سرویس فناوري‌هاي نوين
گوگل ترنسلیت بهترین مترجم جهان نحوه استفاده از گوگل ترنسلیت به صورت آفلاین
گوگل ترنسلیت آفلاین با استفاده از هوش مصنوعی به کاربران این اجازه را می دهد که زمانی که دسترسی به اینترنت ندارند هم از یکی از قدرتمندترین ابزارهای ترجمه به صورت روان بهره ببرند.
گوگل يک اپليکيشن اندرويدي جديد را براي کاربراني که با مشکل ناتواني‌هاي جسمي و حرکتي مواجهند، معرفي و منتشر کرده که به آنها اجازه مي‌دهد با ارسال دستور صوتي گوشي هوشمند خود را مديريت کنند.
۱۳۹۷/۷/۱۲ - ۱۸ : ۱۶
مایکروسافت با انتشار نسخه به‌روزرسانی ویندوز 10، به کاربران گوشی‌های اندرویدی اجازه می‌دهد با رایانه خود ارتباط نزدیک‌تر و بیش‌تری داشته باشند.
۱۳۹۷/۷/۱۱ - ۱۱ : ۵۹
مديرعامل پست بانک با اشاره به پرداخت پست بانک تسهيلات به مناطق محروم گفت: تاکنون 2500 ميليارد تومان تسهيلات، از سوي پست بانک به فناوري هاي نوين تخصيص داده شده است.
۱۳۹۷/۷/۵ - ۱۰ : ۷
رئيس سازمان نظام صنفي رايانه‌اي کشور: توسعه دولت‌ تنها با فناوري‌هاي نوين امکان‌پذير است
‌رييس سازمان نظام صنفي رايانه‌اي کشور اظهار کرد: هيچ راهي به جز استفاده از فناوري‌هاي نوين در جهت توسعه دولت وجود ندارد.
۱۳۹۷/۷/۴ - ۱۸ : ۴۴
چه اتفاقي مي‌افتد اگر دوربين‌هايي که فرض مي‌شود شما با آن‌ها بايد احساس امنيت کنيد، پر از حفره‌هاي امنيتي باشند؟ چه مي‌شود اگر کسي بتواند اين دوربين‌ها را عليه شما بچرخاند و به نوبه خود به حريم خصوصي‌تان حمله کند؟
۱۳۹۷/۶/۲۸ - ۱۹ : ۴۰
آنلاین ماندن به خصوص در سفرهای بین المللی کار ساده ای نیست. این در حالی است که دسترسی به اینترنت در خارج از کشور محل سکونت به یک ضرورت مبدل شده است.
۱۳۹۷/۶/۲۷ - ۱۰ : ۵۷
اپل در مراسم رونمايي اعلام کرد کاربران با کمک به روز رساني جديد مي توانند با کمک بلندگوي هوم پاد تماس برقرار کنند. همچنين اعلام شد سيستم عامل جديد آيفون ??شهريور رونمايي مي شود.
۱۳۹۷/۶/۲۳ - ۲۳ : ۹
رمزارزها یا ارزهای مجازی که زمانی تبادل‌شان در کشور ممنوع بود، حالا در شرایط تحریم قرار است به منجی اقتصاد ایران تبدیل شوند.
۱۳۹۷/۶/۹ - ۱۹ : ۳۸
اگر چند سال قبل مي گفتيد روزي دستگاهي از راه مي رسد که گفته هاي هر فردي را به سرعت به زبان دلخواه او ترجمه مي کند، کمتر کسي چنين حرفي را باور مي کرد
۱۳۹۷/۶/۶ - ۱۴ : ۴۷
فناوري هوشمند و پيشرفته تشخيص چهره مبتني بر هوش مصنوعي که در فرودگاه واشنگتن اايلات متحده آمريکا بکار گرفته شده است، هويت واقعي يک مسافر را که با مدارک جعلي قصد ورود به واشنگتن داشت افشا کرد.
۱۳۹۷/۶/۴ - ۱۴ : ۳۲
شرکت رد که در زمينه توليد دوربين هاي تصويربرداري سينمايي فعال است، به زودي يک گوشي هوشمند روانه بازار مي کند که دوربين قدرتمند آن براي فيلمبرداري فوق دقيق و هولوگرافيک قابل استفاده است.
۱۳۹۷/۶/۳ - ۱۴ : ۵۷
اگرچه تا به حال هدست واقعیت مجازی گوگل بیشتر کارکردهای تفریحی داشته، اما قرار است در آینده نزدیک کارکردهای آموزشی بیشتری پیدا کند.
۱۳۹۷/۶/۲ - ۱۸ : ۲۴
پژوهشگران پژوهشگاه ارتباطات و فناوري اطلاعات موفق به ساخت و ثبت اختراع سيستم مخابراتي مالتي-پلکس STM-?? نوري شدند.
۱۳۹۷/۵/۲۸ - ۱۶ : ۱۱
گوگل براي کمک به افراد ناشنوا با يک شرکت دانمارکي همکاري خواهد کرد تا سمعکي توليد کند که با اتصال به گوشي‌هاي "اندرويد"، امکان شنيدن فايل‌هاي صوتي را براي ناشنوايان ميسر سازد.
۱۳۹۷/۵/۲۶ - ۱۶ : ۲۶
ارزهاي مجازي ديجيتال در ماه‌هاي اخير به لحاظ استفاده از فناوري‌هاي نوين مورد توجه مسوولان بانکي و ارتباطي کشور قرار گرفته‌اند؛ تا جايي که صحبت از ارائه نمونه‌ بومي اين ارزها مطرح شد. هرچند بانک مرکزي هنوز موضع رسمي خود را در قبال نحوه مواجهه با ارزهاي ديجيتالي مشخص نکرده اما پست‌بانک وظيفه‌ي راه‌اندازي اين ارزهاي بومي را برعهده گرفته و قرار است ضوابط استفاده از آن‌ها تا پايان شهريورماه مشخص شود.
۱۳۹۷/۵/۲۳ - ۱۱ : ۳۴
گوگل با بهره‌گیری از فناوری هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی و تحلیل مقایسه تصاویر شما با افراد مشهور، تصاویر مشابه شما را در فضای مجازی نشان می‌دهد.
۱۳۹۷/۵/۲ - ۱۰ : ۵۹
آرشيو خبر ها

نظرسنجي