سرویس اينترنت
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات جزئیات واگذاری اینترنت VDSL به عنوان جایگزین سرویس ADSLدر کشور را تشریح کرد و گفت:ظرفیت واگذاری این سرویس با چهاربرابر سرعت برای دو میلیون مشترک فراهم شده است.
مدیرکل روابط عمومی مخابرات استان تهران: 60 هزار تهرانی مشترک ADSL مخابرات هستند
به گفته مدیر کل روابط عمومی شرکت مخابرات استان تهران اینترنت پرسرعت بخشی از بازار را به خود اختصاص داده است و یکی از نیازهایی که همیشه در کشورمان وجود داشته بحثADSL است و نیاز به این سرویس ها ادامه داشته و افزایش خواهد یافت.
۱۳۸۹/۸/۱۴ - ۱۳ : ۴
معاون بررسی‌های فنی و صدور پروانه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ‌گفت: موضوع رومینگ بین اپراتورهای داخل کشوریکی از مباحث مهم است به این معنی که اپراتورهایی که معمولا شبکه گسترده‌ای دارند این امکان را فراهم کنند که اپراتور جدید به جای شبکه‌سازی از شبکه‌های آن‌ها استفاده کند.
۱۳۸۹/۸/۱۴ - ۱۲ : ۳۱
به گفته عضو هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه ای، تمدید نشدن مجوز فعالیت شرکت­های ارایه­دهنده خدمات اینترنتی توسط رگولاتوری و همچنین افزایش تعرفه واگذاری خطوط E1 و بکارگیری نرم افزار pc to phone جهت تماس­های تلفنی، فعالیت شرکت­های voip را مختل کرده است.
۱۳۸۹/۸/۱۲ - ۱۰ : ۵۷
عضو کمیسیون تلفیق مجلس از تصویب ماده ساماندهی خدمات اینترنتی و ارتباطی برنامه پنجم توسعه در بخش ارتباطات کشور در این کمیسیون خبر داد و گفت: طبق این طرح باید دسترسی آحاد مردم به علم و فناوری تسهیل شود.
۱۳۸۹/۸/۱۱ - ۱۳ : ۱۱
به گفته مدیرعامل شرکت ارتباطات مبین نت با توجه به تاخیرات غیر قابل قبول از سوی هوواوی در صورت رفع نشدن مشکلات تا چند هفته آینده قطعا در چارچوب قرارداد برخوردی جدی با این شرکت انجام می شود.
۱۳۸۹/۸/۱۱ - ۱۲ : ۳۸
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت‌: وزارت ارتباطات درخواست صدور مجوز برای اپراتور چهارم را به هیات دولت ارایه کرده که پس از کسب اجازه از دولت و شورای اقتصاد، ظرف یک ماه می‌توانیم پروانه را صادر کنیم.
۱۳۸۹/۸/۱۰ - ۹ : ۴۳
رییس هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت: ایران ضعیف ترین کشور منطقه در تامین پهنای باند
رییس هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت با اشاره به رتبه دوم ایران در منطقه از لحاظ تعداد کاربران اینترنتی و رتبه دوم در بحث درصد رشد مشترک طی ده سال اخیر، گفت: متاسفانه در میزان تامین پهنای باند در منطقه در رده‌های آخر قرار داریم.
۱۳۸۹/۸/۹ - ۱۲ : ۱
جدول شرکت‌های اینترنتی برتر مهر ماه سرعت واقعی اینترنت خود را بدانید
مرکز توسعه و مدیریت اینترنت کشور 10 شرکت برتر ارایه دهنده خدمات اینترنت را از لحاظ متوسط سرعت و کیفیت ارسال اینترنت به کاربران در مهر ماه معرفی کرد.
۱۳۸۹/۸/۹ - ۱۱ : ۵۵
مراسم معارفه فرقانی به عنوان معاون وزیر و رییس هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت و مومن‌بالله به‌عنوان معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی و حکیم‌جوادی به عنوان معاون وزیر و رییس سازمان فناوری اطلاعات برگزار شد.
۱۳۸۹/۸/۸ - ۱۵ : ۴۱
وزیر ارتباطات اعلام کرد: ICT راهبردی برای توسعه عدالت در کشور
به دلیل سرعت زیاد تغییر و تحولات در حوزه‌ فناوری اطلاعات باید با نگاهی راهبردی مسایل این حوزه را بررسی کرد.
۱۳۸۹/۸/۸ - ۱۴ : ۴۷
تلکام ما هم با الکامپ ما از بسیاری لحاظ، همخوانی دارد. هرآنچه در مورد نقش الکامپ مطرح است، برای نقش تلکام هم صادق است.
۱۳۸۹/۸/۸ - ۹ : ۲۲
مرکز تحقيقات مخابرات ايران برگزار کرد: کارگاه تخصصي "شبکه انتقال نسل جديد"
به منظور معرفي فناوري‌هاي جديد شبکه‌هاي انتقال، کارگاه تخصصي يک روزه "شبکه انتقال نسل جديد" در مرکز تحقيقات مخابرات ايران برگزار شد.
۱۳۸۹/۸/۵ - ۱۳ : ۴۶
تلکام باتوجه به تخصصی بودنش می‌تواند به طور ریشه‌ای به بررسی مباحث حوزه مخابرات بپردازد.
۱۳۸۹/۸/۴ - ۱۲ : ۵۴
رییس انجمن شرکت‌های اینترنتی اعلام کرد: قیمت اینترنت در ایران 12 برابر، بالاتر از کشور ترکیه به کابران ارایه می‌شود.
۱۳۸۹/۷/۲۸ - ۱۳ : ۵۷
مدیرکل روابط عمومی شرکت پست از آمادگی این شرکت برای همکاری با اپراتورهای وایمکس در بخش فروش سرویس، صورتحساب گیری و توزیع مرسولات از طریق دفاتر پستی در سطح کشور خبر داد.
۱۳۸۹/۷/۲۷ - ۱۰ : ۵۴
مدیر روابط عمومی مخابرات استان تهران: ضریب نفوذ اینترنت پرسرعت در تهران به هفت درصد رسید
به عقیده مدیر روابط عمومی شرکت مخابرات استان تهران، با توجه به اینکه ضریب نفوذ اینترنت پرسرعت در شهر تهران هفت درصد است، ارایه فناوری وایمکس موجب منسوخ شدن اینترنت پرسرعت(ADSL) نخواهد شد.
۱۳۸۹/۷/۲۵ - ۹ : ۲۷
آرشيو خبر ها

نظرسنجي