سرویس باندپهن
برای دسترسی 80درصد خانوارهای ایرانی به اینترنت با سرعت 20مگابیت بر ثانیه که تکلیف آن در برنامه ششم توسعه آمده است، باید به سمت فناوری‌های جدیدی مانند فیبر نوری رفته و آن را با ADSL جایگزین کنیم.
مدير پروژه ايرانيان‌نت در خصوص فيبرکشي مخابرات و ارائه سرويس روي فيبر همزمان با فعاليت اپراتور فيبر نوري گفت: طبق پروانه رگولاتوري، مخابرات تنها مجاز به ارائه صوت و ايرانيان‌نت مجاز به ارائه سرويس روي فيبر است.
۱۳۹۱/۹/۱۱ - ۱۷ : ۴۴
با صدور پروانه اپراتور چهارم؛ فیبر نوری در یک قدمی خانه شماست
معاون بررسی‌های فنی و صدور پروانه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی با توضیح آخرین وضعیت اپراتور چهارم کشور گفت: پروانه ایجاد و بهره برداری از شبکه‌ها‌ی فیبر نوری در تاریخ 15 مردادماه صادر شده است.
۱۳۹۱/۹/۷ - ۱۳ : ۱۲
معاون مالي، سرمايه‌‌گذاري و امور سهام اپراتور ايرانيان‌نت با تشريح جزئيات مالي اين پروژه گفت: اپراتور فيبر نوري ايران طي 8 سال 26 ميليارد دلار سرمايه گذاري مي‌کند و 50 ميليارد دلار درآمد خواهد داشت.
۱۳۹۱/۹/۶ - ۱۷ : ۲۷
رسیدن فیبر نوری به در منازل و یا آغاز به کار اپراتور چهارم فناوری اطلاعات، یکی از بحث‌های مهمی است که این روزها در عرصه ICT کشور زیاد به گوش می‌رسد. اما در کنار این بحث‌ها این سوال نیز به کرات مطرح می‌شود که آیا واقعا جای این اپراتور خالی بوده است؟!
۱۳۹۱/۹/۱ - ۱۴ : ۱۴
مدیرعامل سابق سازمان فناوری اطلاعات: FTTH کارگشای ارایه خدمات بر روی باند پهن است
بنابراظهارات مدیرعامل سابق سازمان فناوری اطلاعات، فناوری FTTH کارگشای کشور در زمینه ارایه خدمات و ارزش افزوده بر بستر باند پهن به کاربران خانگی است.
۱۳۹۱/۸/۲۹ - ۱۴ : ۱۶
مديرعامل شرکت توسعه اعتماد مبين: اپراتور چهارم فضاي رقابتي ايجاد کند
مديرعامل شرکت توسعه اعتماد مبين ارايه پهناي 20 مگ به کاربران را منوط به اعتقاد راسخ مسئولان در اين زمينه دانست و بيان کرد به نظرمي رسد هنوز اعتقادي در اين زمينه به وجود نيامده است.
۱۳۹۱/۸/۲۹ - ۱۴ : ۲
شرکت ایرانیان نت ـ اپراتور چهارم کشور ـ به عنوان PLATINUM MEMBER در مجمع FTTH خاورمیانه و آفریقای شمالی پذیرفته شد.
۱۳۹۱/۸/۲۹ - ۹ : ۵۸
همزمان با آیین افتتاح سیزدهمین نمایشگاه مخابرات و اطلاع رسانی ( ایران تلکام 2012) از تمبر کنسرسیون ایرانیان نت _ اپراتور چهارم _ مخابراتی کشور، رونمایی شد.
۱۳۹۱/۸/۲۷ - ۲۱ : ۵۲
معاون فنی شرکت ایرانیان نیز از ارایه خدمات تلویزیون اینترنتی، VOIP و اینترنت فوق سریع در اولین فاز اجرایی پروژه اتصال فیبرنوری به منازل خبر داد.
۱۳۹۱/۸/۲۷ - ۱۵ : ۳۵
به گفته رييس سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي براي ارائه سرويس هايي غير از مکالمات صوتي ،تنها اپراتور چهارم مجاز به استفاده از فيبر نوري خواهد بود .
۱۳۹۱/۸/۲۷ - ۱۵ : ۳۳
شرکت ایرانیان نت به عنوان اپراتور چهارم کشور به منظور معرفی خدمات نوین فناوری اطلاعات در سیزدهمین نمایشگاه ایران تلکام 2012 حضور خواهد داشت.
۱۳۹۱/۸/۲۳ - ۱۲ : ۲
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از اتصال 3 میلیون خط اینترنت با حداقل 20 مگابیت برثانیه به منازل خبر داد.
۱۳۹۱/۸/۲۳ - ۹ : ۴۴
آرشيو خبر ها

نظرسنجي