سرویس اپراتورها
هموطنان عزیز می‌توانند تا ۱۰ اردیبهشت‌ماه با خرید سیم‌کارت و یا استفاده از خدمات رایتل، از شانس شرکت در قرعه‌کشی یک دستگاه آپارتمان رایتل به ارزش یک میلیارد تومان برخوردار شوند.
همراه اول به منظور مديريت هر چه بهتر سبد ارتباطي مشترکان خود، اقدام به ارايه بسته‌هاي ترکيبي دلخواه به انتخاب مشترکان کرده است.
۱۳۹۸/۱/۲۸ - ۲۱ : ۶
هموطنان عزیز می‌توانند تا ۱۰ اردیبهشت‌ماه با خرید سیم‌کارت و یا استفاده از خدمات رایتل، از شانس شرکت در قرعه‌کشی یک دستگاه آپارتمان رایتل به ارزش یک میلیارد تومان برخوردار شوند.
۱۳۹۸/۱/۲۸ - ۲۱ : ۲
همراه اول آخرین دوشنبه هرماه در قالب طرح «دوشنبه سوری» به مشترکین خود تا 100گیگابایت اینترنت رایگان هدیه می دهد.
۱۳۹۸/۱/۲۵ - ۱۰ : ۲۴
آخرين آمارها نشان مي‌دهد بخش بزرگ بازار ارتباطات و فناوري اطلاعات کشور همچنان در اختيار اپراتورهاي موبايل است و ماحصل فعاليت 5 سال اخير براي 2 اپراتور رشد مشترک و يک اپراتور ريزش مشترک بوده است.
۱۳۹۸/۱/۱۹ - ۲۲ : ۱
شاتل موبايل اپراتور نسل جديد تلفن همراه از راه‌اندازي سرويس اختصاصي گيم بازيلي براي مشترکين خود خبر داد.
۱۳۹۸/۱/۱۸ - ۲۳ : ۵۷
معاون امور رادیوئی رگولاتوری اعلام کرد: متقاضیان دریافت پروانه اپراتور ماهواره مخابراتی در مرحله اول ارزیابی‌ها، تا 20 اردیبهشت ماه مهلت دارند تقاضای خود را برای دریافت پروانه به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی ارسال کنند.
۱۳۹۸/۱/۱۸ - ۲۳ : ۵۳
رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای با تاکید بر لزوم توسعه اینترنت ثابت برای اجرای طرح تحول دیجیتال، تاکید کرد: سهم بازار آن‌قدر نیست که 17شرکت بخواهند در این زمینه کار کنند و باید برنامه‌ای برای اینترنت ثابت داشته باشیم که طبیعتاً بخشی از این طرح هم ادغام شرکت‌هاست.
۱۳۹۸/۱/۱۷ - ۱۳ : ۲۹
با اتمام بسته‌های اینترنتی برای کاربران، اینترنت آن‌ها با تعرفه‌ی آزاد محاسبه خواهد شد و به همین دلیل اپراتورها ملزم به اطلاع‌رسانی دقیق اتمام بسته به کاربران هستند؛ با وجود این، به نظر می‌رسد این اطلاع‌رسانی از سوی برخی اپراتورها برای برخی از کاربران به‌درستی اعلام نشده و هزینه‌هایی به آنان تحمیل شده است.
۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۲۲ : ۴۱
مجلس در مصوبه‌ای مقرر کرد 140میلیارد تومان برای ایجاد اپراتورهای ارائه‌کننده خدمات الکترونیکی اختصاص یابد.
۱۳۹۷/۱۲/۸ - ۱۹ : ۲
درجلسه اول اسفندماه هیئت مدیره ایرانسل، رحمت اله صادقیان به عنوان رئیس هیئت مدیره و بیژن عباسی آرند به عنوان مدیرعامل جدید ایرانسل معرفی شدند.
۱۳۹۷/۱۲/۲ - ۱۱ : ۱۰
لیست جدید کالاها و بسته های غیرقابل ارسال از طریق پست به داخل و خارج از کشور اعلام شد.
۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۲۲ : ۳۶
در صورتي که کاربران از هر يک از خدمات اينترنتي، تلفن ثابت، تلفن همراه، خدمات پستي، تشعشعات و دفاتر پيشخوان شکايتي دارند، مي‌توانند با مراجعه به سامانه ثبت شکايات مبتني بر مکان‌نماي جغرافيايي، شکايت خود را ثبت کنند تا رگولاتوري به بررسي شکايات آن‌ها بپردازد.
۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۲ : ۱۸
با حکم مديرعامل شرکت سرمايه‌گذاري تامين اجتماعي، سعيد کريم‌زاده سرپرست شرکت خدمات ارتباطي رايتل شد.
۱۳۹۷/۱۱/۸ - ۱۱ : ۳۴
مدير کل نظارت بر خدمات ارتباطي و فناوري اطلاعات رگولاتوري در پاسخ به گلايه مشترکان رايتل از افزايش تعرفه اين اپراتور، گفت: شايد به دليل تفاوت تعرفه تماس رومينگ ملي با تماس درون شبکه اين اپراتور براي برخي مشترکان ابهام ايجاد شده باشد.
۱۳۹۷/۱۱/۵ - ۱۹ : ۳۳
در حالي که اين روزها بيش‌تر استفاده کاربران اينترنتي به ارتباطات سيار محدود مي‌شود، اما کارشناسان بر اين عقيده‌اند که ارتباطات ثابت هم در حوزه‌هاي پهن‌باند به ويژه خدمات ويديويي و ابري، لازم است و بدون آن، تحول در کسب‌وکارها و صنايع و درنتيجه تحول ديجيتالي امکان‌پذير نخواهد بود و لازمه‌ي توسعه‌ي ارتباطات ثابت هم، سرمايه‌گذاري با مدل اقتصادي است.
۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۷ : ۲۰
با رفع انحصار مکالمات بين‌الملل از شرکت ارتباطات زيرساخت ورود اپراتورها به عرضه مکالمات بين‌الملل؛ درآمدها افزايش مي‌يابد؟
شرکت ارتباطات زيرساخت ايران قصد دارد سرويس مکالمات بين‌الملل را از انحصار خود خارج کرده و ارائه خدمات مکالمات تلفني بين‌الملل را به اپراتورهاي ارتباطي و شرکت‌هاي خصوصي واگذار کند تا از طرفي تصدي شرکت ارتباطات زيرساخت در اين حوزه کاهش و هم‌چنين درآمد اپراتورها افزايش يابد.
۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۲۲ : ۴۰
آرشيو خبر ها

نظرسنجي