سرویس دولت الکترونيک
رئيس مرکز مديريت آمار و فناوري اطلاعات وزارت بهداشت با اشاره به رونمايي سامانه پرونده الکترونيک سلامت گفت: بخشي از اطلاعات پرونده الکترونيک سلامت مردم مي‌تواند در صورت نياز در خدمت درمانگر و در خدمت‌گيرندگان قرار گيرد.
رئيس مرکز مديريت آمار و فناوري اطلاعات وزارت بهداشت با اشاره به رونمايي سامانه پرونده الکترونيک سلامت گفت: بخشي از اطلاعات پرونده الکترونيک سلامت مردم مي‌تواند در صورت نياز در خدمت درمانگر و در خدمت‌گيرندگان قرار گيرد.
۱۳۹۸/۴/۲۷ - ۲۰ : ۱۷
در حالي که براي به ثمر رسيدن دولت الکترونيکي نيازمند يکپارچه شدن خدمات دستگاه‌هاي دولتي هستيم، به نظر مي‌رسد برخي سازمان‌ها يا ميانه‌اي با الکترونيکي شدن ندارند يا روش ويژه خود را براي اين کار در پيش گرفته‌اند که اين موضوع با تجميع خدمات به صورت واحد در تضاد است.
۱۳۹۸/۴/۲۶ - ۱۰ : ۴۳
در ارزيابي نوبت پنجم خدمات الکترونيکي کدام دستگاه‌ها همکاري نمي‌کنند؟
ارزيابي نوبت پنجم خدمات الکترونيکي در حالي انجام شد که برخي از دستگاه‌ها از همکاري در اين ارزيابي خودداري کردند.
۱۳۹۸/۴/۳ - ۱۴ : ۵۲
برخي بانک‌ها اقدام به افزايش کارمزد ارسال پيامک به مشتريان خود کرده‌اند و گفته مي‌شود که ساير کارمزدهاي خدمات الکترونيک بانک‌ها نيز در آينده نزديک افزايش خواهد يافت.
۱۳۹۸/۳/۲۸ - ۱۶ : ۱۸
نشست خبري کارنامه دولت الکترونيکي با حضور دبيرشوراي اجرايي فناوري اطلاعات و رييس سازمان فناوري اطلاعات ايران صبح امروز (شنبه) برگزار شد.
۱۳۹۸/۳/۲۵ - ۱۸ : ۵۴
يکي از مهم‌ترين نيازمندي‌هاي به بار نشستن خدمات الکترونيکي، هماهنگي دستگاه‌هاي دولتي براي اتصال به يک سيستم يکپارچه است؛ در اين راستا با نتايج آخرين دوره ارزيابي خدمات الکترونيکي دستگاه‌هاي اجرايي، ميزان مشارکت دستگاه‌ها اعلام مي‌شود.
۱۳۹۸/۳/۲۰ - ۱۱ : ۱۷
در راستاي اجراي دومين دوره جايزه دولت الکترونيک، نخستين جلسه توجيهي نمايندگان ارزيابي دستگاه هاي اجرايي در شرکت ارتباطات زيرساخت ، صبح امروز پانزدهم ارديبهشت ماه برگزار شد .
۱۳۹۸/۲/۲۲ - ۱۶ : ۱۲
رييس سازمان فضايي ايران گفت: فناوري اطلاعات به عنوان يک ابزار کارآمد در خدمت توسعه کسب و کارها و ارائه خدمات در حوزه فضايي است.
۱۳۹۸/۲/۱۴ - ۱۶ : ۴۹
وزير ارتباطات در جلسه کارگروه سلامت استان کرمان: تاکيد بر بهره مندي مردم از خدمات دولت الکترونيکي
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات در جلسه کارگروه سلامت استان کرمان تاکيد کرد که مصمم به نهايي کردن چارچوب دولت الکترونيکي براي برقراري شفافيت و مقابله با فساد تا پيش از پايان برنامه ششم توسعه هستيم.
۱۳۹۸/۲/۱۳ - ۷ : ۱۸
در دوازدهمين جلسه شوراي اجرايي فناوري اطلاعات مقرر شد که وزير ارتباطات ليست دستگاه‌هاي دولتي که در اجراي دولت الکترونيک تعلل مي‌کنند را به رئيس جمهور ارائه کند.
۱۳۹۸/۲/۵ - ۱۸ : ۵۰
رييس کميته ارتباطات و مخابرات مجلس گفت: همه دستگاه‌هاي حاکميتي، دولتي و عمومي با پيوستن به دولت الکترونيک بايد در سطحي فراگيرتر و با خدمات مناسب‌تر و بهتر نياز جامعه به اين کالاي اساسي جامعه را تامين کنند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۲ : ۳۳
این روزها ورود کارت‌های هوشمند ملی برای استفاده به جای کارت‌های عابر بانک جدی‌تر شده و با اقدام بانک‌ها در این مورد مشتریان می‌توانند از کارت‌های هوشمند ملی برای دریافت خدمات بانکی استفاده کند.
۱۳۹۷/۱۲/۶ - ۱۷ : ۲۶
اخیراً خبر اتصال سامانه شبکه احراز هویت کاربران ارتباطی (شاهکار) به نرم‌افزار دولت همراه اعلام شد؛ سامانه‌ای که در پی مصوبه شورای عالی فضای مجازی به منظور تأمین کامل حریم خصوصی و امنیت اطلاعات کاربران در فضای مجازی و حقیقی در سال 1394راه‌اندازی و به تدریج سرویس‌های مختلف به آن اضافه شد.
۱۳۹۷/۱۲/۶ - ۶ : ۱۳
يکي از شرکت‌هاي توسعه‌دهنده دستگاه‌هاي کارت‌خوان موسوم به POS اعلام کرده است که گروهي از هکرها موفق شده‌اند به اطلاعات مربوط به کارت‌هاي اعتباري مشتريان دست پيدا کنند.
۱۳۹۷/۱۲/۱ - ۲۰ : ۳۰
در شرايطي که کشورمان نيازمند برون‌رفت از فشار اقتصادي و افزايش بهره‌وري است، ادامه شيوه‌هاي سنتي مديريت، شکاف بزرگي در نحوه اداره کشور نسبت به کشورهاي ديگر ايجاد مي‌کند؛ در حالي‌که دولت الکترونيکي مي‌تواند علاوه‌بر صرفه‌جويي در زمان و هزينه، تسهيل شدن خدمات را در پي داشته باشد.
۱۳۹۷/۱۱/۸ - ۱۱ : ۴۸
مدیرکل جغرافیایی و اطلاعات مکانی کشور شرکت ملی پست ایران گفت : می خواهیم آدرس قانونی را راه اندازی کنیم تا محل سکونت همه مشخص باشد
۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۴ : ۴۸
آرشيو خبر ها

نظرسنجي