سرویس ارتباطات ثابت
امور مشتريان مرکز مخابرات هفت تير تهران به مرکز مخابرات شهيد رجايي انتقال پيدا مي‌کند.
امور مشتريان مرکز مخابرات هفت تير تهران به مرکز مخابرات شهيد رجايي انتقال پيدا مي‌کند.
۱۳۹۸/۷/۱۴ - ۲۲ : ۰
مدير کل ارتباطات و امور بين الملل شرکت مخابرات ايران اعلام کرد در راستاي نهادينه‌سازي فرآيندهاي دولت الکترونيک، از دوره آينده و همزمان با سيکل سوم، قبوض تلفن ثابت به صورت کامل حذف خواهد شد.
۱۳۹۸/۵/۱۷ - ۱۲ : ۳۴
درراستای یکپارچه سازی خدمات کدخدماتی 2000جایگزین 1818مخابرات شد
مشتریان تلفن ثابت می‌توانند از این پس برای دریافت و پرداخت هزینه کارکرد تلفن ثابت خود با سامانه 2000تماس بگیرند.
۱۳۹۸/۵/۱۰ - ۸ : ۴۳
معاون امور پستی، ارتباطی و فناوری اطلاعات رگولاتوری از ابلاغ اخطار به شرکت مخابرات ایران برای اختلال در مراکز پاسخگویی و سامانه ۲۰۲۰ خبر داد.
۱۳۹۸/۵/۵ - ۱۹ : ۳۸
یکی از محصولات ارائه شده در وبسایت‌های ستاره‌سیم و رندترین خدمات مرتبط با فون واژه است. شما می توانید با با ورود به بخش فون واژه در این وب سایت ها سیمکارت فون واژه خود را خریداری کرده و درب منزل تحویل بگیرید.
۱۳۹۸/۴/۲۷ - ۱۵ : ۲۲
ارسال پيامک‌هاي تبليغاتي بدون مجوز از طريق تلفن ثابت غيرقانوني است و با متخلفان برخورد قانوني مي‌شود.
۱۳۹۸/۳/۱۱ - ۲۲ : ۴۳
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: این شرکت 62درصد سهم بازار ADSL کشور را در اختیار دارد و از لحاظ تعداد مشترکان تلفن ثابت در دنیا رتبه 9را کسب کرده‌ایم.
۱۳۹۸/۳/۹ - ۲۰ : ۱۰
مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت مخابرات ایران، امروز برگزار و مبلغ 416 ریال سود به ازای هر سهم مخابرات ایران به سهامداران اختصاص داده شد.
۱۳۹۸/۳/۵ - ۱۴ : ۵۹
مشتريان شرکت مخابرات ايران مي‌توانند سرويس ريز مکالمات تلفن و همين‌طور خلاصه کارکرد تلفن ثابت خود را از پرتال شرکت مخابرات ايران دريافت کنند.
۱۳۹۸/۲/۱۶ - ۱۳ : ۳۰
امروز عصر در ارتباط زنده تصویری با مرکز مخابرات کرمانشاه و به دستور حسن روحانی شش طرح ارتباطی با سرمایه گذاری بیش از 100میلیارد تومان افتتاح شد
۱۳۹۸/۲/۱۱ - ۲۲ : ۱۱
در حالي‌ که ديوان عدالت اداري همچنان بر رأي صادرشده درباره ممنوعيت دريافت آبونمان تأکيد مي‌ورزد، وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات در دفاع از مصوبه سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي براي دريافت آبونمان، ابطال رأي صادرشده را درخواست کرده است.
۱۳۹۸/۲/۵ - ۱۸ : ۲۸
شهرهاي چهار استان لرستان، ايلام، گلستان و خوزستان براي پرداخت قبض تلفن ثابت، همراه و ديتا تا پايان ارديبهشت مهلت گرفتند.
۱۳۹۸/۱/۳۱ - ۱۹ : ۳۴
در حالي که با دستور ديوان عدالت اداري براي حذف آبونمان تلفن ثابت، شرکت مخابرات مدعي شد متحمل خسارت سالانه ??? ميلياردي مي‌شود، ظاهرا قرار است بخشي از اين خسارت با حق اشتراک ماهيانه از تلفن ثابت جبران شود.
۱۳۹۸/۱/۱۹ - ۲۱ : ۳۳
گزارش وزير ارتباطات از سيل پلدختر: نصب بالن اينترنتي و ايجاد خط تلفن اضطراري در پلدخت
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با اشاره به وضعيت ارتباطي در پلدختر گفت: وضعيت ارتباطي در پلدختر به حالت عادي بازگشته و بالن اينترنتي نيز نصب شده است.
۱۳۹۸/۱/۱۷ - ۱ : ۱۶
مجمع عمومي عادي صاحبان سهام شرکت مخابرات ايران، امروز با حضور نمايندگان دولت، سازمان بورس و اوراق بهادار، سازمان خصوصي سازي، هيأت مديره وصاحبان سهام برگزار شد.
۱۳۹۸/۱/۱۱ - ۱۱ : ۳۶
به همت روابط عمومي وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات؛ نخستين جشنواره فيلم مردمي توسعه ارتباطات روستايي برگزار مي‌شود
نخستين جشنواره فيلم 90 ثانيه‌اي «توسعه ارتباطات روستايي» با عنوان «قاب توسعه»، باهدف اطلاع‌رساني درباره سرعت توسعه ارتباطات در روستاها و تأثير آن بر زندگي روستائيان و مهاجرت معکوس، از قاب لنز مردم برگزار مي‌شود.
۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۱ : ۱۵
آرشيو خبر ها

نظرسنجي