سرویس اپراتورها
اپراتور اول تلفن همراه تاکید کرده کد ستاره 10ستاره 117مربع فقط سقف قطع میان دوره مشترکان دائمی را بالا می‌برد.
اپراتور اول تلفن همراه تاکید کرده کد ستاره 10ستاره 117مربع فقط سقف قطع میان دوره مشترکان دائمی را بالا می‌برد.
۱۳۹۸/۴/۱۹ - ۲۰ : ۳۱
در ارزیابی 6 ماهه دوم سال 97 سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، شرکت‌های شاتل، آسیاتک، رهام داتک، پیشگامان، صبانت، پارس آنلاین، های وب، فن آوا، مخابرات ایران و حلما گستر به ترتیب رتبه‌های یک تا ده را کسب کردند.
۱۳۹۸/۴/۱۷ - ۲۳ : ۲۸
با اتمام ضرب الاجل دو هفته‌اي وزير؛ اشکالات مراکز پشتيباني اپراتورهاي اينترنت اعلام شد
رئيس سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي اشکالات مربوط به مراکز پشتيباني شرکتهاي ارائه دهنده خدمات اينترنت را پس از اتمام ضرب الاجل دو هفته اي وزير براي ساماندهي به اين بخش، اعلام کرد.
۱۳۹۸/۳/۳۱ - ۱۸ : ۲۰
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات دو هفته به سازمان تنظیم مقررات ارتباطات و سرویس دهندگان فرصت داد تا وضعیت فعلی پاسخگویی پشتیبانی مخابرات (2020) و چند سرویس دهنده دیگر را اصلاح کنند.
۱۳۹۸/۳/۱۸ - ۱۹ : ۲۶
امروز سهامدارن شرکت ارتباطات سیار ایران به افزایش 100درصدی سرمایه این شرکت رای مثبت دارند؛ به این ترتیب سرمایه این شرکت از 960 میلیارد تومان به 1920میلیارد تومان افزایش می‌یابد و منابع این افزایش سرمایه از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی و سود انباشته تامین می‌شود.
۱۳۹۸/۳/۱۲ - ۲۲ : ۳۳
طي روزهاي اخير برخي کاربران از شدت گرفتن تماس‌هاي افرادي خبر داده‌اند که خود را مامور اپراتور ( همراه اول يا ايرانسل ) معرفي مي‌کنند و خواستار ارتقاي خط و تعويض سيم کارت با قيمت ?? هزارتومان مي‌شوند.
۱۳۹۸/۳/۱۱ - ۰ : ۵۳
عضو هيأت مديره و سرپرست مديريت عامل رايتل، گفت: طي ماه‌هاي اخير و با در دستور کار قرار گرفتن اولويت ارائه‌ي خدمات و سرويس‌هاي متناسب با نياز مشترکان رايتل، 97 درصد از اهداف درآمدي اين اپراتور در دو ماهه‌ي نخست سال 98 محقق شد.
۱۳۹۸/۳/۷ - ۱۶ : ۴۵
طي حکمي سعيد عسکري به عنوان «مديرکل روابط عمومي و ارتباطات سازماني ايرانسل» معرفي شد.
۱۳۹۸/۳/۴ - ۱۴ : ۴۵
اطلاع از تعداد سيم‌کارت‌هاي تلفن همراه، سرويس‌هاي مخابراتي شامل اينترنت پرسرعت ثابت، تلفن ثابت و اطلاع از شماره‌هاي تلفن همراه به نام مشترکين از جمله سرويس‌هاي "شاهکار" است و در آينده امکان احراز هويت در نظام بانکي و پرداخت نيز از طريق اين سامانه فراهم خواهد شد.
۱۳۹۸/۳/۳ - ۲۰ : ۲۱
در حالی‌که پیش از این، از کدهای USSD متفاوتی برای خدمات اینترنتی همراه اول استفاده می‌شد، به گفته‌ی مدیرکل ارتباطات همراه اول، از امروز این خدمات در کد ستاره 100مربع متمرکز می‌شوند.
۱۳۹۸/۲/۲۲ - ۱۵ : ۲۷
شاتل موبايل از اجراي طرح ويژه مکالمه و اينترنت رايگان به ازاي ميزان مصرف اينترنت همراه براي مشترکين قديمي و جديد خود خبر داد
۱۳۹۸/۲/۱۷ - ۲۲ : ۲۷
مشترکان ايرانسل مي‌توانند از تخفيف‌هاي ويژه در ايام ماه مبارک رمضان براي استفاده از خدمات مکالمه و اينترنت ساعتي بهره‌مند شوند.
۱۳۹۸/۲/۱۷ - ۲۲ : ۲۴
شاتل موبایل از اعطای اشتراک رایگان 6ماهه اپلیکیشن «مجله همشهری داستان» با ارزش 51 هزار تومان به مشترکین قدیمی و جدید سیم کارت‌های خود خبر داد.
۱۳۹۸/۲/۸ - ۱۸ : ۴۷
ايرانسل با حضور در دومين نمايشگاه بين‌المللي کار ايران که از ? تا ? ارديبهشت‌ماه برگزار مي‌شود، فرصت‌هاي شغلي خود را معرفي مي‌کند.
۱۳۹۸/۲/۴ - ۱۹ : ۵۸
شاتل موبایل به مناسبت نیمه شعبان استفاده از اینترنت همراه 3Gو 4G مشترکین سیم‌کارت‌های خود را به مدت یک هفته رایگان اعلام کرد.
۱۳۹۸/۱/۳۱ - ۱۹ : ۴۰
همراه اول به منظور مديريت هر چه بهتر سبد ارتباطي مشترکان خود، اقدام به ارايه بسته‌هاي ترکيبي دلخواه به انتخاب مشترکان کرده است.
۱۳۹۸/۱/۲۸ - ۲۱ : ۶
آرشيو خبر ها

نظرسنجي