سرویس ICT بين الملل
آسيب‌پذيري جديدي در ويندوز کشف شده که امکان شنود ارتباطات را براي مهاجمان فراهم مي‌کند و به همين دليل توصيه شده کاربران اين سيستم عامل، سريعا اقدام به به‌روزرساني کنند.
آسيب‌پذيري جديدي در ويندوز کشف شده که امکان شنود ارتباطات را براي مهاجمان فراهم مي‌کند و به همين دليل توصيه شده کاربران اين سيستم عامل، سريعا اقدام به به‌روزرساني کنند.
۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۵ : ۳
معاون فناوري و نوآوري وزير ارتباطات تاکيد کرد: ضرورت توسعه حضور شرکت هاي ICT ايران در بازار افغانستان
معاون فناوري و نوآوري وزير ارتباطات با اشاره به رشد 6 و چهار دهم درصدي بخش ICT در شرايط سخت اقتصادي، اين رشد را نشان از توانمندي اين بخش ارزيابي کرد.
۱۳۹۸/۸/۱ - ۱۷ : ۱۸
مشاور وزیر ارتباطات در امور تأمین و بهبود ارتباطات مناسبت‌های مذهبی، ملی و منطقه‌ای با اشاره به اینکه ظرفیت‌های ارتباطی خوبی در مسیر حرکت زوار اربعین ایجادشده است، مکان‌های ارائه سرویس وای فای در عراق را اعلام کرد.
۱۳۹۸/۷/۲۲ - ۱۰ : ۴۵
هر سال در آستانه ایام اربعین و آغاز سفر زائران برای پیاده‌روی به عراق، این سوال مطرح می‌شود که آیا استفاده از رومینگ اپراتورهای ایرانی به صرفه‌تر است یا سیم‌کارت‌های عراقی؟
۱۳۹۸/۷/۱۷ - ۱۰ : ۵۲
رييس سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي خبر داد: راه اندازي کد دستوري اپراتوري براي موقعيت يابي زائرين
رييس سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي از برقراري کد دستوري USSD اپراتورهاي همراه براي آگاهي از وضعيت و موقعيت زائرين با يکديگر و ارسال موقعيت به دوستان خود در مسير اربعين خبر داد.
۱۳۹۸/۷/۱۶ - ۱۷ : ۲۲
باهدف توسعه بازار براي استارتاپ‌هاي ايراني؛ آذري جهرمي به ارمنستان سفر کرد
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات باهدف گسترش روابط و توسعه بازار منطقه‌اي و بين‌المللي براي شرکت‌ها و استارت‌آپ ايراني راهي ارمنستان شد.
۱۳۹۸/۷/۱۵ - ۲۳ : ۳۰
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از کاهش 600تومانی تعرفه مکالمات برای زائران اربعین خبر داد.
۱۳۹۸/۷/۱۲ - ۲۰ : ۲۱
اختلال توييتر در بامداد امروز، چهارشنبه، موجب شد بسياري از کاربران نتوانند وارد حساب کاربري شخصي خود شده و کارهاي موردنظرشان را انجام دهند.
۱۳۹۸/۷/۱۰ - ۱۷ : ۲۴
براي نخستين بار در ايران، دروازه تماس بين‌الملل خصوصي توسط ايرانسل راه‌اندازي شد.
۱۳۹۸/۵/۱ - ۲۳ : ۵۸
بيانيه پاياني اجلاس چهارجانبه وزراي ارتباطات ايران، آذربايجان، ترکيه و روسيه در تهران صادر شد که در بخشي از آن آمده است:«با اراده سياسي، پايداري و مشارکت چند جانبه مي‌توان پيچيده‌ترين مسائل را حل کرده و راهکارهاي عملي موثري را به اجرا گذاشت. اين رويداد پيامي دلگرم کننده و محکم است که تلاش‌هاي ما در جهت ايجاد آينده‌اي روشن‌تر براي همگي ملت‌هاي منطقه و مقابله با يکجانبه گرايي خواهد بود.»
۱۳۹۸/۴/۳۰ - ۲۱ : ۵۳
اجلاس چهارجانبه وزرای ارتباطات کشورهای ایران، ترکیه، روسیه و جمهوری آذربایجان برای گسترش همکاری‌های اقتصادی حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات، چهارشنبه 26تیرماه برای ایجاد منطقه‌قوی‌تر و مقابله با یک‌جانبه‌گرایی‌ها امروز آغاز شد.
۱۳۹۸/۴/۲۶ - ۱۳ : ۳۷
تلاش هرزه نگاران اينترنتي براي دسترسي به محتواي مستهجن در فضاي مجازي باعث توليد دي اکسيدکربني معادل با دي اکسيدکربن توليد شده در کشور بلژيک مي شود.
۱۳۹۸/۴/۲۲ - ۱۰ : ۱۹
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات جمهوري اسلامي ايران در حاشيه اجلاس تابستاني داووس گفت: ايران فرصت بسيار بزرگي براي سرمايه گذاري خارجي به ويژه در حوزه فناوري اطلاعات است و شرکت هاي سرمايه گذار مي توانند در کنار سود دهي مناسب از جذابيت هاي لازم در ايران نيز برخوردار باشند.
۱۳۹۸/۴/۱۳ - ۰ : ۷
به تازگي کميسيون تنظيم مقررات ارتباطات، مقررات آزادسازي خدمات مکالمه صوتي بين‌الملل، صادره و وارده به کشور را که پيش از اين تنها در انحصار شرکت ارتباطات زيرساخت بود ، تصويب کرد.
۱۳۹۸/۴/۱۰ - ۲۳ : ۵۳
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات در اجلاس وزراي ارتباطات کشورهاي آسيا و اقيانوسيه تاکيد کرد: هيچ کشوري به تنهايي نمي‌تواند اطمينان و اعتماد را در فضاي مجازي ايجاد کند.
۱۳۹۸/۴/۴ - ۱۹ : ۲۰
گوگل به تازگي اعلام کرده است که ديگر قصد ادامه توليد هيچ تبلتي را نخواهد داشت.
۱۳۹۸/۴/۱ - ۲۳ : ۴۱
آرشيو خبر ها

نظرسنجي