سرویس فناوري بي سيم ثابت
بر اساس تحقيقات و پژوهش‌هاي جديدي که توسط کارشناسان فعال در حوزه فناوري و امنيت سايبري صورت گرفته است، مي‌توان نتيجه گرفت که تقريباً تمامي معاملات مبتني بر بيت کوين کلاهبرداري و فريبکاري است.
بر اساس تحقيقات و پژوهش‌هاي جديدي که توسط کارشناسان فعال در حوزه فناوري و امنيت سايبري صورت گرفته است، مي‌توان نتيجه گرفت که تقريباً تمامي معاملات مبتني بر بيت کوين کلاهبرداري و فريبکاري است.
۱۳۹۸/۱/۵ - ۶ : ۵۷
وزير ارتباطات با اعلام اختصاص کد رايگان ستاره 780، ستاره 112، مربع براي کمک به جبران خسارات سيل زدگان در مناطق شمالي کشور، اقدام به انتشار آخرين اطلاعات جاده‌هاي بين شهري و روستايي آسيب ديده در سيلاب استان گلستان، استخراج شده از داده‌هاي ماهواره‌اي کرد که مي تواند در ستاد بحران براي تقسيم مسووليت بين دستگاه هاي حاضر در صحنه و نظم دهي به امدادها مورد استفاده قرار گيرد.
۱۳۹۸/۱/۵ - ۶ : ۴۷
نتايج تحقيقات صورت گرفته نشان مي‌دهد که ساعت‌هاي هوشمند اپل واچ قادر است به حفظ سلامتي کاربرانش کمک کند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۲ : ۳۶
رييس کميته ارتباطات و مخابرات مجلس گفت: همه دستگاه‌هاي حاکميتي، دولتي و عمومي با پيوستن به دولت الکترونيک بايد در سطحي فراگيرتر و با خدمات مناسب‌تر و بهتر نياز جامعه به اين کالاي اساسي جامعه را تامين کنند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۲ : ۳۳
رئیس کمیته تأمین ارتباطات مناسبت‌های ملی و مذهبی، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از تمهیدات ویژه در راستای سرویس‌دهی مطلوب به مشتریان و اپراتورها در ایام نوروز خبر داد.
۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۲ : ۲۹
در آستانه‌ سال جديد و مسافرت به کشورهاي خارجي، لازم است در صورت تمايل به استفاده از سيم‌کارت‌هاي ايراني براي جلوگيري از دريافت هزينه‌هاي مازاد، از جزئيات سرويس رومينگ بين‌الملل و تعرفه‌هاي آن آگاه باشيد.
۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۲ : ۴۷
به نظر مي‌رسد که مايکروسافت قصد دارد قابليت جديدي را به اپليکيشن محبوب اسکايپ بيفزايد تا بدين وسيله کاربران بتوانند يک ويديو کنفرانس با ظرفيت ?? نفر را برقرار کنند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۲ : ۴۴
وزیر ارتباطات این روزها منتقد شماره یک برخی فعالیت‌های صداوسیماست. او در تازه‌ترین گفت‌وگویش آشکارا برخی از رفتارهای صداوسیما را نقد کرده است.
۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۲ : ۴۱
در حالي که در سال‌هاي گذشته تقريباً تمامي خدمات و اقلام مصرفي با افزايش قيمت مواجه بودند، تعرفه خدمات ارتباطي کاهش قيمت داشته و اگرچه همين حالا هم مشترکان از تعرفه‌ها ناراضي هستند، اما ارائه‌دهندگان اينترنت ثابت معتقدند پايين بودن تعرفه، آنها را با مشکل مواجه کرده است.
۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۲۳ : ۴۸
طبق ابلاغيه جديد رجيستري، متقاضيان ثبت اطلاعات تلفن همراه مسافري اگر در زمان ثبت شناسه (IMEI) دستگاه در سامانه گمرک خطايي مبني بر تعريف نشدن کد متناظر گمرکي دريافت کردند، درصورتي که شناسه پيش از برقراري ارتباط برخط گمرگ و همتا، در گمرک ثبت شده باشد، پس از بررسي‌هاي لازم، کد فعال‌سازي از طرف سامانه همتا براي متقاضي ارسال مي‌شود.
۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۲۳ : ۴۴
واتس اپ به تازگي خطاب به کاربراني که از اپليکيشن‌هاي غير رسمي با اسامي مشابه به واتس اپ استفاده مي‌کنند، اعلام کرده که از فعاليت آنها به زودي جلوگيري به عمل خواهد آورد.
۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۱ : ۵۱
وزیر ارتباطات گفت: پس از تحریم استفاده از اپلیکیشن های ایرانی در گوشی های آیفون، ظرف مدت 5 روز روزانه 70هزار گوشی آیفون در داخل شبکه ارتباطی کشور، غیرفعال شد.
۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱ : ۳۴
سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي، مدت زمان دايري هر خط تلفن ثابت را يک ماه اعلام و مخابرات را ملزم کرد که خطوط متقاضيان را ظرف مدت يک ماه نصب کند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱ : ۳۱
مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت از اتمام و بهره برداری از فاز دوم پروژه توسعه شبکه فیبرنوری کشور ( پروژه ملی نور 2) در نیمه اول سال 98خبر داد.
۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۰ : ۳۱
با شکل گيري شبکه‌هاي اجتماعي، عموم مردم بدون وابستگي به صاحبان قدرت و ثروت مي‌توانند گرد هم آيند و براي خير مشترک، امر عمومي را مورد بحث قرار دهند و بر عملکرد دولت و رفتار جامعه نظارت کنند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۰ : ۲۷
مارک زوکربرگ به تازگي تأييد کرده است که شبکه‌هاي اجتماعي فيس بوک و اينستاگرام و پيام‌رسان واتس‌اپ به زودي ادغام خواهند شد.
۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۰ : ۲۱
آرشيو خبر ها

نظرسنجي