سرویس ICT بين الملل
مایکروسافت تأیید و اعلام کرده است که کاربران در نسخه جدید ویندوز 10دیگر نیازی به قطع اتصال حافظه‌های متصل شده به رایانه به صورت Safely Remove نخواهند داشت.
مایکروسافت تأیید و اعلام کرده است که کاربران در نسخه جدید ویندوز 10دیگر نیازی به قطع اتصال حافظه‌های متصل شده به رایانه به صورت Safely Remove نخواهند داشت.
۱۳۹۸/۱/۲۱ - ۱۳ : ۴۱
محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات که به منظور شرکت در اجلاس جهانی جامعه اطلاعاتی 2019به ژنو سوییس رفته است، از اختصاص برترین جایزه این اجلاس به یک طرح ایرانی خبر داد.
۱۳۹۸/۱/۲۰ - ۲۱ : ۳۳
شرکت آمازون تاييد کرده که قصد دارد با پرتاب 3000 ماهواره به فضا شبکه‌اي بي همتا را براي ارائه خدمات اينترنت پرسرعت در جهان راه‌اندازي کند.
۱۳۹۸/۱/۱۸ - ۲۳ : ۴۷
نتايج جديدترين تحقيقات صورت گرفته حاکي از آن است که حملات سايبري به بانک‌ها با حمايت دولت‌هاي مختلف در جهان رو به گسترش و افزايش خواهد رفت.
۱۳۹۸/۱/۱۷ - ۱ : ۲۸
در آستانه‌ سال جديد و مسافرت به کشورهاي خارجي، لازم است در صورت تمايل به استفاده از سيم‌کارت‌هاي ايراني براي جلوگيري از دريافت هزينه‌هاي مازاد، از جزئيات سرويس رومينگ بين‌الملل و تعرفه‌هاي آن آگاه باشيد.
۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۲ : ۴۷
مارک زوکربرگ به تازگي تأييد کرده است که شبکه‌هاي اجتماعي فيس بوک و اينستاگرام و پيام‌رسان واتس‌اپ به زودي ادغام خواهند شد.
۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۰ : ۲۱
در حالي که طي روزهاي گذشته، برخي از اپليکيشن‌هاي ايراني در گوشي‌هاي آيفون غيرفعال شدند، سازمان فناوري اطلاعات از تجميع گزارش‌هاي فني و حقوقي براي حل اين مشکل خبر مي‌دهد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۲۳ : ۴۳
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با اشاره به همکاري قبلي سه جانبه ميان ايران، ارمنستان و عراق در حوزه ترانزيت داده، گفت: نخستين گامي که امروز اجرايي شد، امضاي قرارداد همکاري فيمابين شرکت هايي از قطر، ارمنستان و شرکت ارتباطات زيرساخت ايران براي ترانزيت اطلاعات از مبدا خليج فارس به مقصد اروپا بود.
۱۳۹۷/۱۲/۸ - ۱۷ : ۲۷
بسیاری از تحلیلگران برآورد کرده‌اند با توجه به اعلام برنامه‌های شرکت‌های تولیدکننده موبایل، کنگره جهانی موبایل بیشتر میزبان گوشی‌های هوشمند مجهز به فناوری ?G خواهد بود.
۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۲۲ : ۲۵
اداره پليس شهر نيويورک آمريکا از شرکت گوگل بعنوان صاحب امتياز اپليکيشن موقعيت ياب ويز (Waze) خواست که نمايش خودرو و ايستگاههاي پليس را متوقف کند.
۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۲۰ : ۵۸
پس از فاش شدن اطلاعات؛ گوگل پلاس 11اسفند تعطیل می شود
گوگل اعلام کرده 2 آوریل 11اسفند) محتویات سرویس «گوگل پلاس» را حذف و این سرویس را تعطیل می کند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۲۳ : ۳۲
نخستين نمايشگاه بين‌المللي فناوري اطلاعات و ارتباطات افغانستان با هدف ايجاد همکاري‌هاي مشترک ميان شرکت‌هاي ايراني و افغانستاني، با مشارکت سازمان نظام صنفي رايانه‌اي کشور و وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات ايران برگزار مي‌شود.
۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۲۱ : ۲۶
به نظر مي‌رسد که گوگل قصد دارد قابليت‌هايي را به نرم افزار نقشه گوگل مپ خود اضافه کند که همگي مدتهاست در برنامه محبوب نقشه جغرافيايي موسوم به ويز (waze) وجود دارد.
۱۳۹۷/۱۱/۷ - ۲۲ : ۴۶
آذري جهرمي در ديدار وزير ارتباطات عراق: دستاوردهاي فناوري فضايي ايران براي عراق بسيار کاربرد دارد
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات در ديدار با وزير ارتباطات عراق با اشاره به دستاوردهاي فضايي و ماهواره هاي سنجشي، اين دستاوردها را زمينه مناسبي براي همکاري مشترک با عراق عنوان کرد.
۱۳۹۷/۱۱/۲ - ۱۷ : ۳۲
مایکروسافت به تازگی تاکید کرده است که پشتیبانی رایگان از ویندوز ۷ را از سال آینده میلادی متوقف خواهد کرد.
۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۱ : ۱۵
با توجه به آنکه سرعت و قیمت اینترنت یکی از مولفه‌های اصلی و موثر در پیشرفت جوامع و کشورهای مختلف در جهان به شمار می رود، انتشار فهرستی از سرعت اینترنت کشورهای مختلف می تواند برای کاربران قابل توجه باشد.
۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۳ : ۱۴
آرشيو خبر ها

نظرسنجي