سرویس فناوري بي سيم ثابت
گزارش‌هاي جديدي در فضاي مجازي منتشر شده که نشان مي‌دهد اينستاگرام قصد دارد تعداد لايک‌هاي پست‌هاي به اشتراک گذاشته شده توسط کاربران را مخفي کند.
گزارش‌هاي جديدي در فضاي مجازي منتشر شده که نشان مي‌دهد اينستاگرام قصد دارد تعداد لايک‌هاي پست‌هاي به اشتراک گذاشته شده توسط کاربران را مخفي کند.
۱۳۹۸/۱/۳۱ - ۱۰ : ۵۲
وزير ارتباطات به اپراتورها دستور داد دريافت مطالبات خود از مردم خوزستان را به تعويق بياندازند.
۱۳۹۸/۱/۳۱ - ۱ : ۲۰
اين گزارش به کاربران اينستاگرام آموزش مي‌دهد چگونه بدون نياز به بلاک (مسدود) کردن افراد، آنها را از فهرست دنبال کنندگان حساب کاربري خود خارج کنند.
۱۳۹۸/۱/۳۱ - ۱ : ۱۴
پس از برگزاری یک کنفرانس رباتیک در روسیه، یک ربات انسان نما در تلویزیون رسمی این کشور اخبار خواند. این ربات به نام الکس اخبار شبانگاهی Russia 24، اخباری مربوط به قوانین میکرو فایننسینگ، آمار وزارت کشاورزی ۲۰۱۸ و انجمن فناوری هسته‌ای در سوچی را خواند.
۱۳۹۸/۱/۳۰ - ۱۸ : ۸
دبیر کنفرانس بین المالی مخابرات نوری بیسیم غرب آسیا اعلام کرد: دانشگاه شهید بهشتی میزبان پژوهشگران تراز اول بین المللی در حوزه مخابرات نوری است.
۱۳۹۸/۱/۳۰ - ۱۷ : ۵۷
پسورد ميليون‌ها کاربر اينستاگرام به شکل فايل متني در سرورهاي شرکت ذخيره شده و کارمندان به آن دسترسي داشته‌اند، قبلا اعلام شده بود فقط پسورد چندهزار کاربر با اين شيوه ذخيره شده است.
۱۳۹۸/۱/۳۰ - ۱۷ : ۵۱
شرکت هواوي به تازگي اعلام کرده است که به زودي از يک گوشي هوشمند مجهز به فناوري شبکه 5G رونمايي مي‌کند.
۱۳۹۸/۱/۳۰ - ۱۶ : ۸
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات، گفت: آيا اجراي دولت الکترونيکي که ابلاغ رهبر معظم انقلاب و تکليف برنامه ششم توسعه است و باعث ريشه‌کن کردن اختاپوس فساد از کشور مي‌شود، اجراي سندي بين المللي است؟ مطمئنا اجراي هيچ سند بين‌المللي در دستور کار ما نيست، اما قطعا دروغ و تخريب کار روز و شب تخريبگرهاست.
۱۳۹۸/۱/۳۰ - ۸ : ۲۳
صدها هزار صورتحساب مربوط به يک شرکت حمل و نقل اينترنتي در ايران، به دليل امنيت پايين بانک داده آن لو رفته است. در همين حال، اطلاعات مورد اشاره سه روز به طور عمومي روي اينترنت در دسترس بوده است.
۱۳۹۸/۱/۳۰ - ۸ : ۱۷
دبیرکل اتحادیه بین‌المللی ارتباطات (ITU) در پیامی، "کاهش شکاف استانداردسازی " بین کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه را بعنوان شعار پنجاهمین سالروز جهانی ارتباطات و جامعه اطلاعاتی اعلام کرد.
۱۳۹۸/۱/۳۰ - ۸ : ۱۲
در حاشیه‌ی بازدید رسول کشت‌پور، شهردار منطقه‌ی 2 تهران، و محمد فرجود، معاون فناوری اطلاعات شهرداری تهران، از گروه شرکت‌های هزاردستان شامل کافه‌بازار، دیوار و بلد، توافقاتی در راستای همکاری‌های این شرکت‌ها و شهرداری تهران در زمینه‌ی هوشمندسازی شهر صورت گرفت.
۱۳۹۸/۱/۲۹ - ۱۵ : ۴۸
سامسونگ به تازگي دو گوشي ميان رده جديد از سري گلکسي A را معرفي کرده است که برخي از قابليت‌هاي گوشي‌هاي پرچمدار را نيز دارا هستند.
۱۳۹۸/۱/۲۹ - ۱۵ : ۴۲
گفته می‌شود اپل تا سال 2020 میلادی از یک گوشی جدید ارزان قیمت 4.8 اینچی که طراحی آن شباهت زیادی به آیفون 8 دارد، رونمایی خواهد کرد.
۱۳۹۸/۱/۲۹ - ۱۵ : ۳۸
همواره نکاتي در عکاسي با دوربين گوشي هاي هوشمند وجود دارد که توجه به آن مي‌تواند تا حد زيادي در افزايش کيفيت و بهبود نتيجه آن تاثيرگذار باشد.
۱۳۹۸/۱/۲۹ - ۱۵ : ۳۳
عليرغم ارتقاي کيفيت دوربين گوشي هاي هوشمند، فلاش هاي اين دوربين ها چندان پيشرفت نکرده اند. اختراع يک فلاش مستقل و سبک مي تواند اين مشکل را تا حدي برطرف کند.
۱۳۹۸/۱/۲۹ - ۸ : ۳
وزير جوان دولت تدبير و اميد در جمع مديران و دستياران جوان دولت تدبير و اميد با اشاره به تمام موانع و سنگ‌اندازي‌ها توصيه کرد دلسرد نشوند چراکه در «گام دوم انقلاب» اميد همه و در رأس آنها مقام معظم رهبري به جوانان اين کشور است.
۱۳۹۸/۱/۲۸ - ۲۲ : ۴۳
آرشيو خبر ها

نظرسنجي