سرویس ICT داخلي
در جلسه علني صبح امروز (دوشنبه) مجلس، سوال محمود سلامي نماينده خواف و رشتخوار از وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات درباره علت عدم تحقق موارد مندرج بند ط ماده ? قانون وظايف و اختيارات وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات مطرح شد.
دبیر شورای عالی فضای مجازی خاطر نشان کرد: در حال حاضر بخشی از سایت‌ها به شکل کاملا غیرعمدی و تنها به دلیل محدودیت‌های فنی فیلتر می‌شوند.
۱۳۹۲/۵/۵ - ۱۴ : ۱۶
شرکت ارتباطات زیرساخت در راستای حمایت از تولید، تبادل و توزیع محتوای داخلی و همچنین با هدف تکمیل خدمات قابل ارایه خود در مرکز تبادل ترافیک اینترنتی کشور(IXP) امکان واگذاری خدمات هم‌مکانی را در سایت‌های میدان امام(ره) و LCT فراهم کرد.
۱۳۹۲/۵/۴ - ۲۰ : ۱۳
رئیس شورای انتظامی سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران خبرداد: رسیدگی به تخلفات و شکایات حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات
شورای انتظامی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران به کلیه شکایات و تخلفات حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات رسیدگی می‌کند.
۱۳۹۲/۵/۲ - ۱۹ : ۱۳
معاون سازمان فناوري اطلاعات از تدوين و تصويب دستورالعمل ارائه خدمات الکترونيکي دستگاههاي اجرايي از طريق کارت هوشمند ملي خبر داد و گفت: با ابلاغ اين دستورالعمل تمامي دستگاههاي حاکميتي ملزم به ارائه خدمات به مردم از طريق کارتهاي هوشمند ملي خواهند شد.
۱۳۹۲/۴/۳۰ - ۱۴ : ۳۴
طراح و مجری نخستین برنامه نسبتا جامع فاوا در کشور یعنی همان برنامه توسعه و کاربرد فناوری اطلاعات و ارتباطات موسوم به تکفا معتقد است که ارتباطات مرز منافع ملی است و باید از این مرز، مرزبانی شود حال چه سرعت اینترنت بالا و یا پایین باشد.
۱۳۹۲/۴/۳۰ - ۱۴ : ۳۲
نخستين نمايشگاه و جشنواره خريد لوازم صوتي، تصويري، تلفن همراه و کامپيوتر در جهت حمايت از حقوق مصرف کنندگان 18 تا 23 شهريورماه در تهران برگزار مي‌شود.
۱۳۹۲/۴/۲۴ - ۴ : ۴۳
یک سال و اندی از زمانی که مقام معظم رهبری حکم تشکیل شورایی با نام شورای عالی فضای مجازی را دادند، می گذرد. در این مدت تصمیمات مختلفی برای فضای مجازی کشور گرفته شده و وعده‌های مختلفی داده شده است با این حال شاید همچنان وضعیت اینترنت همانند گذشته باشد و حداقل از نظر کاربران تغییر خاصی در این بخش حاصل نشده باشد.
۱۳۹۲/۴/۲۲ - ۱۳ : ۳۲
سایت وزارت اطلاعات در تازه ترین توصیه های حفاظتی خود، شهروندان را هنگام استفاده از تلفن، رایانه و اینترنت دعوت به رعایت برخی نکات به شرح زیر کرد.
۱۳۹۲/۴/۲۱ - ۱۹ : ۳۷
معاون وزیر ارتباطات گفت: با تصویب کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، تعرفه سالانه حق استفاده از هر شماره تلفن ثابت از 1000 به 1600 ریال، تلفن همراه از 2000 به 3200 ریال و وایمکس از 1500 به 2400 ریال افزایش یافت.
۱۳۹۲/۴/۱۸ - ۱۲ : ۵۶
رئيس هيئت مديره شرکت ايرانيان‌نت گفت: تاکنون مجموعه‌هاي مختلفي مانند منطقه ارس، پيشنهاد همکاري با اپراتور دسترسي فيبر نوري را مطرح کرده‌اند و ما نيز از همکاري با سرمايه‌گذاران و پيشنهاد باشگاه پرسپوليس استقبال مي‌کنيم
۱۳۹۲/۴/۱۷ - ۲۳ : ۴۹
معاون وزير فناوري اطلاعات تاکيد کرد:‌ بحث تعريف تعرفه براي مراکز داده داخلي يکي از موضوعات مهمي است که لازم است مورد توجه جدي قرار بگيرد.
۱۳۹۲/۴/۱۶ - ۱۵ : ۲۶
شرکت خدمات ارتباطی و الکترونیکی ایرانیان نت (اپراتور چهارم مخابراتی کشور) جهت تکمیل کادر تخصصی خود در زمینه‌های مخابرات، فن‌آوری اطلاعات (IT)، بازاریابی، Geo-Marketing، و خدمات ارزش افزوده در زمینه‌های مرتبط از بین نخبگان و اشخاص واجد شرایط، دعوت به همکاری می‌ نماید.
۱۳۹۲/۴/۱۵ - ۱۸ : ۴۵
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات به همراه معاونان خود صبح شنبه با دکتر حسن روحاني رييس جمهوري منتخب ملت ايران ديدار و گزارشي از حوزه‎ي تحت مديريتش ارائه کرد.
۱۳۹۲/۴/۱۵ - ۱۵ : ۲۹
دکتر محمد کرم پور معاون فناوری و امور بین الملل وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در دومین دوره آیین معرفی سرآمدان روابط عمومی ایران اظهار داشت: مراقبت، محافظت و پیش بینی سه وظیفه و کارکرد اصلی روابط عمومی هاست.
۱۳۹۲/۴/۱۲ - ۱۶ : ۹
محمدحسن نامی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از زمان انتصابش به‌عنوان وزیر در 8 اسفند‌ماه 91 تاکنون بیش از 29 نفر را به‌عنوان مشاور خود منصوب کرده است.
۱۳۹۲/۴/۱۲ - ۱۵ : ۳۶
حسن روحانی رییس جمهور منتخب، در گفت و گویی فیلترینگ را ناکارآمد و برای اقتصاد کشور زیان بار خواند.
۱۳۹۲/۴/۱۲ - ۱۵ : ۲۶
آرشيو خبر ها

نظرسنجي