سرویس اپراتورها
تغییرات مدیریتی در بزرگترین اپراتور موبایل کشور در 2سال اخیر با حواشی بسیاری همراه بوده و به نظر می رسد جریان ها و گروههای مختلفی به دنبال توسعه نفوذ و اثرگذاری خود در این اپراتور هستند.
تغییرات مدیریتی در بزرگترین اپراتور موبایل کشور در 2سال اخیر با حواشی بسیاری همراه بوده و به نظر می رسد جریان ها و گروههای مختلفی به دنبال توسعه نفوذ و اثرگذاری خود در این اپراتور هستند.
۱۳۹۸/۹/۱۱ - ۱۲ : ۱۰
با برگزاري جلسه‌اي با حضور نمايندگان تمامي سهامداران در محل برج همراه، مهدي اخوان بهابادي رئيس هييت مديره سابق همراه اول، به عنوان مديرعامل جديد اين شرکت معرفي و از زحمات حميد فرهنگ، مديرعامل پيشين اين شرکت تقدير شد.
۱۳۹۸/۹/۹ - ۱۶ : ۳۹
سامانتل، اپراتور نسل جدید تلفن همراه، در مقطع زمانی 9/9/98 تا 9/9/99 جشنواره ای برای فروش پیش شماره های کم نظیر 09999 خود برگزار می کند.
۱۳۹۸/۹/۷ - ۱۸ : ۵۰
سرپرست مدیریت‌عامل رایتل با اشاره به تدوین برنامه ۱۰۰ روزه این شرکت گفت: سال آینده را با افزایش درآمد رایتل و رضایت‌مندی مشتری پیش خواهیم برد.
۱۳۹۸/۸/۱۱ - ۱۲ : ۴۴
ياسر رضاخواه، با معرفي شستا و تاييد کميته تاييد صلاحيت رگولاتوري، مديرعامل رايتل شد.
۱۳۹۸/۷/۲۵ - ۸ : ۵
مديرکل دفتر بررسي‌هاي فني، اقتصادي و مديريت راهبردي رگولاتوري از تصويب تعرفه عمده‌فروشي خدمات پايه تلفن همراه به دارندگان پروانه اپراتور مجازي (MVNO) در کميسيون تنظيم مقررات ارتباطات خبر داد.
۱۳۹۸/۷/۲۴ - ۱۲ : ۱۱
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با بيان اينکه اپراتورها به طور قطع به دليل نظارت عمومي به سمت تغييرات افزايش کيفيت ترغيب مي‌شوند، گفت: گزارش کيفي‌سازي اپراتورها بر اساس پروانه صادرشده بررسي مي‌شود.
۱۳۹۸/۷/۲۳ - ۱۲ : ۲۰
يک دستگاه گوشي سامسونگ A10 و 9 سيم کارت رند اپراتور تلفن همراه سامانتل هديه به کساني که جشنواره " روز اعداد " سامانتل را در اينستگرام به دوستان خود اطلاع رساني کنند.
۱۳۹۸/۷/۸ - ۱۷ : ۶
بر اساس اعلام روابط عمومي شستا، استعفاي مينا مهرنوش پذيرفته شد.
۱۳۹۸/۷/۷ - ۱۵ : ۲۵
سامانتل به بهانه توالی اعداد 987654321 در ششم مهر ماه سال 98 که درهریک صدسال اتفاق می فتد از ساعت 5:43:21 روز6 ماه 7 سال 98 جشنواره فروش برای شماره های رند این اپراتور تلفن همراه برگزار می کند.
۱۳۹۸/۷/۷ - ۱۵ : ۴
مدير کل حفاظت از حقوق مصرف‌کننده رگولاتوري از مسدودسازي خدمات ? دفتر فروش متخلف اپراتورها و قطع دو هزار و ??? سيم‌کارت ارسال کننده پيامک تبليغاتي مزاحم خبر داد.
۱۳۹۸/۷/۵ - ۱۶ : ۲۴
با خروج سرويس مکالمات و ارائه خدمات مکالمات تلفني بين‌الملل از انحصار زيرساخت و واگذاري آن به اپراتورهاي ارتباطي و شرکت‌هاي خصوصي، کاهش تصدي شرکت ارتباطات زيرساخت انتظار مي‌رود و افزايش درآمد اپراتورها را هم در پي خواهد داشت.
۱۳۹۸/۵/۱۵ - ۱۲ : ۴۲
رئيس پژوهشگاه ارتباطات و فناوري اطلاعات: اپراتورها از توليدکنندگان محتواي کودک حمايت کنند
رئيس پژوهشگاه ارتباطات و فناوري اطلاعات، از مرکز شتاب‌دهنده تخصصي محتواي کودکآنلاين بازديد کرد.
۱۳۹۸/۵/۸ - ۱۶ : ۳۵
سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به دارندگان موافقت اصولی برای دریافت پروانه اپراتور مجازی تلفن همراه (MVNO)، شش ماه فرصت داد که نسبت به دریافت این پروانه اقدام کنند.
۱۳۹۸/۵/۱ - ۲۳ : ۵۵
آخرين آمار ترابردپذيري اعلام شد چند ايراني اپراتور موبايل خود را عوض کردند؟
از ابتداي طرح ترابردپذيري شماره‌ها، يک ميليون و ??? هزار و ??? ترابرد خروجي موفق انجام شده است.
۱۳۹۸/۴/۳۱ - ۲۳ : ۵۹
شرکت انتقال داده‌های آسیاتک در جریان برگزاری الکامپ 1398 از تلفن هایToll-Free خود رونمایی کرد.
۱۳۹۸/۴/۳۰ - ۲۳ : ۱۳
آرشيو خبر ها

نظرسنجي