سرویس دولت الکترونيک
نشست خبري کارنامه دولت الکترونيکي با حضور دبيرشوراي اجرايي فناوري اطلاعات و رييس سازمان فناوري اطلاعات ايران صبح امروز (شنبه) برگزار شد.
نشست خبري کارنامه دولت الکترونيکي با حضور دبيرشوراي اجرايي فناوري اطلاعات و رييس سازمان فناوري اطلاعات ايران صبح امروز (شنبه) برگزار شد.
۱۳۹۸/۳/۲۵ - ۱۸ : ۵۴
يکي از مهم‌ترين نيازمندي‌هاي به بار نشستن خدمات الکترونيکي، هماهنگي دستگاه‌هاي دولتي براي اتصال به يک سيستم يکپارچه است؛ در اين راستا با نتايج آخرين دوره ارزيابي خدمات الکترونيکي دستگاه‌هاي اجرايي، ميزان مشارکت دستگاه‌ها اعلام مي‌شود.
۱۳۹۸/۳/۲۰ - ۱۱ : ۱۷
در راستاي اجراي دومين دوره جايزه دولت الکترونيک، نخستين جلسه توجيهي نمايندگان ارزيابي دستگاه هاي اجرايي در شرکت ارتباطات زيرساخت ، صبح امروز پانزدهم ارديبهشت ماه برگزار شد .
۱۳۹۸/۲/۲۲ - ۱۶ : ۱۲
رييس سازمان فضايي ايران گفت: فناوري اطلاعات به عنوان يک ابزار کارآمد در خدمت توسعه کسب و کارها و ارائه خدمات در حوزه فضايي است.
۱۳۹۸/۲/۱۴ - ۱۶ : ۴۹
وزير ارتباطات در جلسه کارگروه سلامت استان کرمان: تاکيد بر بهره مندي مردم از خدمات دولت الکترونيکي
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات در جلسه کارگروه سلامت استان کرمان تاکيد کرد که مصمم به نهايي کردن چارچوب دولت الکترونيکي براي برقراري شفافيت و مقابله با فساد تا پيش از پايان برنامه ششم توسعه هستيم.
۱۳۹۸/۲/۱۳ - ۷ : ۱۸
در دوازدهمين جلسه شوراي اجرايي فناوري اطلاعات مقرر شد که وزير ارتباطات ليست دستگاه‌هاي دولتي که در اجراي دولت الکترونيک تعلل مي‌کنند را به رئيس جمهور ارائه کند.
۱۳۹۸/۲/۵ - ۱۸ : ۵۰
رييس کميته ارتباطات و مخابرات مجلس گفت: همه دستگاه‌هاي حاکميتي، دولتي و عمومي با پيوستن به دولت الکترونيک بايد در سطحي فراگيرتر و با خدمات مناسب‌تر و بهتر نياز جامعه به اين کالاي اساسي جامعه را تامين کنند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۲ : ۳۳
این روزها ورود کارت‌های هوشمند ملی برای استفاده به جای کارت‌های عابر بانک جدی‌تر شده و با اقدام بانک‌ها در این مورد مشتریان می‌توانند از کارت‌های هوشمند ملی برای دریافت خدمات بانکی استفاده کند.
۱۳۹۷/۱۲/۶ - ۱۷ : ۲۶
اخیراً خبر اتصال سامانه شبکه احراز هویت کاربران ارتباطی (شاهکار) به نرم‌افزار دولت همراه اعلام شد؛ سامانه‌ای که در پی مصوبه شورای عالی فضای مجازی به منظور تأمین کامل حریم خصوصی و امنیت اطلاعات کاربران در فضای مجازی و حقیقی در سال 1394راه‌اندازی و به تدریج سرویس‌های مختلف به آن اضافه شد.
۱۳۹۷/۱۲/۶ - ۶ : ۱۳
يکي از شرکت‌هاي توسعه‌دهنده دستگاه‌هاي کارت‌خوان موسوم به POS اعلام کرده است که گروهي از هکرها موفق شده‌اند به اطلاعات مربوط به کارت‌هاي اعتباري مشتريان دست پيدا کنند.
۱۳۹۷/۱۲/۱ - ۲۰ : ۳۰
در شرايطي که کشورمان نيازمند برون‌رفت از فشار اقتصادي و افزايش بهره‌وري است، ادامه شيوه‌هاي سنتي مديريت، شکاف بزرگي در نحوه اداره کشور نسبت به کشورهاي ديگر ايجاد مي‌کند؛ در حالي‌که دولت الکترونيکي مي‌تواند علاوه‌بر صرفه‌جويي در زمان و هزينه، تسهيل شدن خدمات را در پي داشته باشد.
۱۳۹۷/۱۱/۸ - ۱۱ : ۴۸
مدیرکل جغرافیایی و اطلاعات مکانی کشور شرکت ملی پست ایران گفت : می خواهیم آدرس قانونی را راه اندازی کنیم تا محل سکونت همه مشخص باشد
۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۴ : ۴۸
به گفته معاون وزیر ارتباطات، جهت گسترش خدمات پیام‌رسان‌ها به امور شهروندی، خدمات دولت الکترونیکی طی دو هفته آینده از طریق پیام‌رسان‌ها قابل دسترس خواهد بود.
۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۲۳ : ۵۰
اين روزها، اتصال دستگاه‌ها و عدم تبادل اطلاعات، حلقه مفقوده توسعه دولت الکترونيکي در ايران به شمار مي‌رود؛ موضوعي که بارها ازسوي مسوولان مربوطه در وزارت ارتباطات و سازمان فناوري اطلاعات بر آن تاکيد مي‌شود اما...
۱۳۹۷/۱۰/۷ - ۱۴ : ۵
مدیرکل جغرافیایی و اطلاعات مکانی کشور شرکت ملی پست با تاکید بر اینکه نقشه پارسل جز اساسی پروژه GNAF و پاشنه آشیل آن است، گفت: مشکل بزرگ دیگری که ما برای پیشبرد این طرح داریم تکمیل نبودن نام معابر و پلاک ساختمانی در کشور است به صورتی که مرکز استانی در کشور داریم که نام معبر و پلاک ندارد.
۱۳۹۷/۱۰/۳ - ۱۹ : ۱۹
برخي کارشناسان، با اشاره به ضرورت برون‌سپاري خدمات دستگاه‌ها معتقدند که دستگاه‌هاي اجرايي بايد از موازي‌کاري در اجراي برون‌سپاري خدمات خودداري کنند.
۱۳۹۷/۹/۲۸ - ۱۹ : ۵۸
آرشيو خبر ها

نظرسنجي