سرویس فناوري بي سيم ثابت
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات همزمان با روز ارتباطات از آزاد سازي داده ها براي استفاده کسب و کارهاي نوپا خبر داد وي همچنين در بخشي از سخنانش از افزايش 30 برابري توان دفاعي ايران در برابر حملات سايبري خبر داد.
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات همزمان با روز ارتباطات از آزاد سازي داده ها براي استفاده کسب و کارهاي نوپا خبر داد وي همچنين در بخشي از سخنانش از افزايش 30 برابري توان دفاعي ايران در برابر حملات سايبري خبر داد.
۱۳۹۸/۲/۳۰ - ۱۱ : ۹
به مناسبت روز جهاني ارتباطات از چهار طرح مهم ارتباطي با حضور آذري جهرمي وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات رونمايي شد.
۱۳۹۸/۲/۲۹ - ۱۵ : ۴
وزير ارتباطات با تبريک به جوانان استارت‌آپي ايران گفت: مسيرياب‌هاي ايراني «نشان» و «بلد» رقباي قدر خارجي را پشت سر گذاشتند.
۱۳۹۸/۲/۲۹ - ۰ : ۱
با ورود دوباره مرسولات پستي از انگلستان به ايران، همکاري پستي ايران و انگلستان پس از يک وقفه چند هفته اي رسما از سر گرفته شد.
۱۳۹۸/۲/۲۸ - ۲۳ : ۵۷
طبق اعلام کميته اجراي طرح رجيستري، رجيستري موبايل مسافري به شکل فعلي از اول خرداد لغو مي‌شود و از ماه آينده اين سامانه فقط پذيراي گوشي‌هاي مسافران واقعي خواهد بود که اين مهلت به هيچ وجه تمديد نمي‌شود.
۱۳۹۸/۲/۲۸ - ۲۳ : ۷
مشترکان دائمی همراه اول می‌توانند با شماره‌گیری کد ستاره 10ستاره 117مربع اعتبار میان‌دوره خود را افزایش دهند.
۱۳۹۸/۲/۲۸ - ۲۲ : ۵۶
با معرفي و صدور احکام جداگانه وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات، دبير شوراي اجرايي فناوري اطلاعات، رئيس جديد پژوهشگاه فناوري اطلاعات، مديرعامل جديد شرکت ارتباطات زيرساخت و عضو جديد هيئت‌مديره شرکت ارتباطات زيرساخت منصوب شدند.
۱۳۹۸/۲/۲۸ - ۲۲ : ۴۵
در هفته‌هاي اخير، اپراتورها قيمت بسته‌هاي اينترنت را افزايش دادند اما رگولاتوري اين تغيير قيمت را گرانفروشي نمي‌داند و معتقد است که اين اقدام در بازه قيمتي کف و سقف اتفاق افتاده است.
۱۳۹۸/۲/۲۸ - ۰ : ۵۳
حدود يک سال از طرح ماجراي600 هزار گوشي توقيفي در گمرک مي‌گذرد، رئيس گمرک گفته بخش زيادي از گوشي‌ها ترخيص شدند و به گفته وزير ارتباطات به دليل اختلاف قوه قضاييه و مجريه بر سر آزادسازي گوشي‌ها، موضوع به جلسه سران سه قوه ارجاع شده است.
۱۳۹۸/۲/۲۸ - ۰ : ۴۸
سخنگوي سازمان هواپيمايي کشوري اعلام کرد که اپليکيشن‌هاي موبايلي مجوز فروش بليت هواپيما ندارند و اين اقدام از سوي آنها بدون طي شدن مسير قانوني است.
۱۳۹۸/۲/۲۸ - ۰ : ۳۸
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با تاکید بر سنجش اخبار در فضای مجازی گفت: باید ابزارهایی در اختیار مردم قرار گیرد تا قدرت آن‌ها برای سنجش و ارزیابی اخبار افزایش یابد؛ برای تحقق این مهم باید مجموعه‌هایی برای بررسی و صحت اخبار شکل گیرند و به مردم گزارش دهند.
۱۳۹۸/۲/۲۶ - ۱۱ : ۲۴
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام کرده که ساخت سپر دفاعی توسط دانشمندان جوان ایرانی برای مقابله با حملات ویروس استاکس‌نت با موفقیت‌ آزمایش شده است.
۱۳۹۸/۲/۲۶ - ۱۱ : ۱۷
به مناسبت 27 ارديبهشت روز جهاني ارتباطات انجام مي شود؛ رونمايي از برخي پروژه هاي ارتباطي در کشور
از چند پروژه‌ بزرگ ارتباطي در حوزه فناوري اطلاعات، توسعه ارتباطات روستايي و خدمات پستي با حضور آذري جهرمي رونمايي مي شود.
۱۳۹۸/۲/۲۶ - ۱۱ : ۱۱
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، درباره 600هزار گوشی همراه که در گمرک مانده‌اند، گفت: این موضوع به جلسه سران سه قوه ارجاع شد، چرا که اختلافی میان دستگاه قضا و دولت درباره آزادسازی این گوشی‌ها ایجاد شده بود.
۱۳۹۸/۲/۲۳ - ۱۹ : ۳۴
از بهترین و جدیدترین گجت‌های هوشمند خانگی که در سال جاری میلادی معرفی شده است، می‌توان به پریز هوشمند، کنترلگر خواب، قفل درب و تصفیه هوای هوشمند اشاره کرد که در این گزارش به مرور مختصری بر آنها خواهیم پرداخت.
۱۳۹۸/۲/۲۳ - ۱۳ : ۳۹
اگر افزايش نرخ ارز را مهم‌ترين عامل گراني کالاها بدانيم که طي يک سال گذشته عاملي اجتناب‌ناپذير بوده، اما عوامل ديگري مانند سودجويي برخي فروشندگان از اسم رجيستري و يک بام و دو هواي واردات گوشي و مشکلات واردکنندگان و اختلال‌هاي چندباره در سامانه همتا، افزايش قيمت گوشي را پررنگ‌تر کرده و سريال گراني اين کالا هنوز هم ادامه دارد.
۱۳۹۸/۲/۲۳ - ۱۰ : ۳۰
آرشيو خبر ها

نظرسنجي