سرویس ارتباطات ثابت
سرويس‌هاي ارائه‌شده به مشترکان تلفن ثابت شامل انتظار مکالمه، شماره‌گيري سريع، انتقال مکالمه، سرويس انتقال مکالمه از خط اشغال به خطوط ديگر و سرويس بيدارباش مي‌شود که صاحب امتياز تلفن مي‌تواند براي برقراري آن‌ها اقدام کند.
سرويس‌هاي ارائه‌شده به مشترکان تلفن ثابت شامل انتظار مکالمه، شماره‌گيري سريع، انتقال مکالمه، سرويس انتقال مکالمه از خط اشغال به خطوط ديگر و سرويس بيدارباش مي‌شود که صاحب امتياز تلفن مي‌تواند براي برقراري آن‌ها اقدام کند.
۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۱۴ : ۴۶
باتصويب اعضاي هيات مديره، برج شرکت مخابرات ايران به نام سردار شهيد "حاج قاسم سليماني" مزين و نامگذاري شد.
۱۳۹۸/۱۰/۱۵ - ۱۸ : ۳۹
شرکت ارتباطات مبين نت در ادامه توسعه فعاليت‌هاي سازماني خود مجموعه اي از راهکارهاي ارتباطي، ميزباني، اينترنتي و رايانش ابري را در نمايشگاه الکامپ تبريز ارائه کرده است.
۱۳۹۸/۸/۱۷ - ۱۰ : ۲۰
با توجه به لزوم وجود کدهاي خدماتي با ارقام کوتاه‌تر، تماس با کدهاي اضطراري رايگان است، در حالي که تماس با کدهاي عمومي ملي، شامل دريافت کارکرد مي‌شود.
۱۳۹۸/۸/۸ - ۹ : ۵۳
امور مشتريان مرکز مخابرات هفت تير تهران به مرکز مخابرات شهيد رجايي انتقال پيدا مي‌کند.
۱۳۹۸/۷/۱۴ - ۲۲ : ۰
مدير کل ارتباطات و امور بين الملل شرکت مخابرات ايران اعلام کرد در راستاي نهادينه‌سازي فرآيندهاي دولت الکترونيک، از دوره آينده و همزمان با سيکل سوم، قبوض تلفن ثابت به صورت کامل حذف خواهد شد.
۱۳۹۸/۵/۱۷ - ۱۲ : ۳۴
درراستای یکپارچه سازی خدمات کدخدماتی 2000جایگزین 1818مخابرات شد
مشتریان تلفن ثابت می‌توانند از این پس برای دریافت و پرداخت هزینه کارکرد تلفن ثابت خود با سامانه 2000تماس بگیرند.
۱۳۹۸/۵/۱۰ - ۸ : ۴۳
معاون امور پستی، ارتباطی و فناوری اطلاعات رگولاتوری از ابلاغ اخطار به شرکت مخابرات ایران برای اختلال در مراکز پاسخگویی و سامانه ۲۰۲۰ خبر داد.
۱۳۹۸/۵/۵ - ۱۹ : ۳۸
یکی از محصولات ارائه شده در وبسایت‌های ستاره‌سیم و رندترین خدمات مرتبط با فون واژه است. شما می توانید با با ورود به بخش فون واژه در این وب سایت ها سیمکارت فون واژه خود را خریداری کرده و درب منزل تحویل بگیرید.
۱۳۹۸/۴/۲۷ - ۱۵ : ۲۲
ارسال پيامک‌هاي تبليغاتي بدون مجوز از طريق تلفن ثابت غيرقانوني است و با متخلفان برخورد قانوني مي‌شود.
۱۳۹۸/۳/۱۱ - ۲۲ : ۴۳
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: این شرکت 62درصد سهم بازار ADSL کشور را در اختیار دارد و از لحاظ تعداد مشترکان تلفن ثابت در دنیا رتبه 9را کسب کرده‌ایم.
۱۳۹۸/۳/۹ - ۲۰ : ۱۰
مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت مخابرات ایران، امروز برگزار و مبلغ 416 ریال سود به ازای هر سهم مخابرات ایران به سهامداران اختصاص داده شد.
۱۳۹۸/۳/۵ - ۱۴ : ۵۹
مشتريان شرکت مخابرات ايران مي‌توانند سرويس ريز مکالمات تلفن و همين‌طور خلاصه کارکرد تلفن ثابت خود را از پرتال شرکت مخابرات ايران دريافت کنند.
۱۳۹۸/۲/۱۶ - ۱۳ : ۳۰
امروز عصر در ارتباط زنده تصویری با مرکز مخابرات کرمانشاه و به دستور حسن روحانی شش طرح ارتباطی با سرمایه گذاری بیش از 100میلیارد تومان افتتاح شد
۱۳۹۸/۲/۱۱ - ۲۲ : ۱۱
در حالي‌ که ديوان عدالت اداري همچنان بر رأي صادرشده درباره ممنوعيت دريافت آبونمان تأکيد مي‌ورزد، وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات در دفاع از مصوبه سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي براي دريافت آبونمان، ابطال رأي صادرشده را درخواست کرده است.
۱۳۹۸/۲/۵ - ۱۸ : ۲۸
شهرهاي چهار استان لرستان، ايلام، گلستان و خوزستان براي پرداخت قبض تلفن ثابت، همراه و ديتا تا پايان ارديبهشت مهلت گرفتند.
۱۳۹۸/۱/۳۱ - ۱۹ : ۳۴
آرشيو خبر ها

نظرسنجي