سرویس اپراتورها
مديرکل دفتر بررسي‌هاي فني، اقتصادي و مديريت راهبردي رگولاتوري از تصويب تعرفه عمده‌فروشي خدمات پايه تلفن همراه به دارندگان پروانه اپراتور مجازي (MVNO) در کميسيون تنظيم مقررات ارتباطات خبر داد.
مديرکل دفتر بررسي‌هاي فني، اقتصادي و مديريت راهبردي رگولاتوري از تصويب تعرفه عمده‌فروشي خدمات پايه تلفن همراه به دارندگان پروانه اپراتور مجازي (MVNO) در کميسيون تنظيم مقررات ارتباطات خبر داد.
۱۳۹۸/۷/۲۴ - ۱۲ : ۱۱
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با بيان اينکه اپراتورها به طور قطع به دليل نظارت عمومي به سمت تغييرات افزايش کيفيت ترغيب مي‌شوند، گفت: گزارش کيفي‌سازي اپراتورها بر اساس پروانه صادرشده بررسي مي‌شود.
۱۳۹۸/۷/۲۳ - ۱۲ : ۲۰
يک دستگاه گوشي سامسونگ A10 و 9 سيم کارت رند اپراتور تلفن همراه سامانتل هديه به کساني که جشنواره " روز اعداد " سامانتل را در اينستگرام به دوستان خود اطلاع رساني کنند.
۱۳۹۸/۷/۸ - ۱۷ : ۶
بر اساس اعلام روابط عمومي شستا، استعفاي مينا مهرنوش پذيرفته شد.
۱۳۹۸/۷/۷ - ۱۵ : ۲۵
سامانتل به بهانه توالی اعداد 987654321 در ششم مهر ماه سال 98 که درهریک صدسال اتفاق می فتد از ساعت 5:43:21 روز6 ماه 7 سال 98 جشنواره فروش برای شماره های رند این اپراتور تلفن همراه برگزار می کند.
۱۳۹۸/۷/۷ - ۱۵ : ۴
مدير کل حفاظت از حقوق مصرف‌کننده رگولاتوري از مسدودسازي خدمات ? دفتر فروش متخلف اپراتورها و قطع دو هزار و ??? سيم‌کارت ارسال کننده پيامک تبليغاتي مزاحم خبر داد.
۱۳۹۸/۷/۵ - ۱۶ : ۲۴
با خروج سرويس مکالمات و ارائه خدمات مکالمات تلفني بين‌الملل از انحصار زيرساخت و واگذاري آن به اپراتورهاي ارتباطي و شرکت‌هاي خصوصي، کاهش تصدي شرکت ارتباطات زيرساخت انتظار مي‌رود و افزايش درآمد اپراتورها را هم در پي خواهد داشت.
۱۳۹۸/۵/۱۵ - ۱۲ : ۴۲
رئيس پژوهشگاه ارتباطات و فناوري اطلاعات: اپراتورها از توليدکنندگان محتواي کودک حمايت کنند
رئيس پژوهشگاه ارتباطات و فناوري اطلاعات، از مرکز شتاب‌دهنده تخصصي محتواي کودکآنلاين بازديد کرد.
۱۳۹۸/۵/۸ - ۱۶ : ۳۵
سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به دارندگان موافقت اصولی برای دریافت پروانه اپراتور مجازی تلفن همراه (MVNO)، شش ماه فرصت داد که نسبت به دریافت این پروانه اقدام کنند.
۱۳۹۸/۵/۱ - ۲۳ : ۵۵
آخرين آمار ترابردپذيري اعلام شد چند ايراني اپراتور موبايل خود را عوض کردند؟
از ابتداي طرح ترابردپذيري شماره‌ها، يک ميليون و ??? هزار و ??? ترابرد خروجي موفق انجام شده است.
۱۳۹۸/۴/۳۱ - ۲۳ : ۵۹
شرکت انتقال داده‌های آسیاتک در جریان برگزاری الکامپ 1398 از تلفن هایToll-Free خود رونمایی کرد.
۱۳۹۸/۴/۳۰ - ۲۳ : ۱۳
اپراتور اول تلفن همراه تاکید کرده کد ستاره 10ستاره 117مربع فقط سقف قطع میان دوره مشترکان دائمی را بالا می‌برد.
۱۳۹۸/۴/۱۹ - ۲۰ : ۳۱
در ارزیابی 6 ماهه دوم سال 97 سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، شرکت‌های شاتل، آسیاتک، رهام داتک، پیشگامان، صبانت، پارس آنلاین، های وب، فن آوا، مخابرات ایران و حلما گستر به ترتیب رتبه‌های یک تا ده را کسب کردند.
۱۳۹۸/۴/۱۷ - ۲۳ : ۲۸
با اتمام ضرب الاجل دو هفته‌اي وزير؛ اشکالات مراکز پشتيباني اپراتورهاي اينترنت اعلام شد
رئيس سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي اشکالات مربوط به مراکز پشتيباني شرکتهاي ارائه دهنده خدمات اينترنت را پس از اتمام ضرب الاجل دو هفته اي وزير براي ساماندهي به اين بخش، اعلام کرد.
۱۳۹۸/۳/۳۱ - ۱۸ : ۲۰
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات دو هفته به سازمان تنظیم مقررات ارتباطات و سرویس دهندگان فرصت داد تا وضعیت فعلی پاسخگویی پشتیبانی مخابرات (2020) و چند سرویس دهنده دیگر را اصلاح کنند.
۱۳۹۸/۳/۱۸ - ۱۹ : ۲۶
امروز سهامدارن شرکت ارتباطات سیار ایران به افزایش 100درصدی سرمایه این شرکت رای مثبت دارند؛ به این ترتیب سرمایه این شرکت از 960 میلیارد تومان به 1920میلیارد تومان افزایش می‌یابد و منابع این افزایش سرمایه از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی و سود انباشته تامین می‌شود.
۱۳۹۸/۳/۱۲ - ۲۲ : ۳۳
آرشيو خبر ها

نظرسنجي