سرویس ICT داخلي
در جلسه علني صبح امروز (دوشنبه) مجلس، سوال محمود سلامي نماينده خواف و رشتخوار از وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات درباره علت عدم تحقق موارد مندرج بند ط ماده ? قانون وظايف و اختيارات وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات مطرح شد.
با معرفي و صدور احکام جداگانه وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات، دبير شوراي اجرايي فناوري اطلاعات، رئيس جديد پژوهشگاه فناوري اطلاعات، مديرعامل جديد شرکت ارتباطات زيرساخت و عضو جديد هيئت‌مديره شرکت ارتباطات زيرساخت منصوب شدند.
۱۳۹۸/۲/۲۸ - ۲۲ : ۴۵
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با تاکید بر سنجش اخبار در فضای مجازی گفت: باید ابزارهایی در اختیار مردم قرار گیرد تا قدرت آن‌ها برای سنجش و ارزیابی اخبار افزایش یابد؛ برای تحقق این مهم باید مجموعه‌هایی برای بررسی و صحت اخبار شکل گیرند و به مردم گزارش دهند.
۱۳۹۸/۲/۲۶ - ۱۱ : ۲۴
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام کرده که ساخت سپر دفاعی توسط دانشمندان جوان ایرانی برای مقابله با حملات ویروس استاکس‌نت با موفقیت‌ آزمایش شده است.
۱۳۹۸/۲/۲۶ - ۱۱ : ۱۷
به مناسبت 27 ارديبهشت روز جهاني ارتباطات انجام مي شود؛ رونمايي از برخي پروژه هاي ارتباطي در کشور
از چند پروژه‌ بزرگ ارتباطي در حوزه فناوري اطلاعات، توسعه ارتباطات روستايي و خدمات پستي با حضور آذري جهرمي رونمايي مي شود.
۱۳۹۸/۲/۲۶ - ۱۱ : ۱۱
بر مبنای آخرین گزارش سامانه ثبت و پاسخگویی به شکایات مشترکان خدمات ارتباطی 195، بیش از 3700شکایت از این حوزه در فروردین ماه امسال از سوی کاربران در این سامانه به ثبت رسیده است.
۱۳۹۸/۲/۲۱ - ۱۸ : ۱۳
وزير ارتباطات اعلام کرد که از اين تاريخ به بعد براي صرفه جويي در هزينه ها، برگزاري همايش ها در وزارت اطلاعات و شرکت هاي تابعه ممنوع است.
۱۳۹۸/۲/۱۱ - ۲۱ : ۶
درحالی که برخی افراد، غیرفعال کردن لایه‌های امنیتی را برای نصب اپلیکیشن‌های حذف‌شده پیشنهاد کردند، کارشناسان امنیتی معتقدند حذف لایه‌های امنیتی می‌تواند عواقب امنیتی برای اطلاعات کاربر و خود دستگاه داشته باشد.
۱۳۹۸/۲/۱۱ - ۱۳ : ۱۷
شرکت مخابرات ایران، فردا 11 اردیبهشت مصادف با اول ماه می روز جهانی کارگر به تبعیت از ماده 63قانون کار تعطیل است.
۱۳۹۸/۲/۱۰ - ۱۷ : ۲۰
هشتمين دوره ارزيابي جايزه ملي کيفيت ارتباطات و فناوري اطلاعات توسط سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي انجام مي شود.
۱۳۹۸/۲/۹ - ۸ : ۴۳
نتايج دوبرابر ظرفيت پذيرش نيروهاي امريه سربازي وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات (مرحله سوّم جذب) براي دعوت به مصاحبه 10 ارديبهشت ماه اعلام شد.
۱۳۹۸/۲/۸ - ۶ : ۴۷
سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي فراخوان شناسايي و به‌کارگيري نيروي متخصص و توانمند را براي پست هاي مديريتي اين سازمان اعلام کرد.
۱۳۹۸/۲/۴ - ۱۹ : ۴۲
در چارچوب اين سرويس، شهروندان مي توانند با درخواست پيک، هر نوع بسته و پاکت خود را از محل سکونت يا کار، به سراسر کشور و ساير کشورها ارسال کنند.
۱۳۹۸/۲/۴ - ۰ : ۸
هشتمین جشنواره ملی فناوری اطلاعات و ارتباطات (فاوا) 27 اردیبهشت ماه جاری همزمان با روز جهانی ارتباطات برگزار می‌شود.
۱۳۹۸/۲/۲ - ۱۳ : ۱۰
طبق مصوبه کميته راهبري جشنواره فاوا نام نويسي در اين جشنواره تا 10 ارديبهشت ماه تمديد شد.
۱۳۹۸/۱/۳۱ - ۱۹ : ۱۴
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات، گفت: آيا اجراي دولت الکترونيکي که ابلاغ رهبر معظم انقلاب و تکليف برنامه ششم توسعه است و باعث ريشه‌کن کردن اختاپوس فساد از کشور مي‌شود، اجراي سندي بين المللي است؟ مطمئنا اجراي هيچ سند بين‌المللي در دستور کار ما نيست، اما قطعا دروغ و تخريب کار روز و شب تخريبگرهاست.
۱۳۹۸/۱/۳۰ - ۸ : ۲۳
معاون دفتر بررسي هاي اقتصادي معاونت برنامه ريزي و نظارت راهبردي وزارت ارتباطات در نخستين نشست دانش آموختگان APO (سازمان بهره وري آسيايي) به موضوع تحول ديجيتال و انقلاب صنعتي چهارم پرداخت.
۱۳۹۸/۱/۲۷ - ۲۱ : ۱۵
آرشيو خبر ها

نظرسنجي