سرویس ارتباطات ثابت
مشتريان شرکت مخابرات ايران مي‌توانند سرويس ريز مکالمات تلفن و همين‌طور خلاصه کارکرد تلفن ثابت خود را از پرتال شرکت مخابرات ايران دريافت کنند.
مشتريان شرکت مخابرات ايران مي‌توانند سرويس ريز مکالمات تلفن و همين‌طور خلاصه کارکرد تلفن ثابت خود را از پرتال شرکت مخابرات ايران دريافت کنند.
۱۳۹۸/۲/۱۶ - ۱۳ : ۳۰
امروز عصر در ارتباط زنده تصویری با مرکز مخابرات کرمانشاه و به دستور حسن روحانی شش طرح ارتباطی با سرمایه گذاری بیش از 100میلیارد تومان افتتاح شد
۱۳۹۸/۲/۱۱ - ۲۲ : ۱۱
در حالي‌ که ديوان عدالت اداري همچنان بر رأي صادرشده درباره ممنوعيت دريافت آبونمان تأکيد مي‌ورزد، وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات در دفاع از مصوبه سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي براي دريافت آبونمان، ابطال رأي صادرشده را درخواست کرده است.
۱۳۹۸/۲/۵ - ۱۸ : ۲۸
شهرهاي چهار استان لرستان، ايلام، گلستان و خوزستان براي پرداخت قبض تلفن ثابت، همراه و ديتا تا پايان ارديبهشت مهلت گرفتند.
۱۳۹۸/۱/۳۱ - ۱۹ : ۳۴
در حالي که با دستور ديوان عدالت اداري براي حذف آبونمان تلفن ثابت، شرکت مخابرات مدعي شد متحمل خسارت سالانه ??? ميلياردي مي‌شود، ظاهرا قرار است بخشي از اين خسارت با حق اشتراک ماهيانه از تلفن ثابت جبران شود.
۱۳۹۸/۱/۱۹ - ۲۱ : ۳۳
گزارش وزير ارتباطات از سيل پلدختر: نصب بالن اينترنتي و ايجاد خط تلفن اضطراري در پلدخت
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با اشاره به وضعيت ارتباطي در پلدختر گفت: وضعيت ارتباطي در پلدختر به حالت عادي بازگشته و بالن اينترنتي نيز نصب شده است.
۱۳۹۸/۱/۱۷ - ۱ : ۱۶
مجمع عمومي عادي صاحبان سهام شرکت مخابرات ايران، امروز با حضور نمايندگان دولت، سازمان بورس و اوراق بهادار، سازمان خصوصي سازي، هيأت مديره وصاحبان سهام برگزار شد.
۱۳۹۸/۱/۱۱ - ۱۱ : ۳۶
به همت روابط عمومي وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات؛ نخستين جشنواره فيلم مردمي توسعه ارتباطات روستايي برگزار مي‌شود
نخستين جشنواره فيلم 90 ثانيه‌اي «توسعه ارتباطات روستايي» با عنوان «قاب توسعه»، باهدف اطلاع‌رساني درباره سرعت توسعه ارتباطات در روستاها و تأثير آن بر زندگي روستائيان و مهاجرت معکوس، از قاب لنز مردم برگزار مي‌شود.
۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۱ : ۱۵
سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي، مدت زمان دايري هر خط تلفن ثابت را يک ماه اعلام و مخابرات را ملزم کرد که خطوط متقاضيان را ظرف مدت يک ماه نصب کند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱ : ۳۱
با توجه به افزايش دستگاه‌هايي که از پروتکل اينترنت استفاده مي‌کنند، در آينده نزديک هيچ IPv4 آزادي باقي نمي‌ماند و همين موضوع لزوم گذر به IPV6 را تأييد مي‌کند؛ اتفاقي که در بيشتر کشورهاي جهان پياده‌سازي شده و مسؤولان در ايران هم به آن تاکيد دارند.
۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۲۳ : ۴۹
شرکت مخابرات ايران شرايط جمع‌آوري، سلب امتياز و تخليه خط تلفن ثابت مشترکان بدهکار را براي 2 نوع خطوط داراي وديعه و داراي هزينه اتصال اعلام کرد.
۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۲۲ : ۴۶
برخي مشترکان تلفن ثابت معتقدند که هزينه‌ تماس با تلفن همراه از خطوط ثابت در قبوض‌ ديماه افزايش يافته که مخابرات به اين موضوع پاسخ داده است.
۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۲۳ : ۴۱
با وجود دستور ديوان عدالت اداري براي حذف آبونمان تلفن ثابت، ظاهرا مخابرات تصميم دارد تعرفه‌هاي خود را افزايش دهد و اين موضوع در سازمان تنظيم مقررات ارتباطات راديويي در حال بررسي است.
۱۳۹۷/۱۱/۵ - ۱۹ : ۲۴
مدير کل ارتباطات و فناوري اطلاعات آذربايجان غربي از بزرگترين بروزرساني شبکه تلفن روستايي کشور به شبکه تلفن همراه در مخابرات منطقه آذربايجان غربي خبرداد و گفت: به منظور ارتقاء کيفيت شبکه، بهبود دسترسي مشترکين روستايي و تقويت پوشش جاده اي استان اين طرح اجرايي شد.
۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۲۲ : ۵۴
قابليت شارژ مجدد کارت‌هاي تلفن همگاني با توجه به نياز برخي از افراد جامعه و راه‌اندازي سرويس "مهمان من" با کاربرد شارژ در مقصد، براي اين‌که تماس تلفني مخاطبان شرکت‌ها هزينه‌اي براي تماس‌گيرنده نداشته باشد، از خدماتي است که خبر راه‌اندازي آن اخيرا توسط شرکت مخابرات ايران اعلام شده است.
۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۷ : ۱۹
با توجه به عدم برخورداري شرکت‌هاي ارائه‌دهنده اينترنت ثابت از جايگاه موردنظرشان که يکي از دلايلش عدم سرمايه‌گذاري لازم است، مسوولان ارتباطي، راه‌حل را در ادغام اين شرکت‌ها مي‌دانند؛ موضوعي که به سبب توسعه و سرمايه‌گذاري و امکاناتي که تاکنون فراهم کرده اند، به راحتي انجام نمي‌شود.
۱۳۹۷/۹/۲۳ - ۷ : ۳۷
آرشيو خبر ها

نظرسنجي