سرویس ICT داخلي
طبق مصوبه کميته راهبري جشنواره فاوا نام نويسي در اين جشنواره تا 10 ارديبهشت ماه تمديد شد.
وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات، فراخوان هشتمين جشنواره فاوا را با هدف شناسايي و حمايت از نخبگان و فعالان اين حوزه منتشر کرد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۲۲ : ۳۱
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات، نادر ثناگو مطلق را به عنوان رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت خدمات هوايي پيام منصوب کرد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۲۲ : ۵۵
نخستين بخش از مستند تاريخ شفاهي وزارت ارتباطات به مدت 30 دقيقه با موضوع ارتباطات در قبل از انقلاب منتشر شد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۲۲ : ۵۰
نتيجه جذب امريه سربازي وزارت ارتباطات اعلام شد و افراد متقاضي مي توانند تاريخ و زمان مصاحبه را در سايت اطلاع رساني وزارت ارتباطات مشاهده کنند.
۱۳۹۷/۱۲/۸ - ۱۷ : ۲۴
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با اشاره به راه اندازي آزمايشگاه مرجع سازگاري الکترومغناطيسي گفت: برنامه جامع ده ساله اي که براي بخش فضايي طراحي شده بود به اتمام رسيده و بايد برنامه جديدي در اين حوزه مورد توجه قرار گيرد.
۱۳۹۷/۱۲/۶ - ۱۷ : ۲۱
مراسم افتتاح آزمايشگاه مرجع سازگاري الکترومغناطيسي (EMC) و رونمايي از دستاوردهاي جديد پژوهشگاه فضايي ايران امروز با حضور وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات برگزار شد.
۱۳۹۷/۱۲/۶ - ۱۶ : ۴۶
سوال دو نماينده مجلس از وزراي ارتباطات و علوم اعلام وصول شد.
۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۲۲ : ۲۲
معاون وزير ارتباطات با اشاره به نحوه ثبت و پاسخگويي به شکايات کاربران در حوزه هاي مختلف ICT گفت: امکان پيگيري شکايات از طريق شبکه هاي اجتماعي نيز براي کاربران فراهم است.
۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۲۳ : ۳۲
دومين دوره مسابقات چالش هاي حوزه فناوري اطلاعات و ارتباطات (ICT Challenge ?) اسفندماه در دانشگاه صنعتي شريف برگزار مي‌شود.
۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۲۳ : ۵۰
معاون فناوري و نوآوري وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با اشاره به ضرورت بهره برداري از داده ها گفت: بايد در خصوص بهره برداري از داده ها هماهنگي ملي داشته باشيم و در اين زمينه نهادهاي مرتبط نيز تبديل اطلاعات ماهواره اي به اطلاعات پايه را در نظر داشته باشند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۱۳ : ۴۰
وزير ارتباطات در مراسم روز فناوري فضايي: صداي طنين ايرانيان بزودي در فضا مخابره خواهد شد
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات در روزملي «فناوري فضايي» گفت: به‌زودي طنين صداي ايرانيان در فضا مخابره خواهد شد و انشا الله در هفته‌هاي پيش رو «پيام دوستي» ما در مدار قرار خواهد گرفت.
۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۱۳ : ۳۲
همزمان با چهلمين سالگرد انقلاب؛ رويداد دانش آموزي ساخت اپليکيشن برگزار شد
رويداد دانش آموزي ساخت اپليکيشن به مناسبت چهلمين سالگرد با شکوه انقلاب اسلامي ايران برگزار شد.
۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۲۳ : ۴۱
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با اشاره به چالش احراز هويت در بانکداري الکترونيک گفت: امروز زيرساخت سامانه شاهکار در دولت الکترونيکي آماده شده و در اختيار بانک مرکزي کشور قرار گرفته مي‌تواند که امنيت را براي بانکداري الکترونيکي به ارمغان بياورد.
۱۳۹۷/۱۱/۹ - ۱۱ : ۴۷
رئيس سازمان فناوري اطلاعات از صدور اجازه استفاده بخش غيردولتي از پايگاه‌هاي داده دولتي خبر داد.
۱۳۹۷/۱۱/۷ - ۲۳ : ۰
فهرست اطلاعات واحدهای تولید فناوری اطلاعات جهت بهره مندی از معافیت مالیات بر درآمد سال 1396طی بخشنامه معاونت مالیاتهای مستقیم سازمان امور مالیاتی به ادارات کل امور مالیاتی ابلاغ شد.
۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۲۳ : ۲۸
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات در صفحه شخصي خود در اينستاگرام در پي عدم موفقيت "پرتابگر ماهواره" خطاب به وزير دفاع پيامي را منتشر کرد.
۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۴ : ۲۵
آرشيو خبر ها

نظرسنجي