سرویس اينترنت
اپراتورهاي ارائه کننده خدمات اينترنت ثابت از اواخر اين هفته ملزم شده‌اند که حداقل ? درصد به حجم مصرف منصفانه بسته‌هاي اينترنتي مشترکان اضافه کنند.
محققان در کره جنوبی 36شکاف امنیتی جدید در استاندارد اینترنتی «ال تی ای » کشف کرده اند. یکی از این شکاف ها به هکرها اجازه می دهد اتصال کاربر به شبکه اینترنت را قطع کنند.
۱۳۹۸/۱/۹ - ۸ : ۱۳
رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ابراز امیدواری کرد با تمهیداتی که اندیشیده خواهد شد سال جاری قیمت اینترنت هم در حوزه اینترنت ثابت و هم موبایل افزایش پیدا نکند.
۱۳۹۸/۱/۸ - ۸ : ۲۳
در حالي که در سال‌هاي گذشته تقريباً تمامي خدمات و اقلام مصرفي با افزايش قيمت مواجه بودند، تعرفه خدمات ارتباطي کاهش قيمت داشته و اگرچه همين حالا هم مشترکان از تعرفه‌ها ناراضي هستند، اما ارائه‌دهندگان اينترنت ثابت معتقدند پايين بودن تعرفه، آنها را با مشکل مواجه کرده است.
۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۲۳ : ۴۸
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات دستور داده است که اپراتورهاي تلفن همراه نسبت به بازگشت بسته‌هاي بلندمدت اينترنت همراه اقدام کنند.
۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۴ : ۴
مدير يک شرکت ارائه‌دهنده اينترنت مطرح کرد نيازمند اصلاح تعرفه‌هاي اينترنتي هستيم
مدير عامل يک شرکت ارائه‌دهنده خدمات اينترنتي با بيان اين‌که حتي اگر يک غول سرمايه‌گذاري بخواهد به حوزه فيبر نوري وارد شود و آن را نجات دهد، نيازمند اصلاح تعرفه هستيم، گفت: حتي اگر تمامي زيرساخت‌هاي فيبري هم در ايران اجرا شود، اين درآمدها نمي‌تواند سرمايه‌گذاري انجام‌شده را برگرداند.
۱۳۹۷/۱۲/۱۰ - ۲۳ : ۴۳
به تازگي محققان و پژوهشگران امنيتي دريافته و اعلام کرده‌اند که کدهاي مخربي در تراشه‌هاي مربوط به مودم‌هاي واي‌فاي وجود دارد که امکان دسترسي هکرها به اطلاعات رد و بدل شده کاربران را مي‌دهد.
۱۳۹۷/۱۲/۹ - ۱۰ : ۱۴
اثر حملات ديداس، ارسال ترافيک کاذب بسياري به سرور و از کار انداختن آن است؛ اتفاقي که اخيراً براي برخي از کسب‌وکارهاي ايراني رخ داده و بهترين راه جلوگيري از آن، استفاده از سرويس‌هاي امنيتي و به‌روز نگه داشتن آن‌هاست.
۱۳۹۷/۱۲/۷ - ۹ : ۴۱
طي روزهاي گذشته حمله‌هاي گسترده‌اي به برخي وب‌سايت‌ها شد و کسب‌وکارهاي داخلي هم مورد هجوم قرار گرفتند؛ کارشناسان علت اين حمله‌ها را دانلود بدافزارها و فيلترشکن‌هاي نامعتبر مي‌دانند.
۱۳۹۷/۱۲/۵ - ۱۰ : ۵۹
يکي از سئوالات کاربران سيستم‌هاي هوشمند و کاربران اينترنت اين است که بسته اينترنتي با چه حجم و سرعتي براي من مناسب است. ميزان بودجه‌اي که براي کار با اينترنت اختصاص مي‌دهيم، گاهي محدود است و نمي‌توانيم بيش از حدي براي اين موضوع هزينه کنيم؛ لذا خوب است بدانيم چه بسته اينترنتي با چه سرعت و حجمي کار ما را راه مي اندازد.
۱۳۹۷/۱۲/۳ - ۲۳ : ۵۵
شما با داشتن تنها يک حساب کاربري در جي‌ميل قادر خواهيد بود چندين آدرس پست الکترونيکي از آن بسازيد و همه ايميل‌هاي دريافتي را در آن مشاهده کنيد.
۱۳۹۷/۱۲/۲ - ۱۷ : ۴۸
سرويس اينترنت VDSL با سرعت‌هاي حداقل دو تا ??? مگابيت بر ثانيه، از جمله سرويس‌هاي ارتباطي است که از سوي شرکت مخابرات به مشتريان خانگي و تجاري ارايه مي‌شود.
۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۲۲ : ۲۸
مرحله نخست پروژه توسعه شبکه ثابت شرکت صبانت با تکنولوژی VDSL و FTTC در فاز هشت شهرستان پردیس با حضور رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به بهره‌برداری رسید. ​
۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۸ : ۱۵
کاربران اينترنت پرسرعت مي‌توانند با استفاده از ابزارهاي تست سرعت و کيفيت، از وضعيت سرويس دريافتي خود اطمينان حاصل کرده و درصورت عدم تطابق سرويس ارائه‌شده با سرويس درخواستي، شکايت کنند.
۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۰ : ۳۹
شرکت مايکروسافت از کاربران خواسته از «اينترنت اکسپلورر» استفاده نکنند زيرا اين مرورگر قديمي است و از استانداردهاي جديد وب پشتيباني نمي کند.
۱۳۹۷/۱۱/۲۰ - ۱۹ : ۵۳
در بیش‌تر تعرفه‌های ارائه‌شده توسط شرکت‌های اینترنتی، با زیاد شدن سرعت اینترنت، به حجم و طبیعتاً قیمت آن هم افزوده می‌شود که این موضوع چندان باب میل کاربران کم‌مصرف نیست و از زمان ارائه‌ی تعرفه‌های جدید مصرف منصفانه هم تغییری در آن داده نشده است.
۱۳۹۷/۱۱/۱۹ - ۱۶ : ۳۳
شبکه زيرساخت کشور هسته اصلي شبکه ملي اطلاعات است و موضوع کيفيت و پايداري اين شبکه بسيار مهم و همواره مورد توجه بوده است، از اين رو مديران زيرساختي کشور همواره تاکيد دارند که ايستگاه‌هاي ما بايد استاندارد بالايي داشته باشد
۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۶ : ۲۱
آرشيو خبر ها

نظرسنجي