هزار و ??? سيم‌کارت ارسال‌کننده پيامک تبليغاتي مزاحم مسدود شده که سهم هريک از سيم‌کارت‌هاي اپراتورهاي تلفن همراه در ارسال پيامک تبليغاتي مزاحم متفاوت است.
۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۴ : ۳۵
مديرکل دفتر حفاظت از حقوق مصرف‌کننده رگولاتوري از توقف فروش سيم‌کارت‌هاي شرکت خدمات ارتباطي رايتل در سراسر کشور از امروز خبر داد.
۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۱۴ : ۴۳
مدیرکل دفتر حفاظت از حقوق مصرف‌کننده رگولاتوری نحوه عملکرد مراکز پاسخگویی اپراتورها را یکی از شاخص‌های اثرگذار در ارزیابی عملکرد آن‌ها دانست و گفت: بسیاری از مراکز پاسخگویی، شیفت مناسب و تعداد افراد کافی نداشتند؛ تعداد نفرات پاسخگوی تعداد تماس‌ها نبوده که در این باره به نمایندگان مربوطه اعلام شده ظرف مدت مشخصی مشکلات موجود را حل کنند.
۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۱۸ : ۲۶
مهندس مرتضوي مديرعامل سامانتل نمايشگاه تله کام را فرصت مناسبي براي معرفي قابليت ها و توانمندي هاي اپراتورهايMVNO در تامين نيازهاي ارتباطي سازمان ها، شرکت ها و مردم کشورمان درهمه نقاط شهري و روستايي دانست.
۱۳۹۸/۹/۲۵ - ۹ : ۳۹
همراه اول اين ماه هم در قالب طرح «دوشنبه سوري» به مشترکان خود تا ??? گيگابايت اينترنت رايگان هديه مي دهد.
۱۳۹۸/۹/۲۴ - ۱۷ : ۳۵
راساس تازه‌ترین گزارش سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از سهم بازارهای اپراتورهای تلفن همراه، در سال 1397سهم همراه اول 60درصد، ایرانسل 36درصد و رایتل 4درصد بود که این آمار در سال 1398به 53، 43و 4درصد رسیده است.
۱۳۹۸/۹/۱۱ - ۲۲ : ۳۹
تغییرات مدیریتی در بزرگترین اپراتور موبایل کشور در 2سال اخیر با حواشی بسیاری همراه بوده و به نظر می رسد جریان ها و گروههای مختلفی به دنبال توسعه نفوذ و اثرگذاری خود در این اپراتور هستند.
۱۳۹۸/۹/۱۱ - ۱۲ : ۱۰
با برگزاري جلسه‌اي با حضور نمايندگان تمامي سهامداران در محل برج همراه، مهدي اخوان بهابادي رئيس هييت مديره سابق همراه اول، به عنوان مديرعامل جديد اين شرکت معرفي و از زحمات حميد فرهنگ، مديرعامل پيشين اين شرکت تقدير شد.
۱۳۹۸/۹/۹ - ۱۶ : ۳۹
سامانتل، اپراتور نسل جدید تلفن همراه، در مقطع زمانی 9/9/98 تا 9/9/99 جشنواره ای برای فروش پیش شماره های کم نظیر 09999 خود برگزار می کند.
۱۳۹۸/۹/۷ - ۱۸ : ۵۰
سرپرست مدیریت‌عامل رایتل با اشاره به تدوین برنامه ۱۰۰ روزه این شرکت گفت: سال آینده را با افزایش درآمد رایتل و رضایت‌مندی مشتری پیش خواهیم برد.
۱۳۹۸/۸/۱۱ - ۱۲ : ۴۴
ياسر رضاخواه، با معرفي شستا و تاييد کميته تاييد صلاحيت رگولاتوري، مديرعامل رايتل شد.
۱۳۹۸/۷/۲۵ - ۸ : ۵
مديرکل دفتر بررسي‌هاي فني، اقتصادي و مديريت راهبردي رگولاتوري از تصويب تعرفه عمده‌فروشي خدمات پايه تلفن همراه به دارندگان پروانه اپراتور مجازي (MVNO) در کميسيون تنظيم مقررات ارتباطات خبر داد.
۱۳۹۸/۷/۲۴ - ۱۲ : ۱۱
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با بيان اينکه اپراتورها به طور قطع به دليل نظارت عمومي به سمت تغييرات افزايش کيفيت ترغيب مي‌شوند، گفت: گزارش کيفي‌سازي اپراتورها بر اساس پروانه صادرشده بررسي مي‌شود.
۱۳۹۸/۷/۲۳ - ۱۲ : ۲۰
يک دستگاه گوشي سامسونگ A10 و 9 سيم کارت رند اپراتور تلفن همراه سامانتل هديه به کساني که جشنواره " روز اعداد " سامانتل را در اينستگرام به دوستان خود اطلاع رساني کنند.
۱۳۹۸/۷/۸ - ۱۷ : ۶
بر اساس اعلام روابط عمومي شستا، استعفاي مينا مهرنوش پذيرفته شد.
۱۳۹۸/۷/۷ - ۱۵ : ۲۵
سامانتل به بهانه توالی اعداد 987654321 در ششم مهر ماه سال 98 که درهریک صدسال اتفاق می فتد از ساعت 5:43:21 روز6 ماه 7 سال 98 جشنواره فروش برای شماره های رند این اپراتور تلفن همراه برگزار می کند.
۱۳۹۸/۷/۷ - ۱۵ : ۴
آرشيو خبر ها

نظرسنجي