سرویس فناوري‌هاي نوين
به نظر مي‌رسد که اپليکيشن پيام‌رسان اختصاصي گوگل از اين پس بر روي گوشي‌هاي سامسونگ به صورت پيش‌فرض نصب خواهد شد و در اختيار کاربران قرار خواهد گرفت.
فروش تازه ترين گوشي پرچمدار شرکت ال جي موسوم به V30 از نيمه شهريور ماه در کره جنوبي آغاز مي شود.
۱۳۹۶/۵/۱۰ - ۱ : ۶
پليس نيويورک تصميم دارد به کمک يک دستگاه جديد تشخيص دهد راننده قبل از تصادف از موبايل خود براي جستجو در اينترنت، ارسال پيامک يا برقراري تماس استفاده کرده است يا خير.
۱۳۹۶/۵/۷ - ۱۱ : ۵۶
شرکت گوگل می گوید که قرار است تا پایان سال میلادی، 11گوشی هوشمند از واقعیت مجازی «دی دریم» پشتیبانی کنند.
۱۳۹۶/۵/۴ - ۲۳ : ۱۵
نسخه جدید اپلیکیشن «همراه کارت» با امکانات تازه، رونمایی شد که می‌توان مهم‌ترین آنها را امکان انتقال وجه از مبدا بانک‌های مختلف به همه کارت‌های عضو شتاب دانست.
۱۳۹۶/۵/۳ - ۱۵ : ۳۰
پيدا کردن غرفه‌ها و سالن‌ها در نمايشگاه همواره يکي از نيازهاي بازديدکنندگان است که امسال براي جانمايي و پيدا کردن غرفه ها در نمايشگاه الکامپ اپليکيشن ارائه شده است.
۱۳۹۶/۴/۲۸ - ۱۹ : ۴
خستگي چشم يکي از مشکلات جدي استفاده مداوم از رايانه و گوشي براي مطالعه متون است. به تازگي براي حل اين مشکل عينک ارزان قيمت ويژه اي توليد شده است.
۱۳۹۶/۴/۲۷ - ۱۵ : ۱۴
پوشش اطلاعاتي در شبکه اينترنت نسل 5 از نظر انتشار امواج و نحوه انتقال اطلاعات بين گيرنده و دکل فرستنده در مقايسه با نسل 4 کاملا متفاوت است و انتقال اطلاعات در اين فناوري به صورت پوشش‌دهي بيشتر به سمت گيرنده پرمصرف‌تر است.
۱۳۹۶/۴/۲۷ - ۱۵ : ۳
در حالي که ابزار مبتني بر فناوري واقعيت مجازي تنها حس حضور در يک دنياي سه بعدي را به مخاطب القا مي کند، يک شرکت نوپا بر روي جنبه هاي حسي اين فناوري متمرکز شده است.
۱۳۹۶/۴/۱۲ - ۱۳ : ۵۲
اينستاگرام قابليت جديد« فقط دوستان» را اضافه کرده است. به اين ترتيب فقط فالوورهايي که کاربر تعيين مي کند مي توانند پست ها و استوري هاي او را تماشا کنند.
۱۳۹۶/۴/۶ - ۱۴ : ۲۶
تجربه نخستين استفاده از فناوري تلويزيون در صفحه‌نمايش موبايل و نخستين گوشي مجهز به جديدترين پردازنده اسنپ دراگون دو محصول نوآورانه‌اي است که در بازار گوشي موبايل عرضه شده است.
۱۳۹۶/۴/۴ - ۰ : ۸
رئیس جمهور از بزرگترین «سامانه تلویزیون تعاملی» و «سامانه آموزش الکترونیکی» اصناف کشور که با همکاری همراه اول راه اندازی شده است، رونمایی کرد.
۱۳۹۶/۴/۳ - ۱۳ : ۱۲
از سوي پژوهشگران دانشگاه صنعتي شريف نرم‌افزار تايپ گفتاري زبان فارسي بر اساس فناوري تشخيص گفتار از گوينده فارسي عرضه ‌شد که قادر به تشخيص لهجه و لحن و ايجاد پروفايل شخصي براي تمامي کاربران نرم‌افزار است.
۱۳۹۶/۳/۱۷ - ۸ : ۵۹
محققان امکان عجيبي را فراهم کرده اند که طي آن مي توان با استفاده از امواج واي فاي اقدام به تصويربرداري از افراد آن سوي ديوار کرد.
۱۳۹۶/۳/۳ - ۱۶ : ۴۱
استفاده از هوش مصنوعي براي طراحي نرم افزارها و برنامه‌هاي مختلف روز به روز در حال افزايش است و رنگي کردن عکس‌هاي سياه و سفيد نيز به همين شيوه قابل انجام است.
۱۳۹۶/۲/۳۱ - ۱۵ : ۵۴
بدافزار باجگير که به سيستم هاي کشورهاي همجوار حملات گسترده اي انجام داده است، توسط ضدباجگير بومي پادويش شناسايي شد و به سيستم‌هايي که از اين آنتي ويروس استفاده مي‌کنند آسيبي نرسيد.
۱۳۹۶/۲/۲۷ - ۱۴ : ۵۳
امروزه با پيشرفت فناوري براي پي بردن به اينکه چه کسي پشت درب منزل ايستاده، نيازي به حضور در خانه نداريد و مي توانيد اين کار را از هر نقطه از جهان انجام دهيد.
۱۳۹۶/۲/۲۰ - ۱۴ : ۱۲
آرشيو خبر ها

نظرسنجي