سرویس ICT داخلي
طبق مصوبه کميته راهبري جشنواره فاوا نام نويسي در اين جشنواره تا 10 ارديبهشت ماه تمديد شد.
وندى شرمن، معاون وزیر امور خارجه آمریکا از لغو تحریم‌ فروش تلفن همراه و کامپیوتر به ایران خبر داد و گفت که آمریکا در پی رفع موانع فروش مواد غذایی و دارو به ایران است.
۱۳۹۲/۳/۹ - ۱۵ : ۷
معاون وزیر ارتباطات گفت: در تلاش هستیم تا بر اساس قانون زمینه مشارکت بخش خصوصی در پیاده‌سازی دولت الکترونیکی را فراهم کنیم.
۱۳۹۲/۳/۶ - ۱۳ : ۲۲
فعاليت سومين دوره جايزه ملي کيفيت ارتباطات و فناوري اطلاعات ايران (ICTINQA)آغاز شد.
۱۳۹۲/۳/۳ - ۱۸ : ۴۷
سازمان نظام صنفي رايانه‌اي استان تهران اعلام کرد 3 خواسته مهم فعالان بازار ICT از رئيس ‌جمهور آينده
3 خواسته مهم بازار ICT از رئيس‌جمهور آينده توسط سازمان نظام صنفي رايانه‌اي استان تهران اعلام شده و به زودي فهرست کاملي از مطالبات و نيازهاي بخش خصوصي ارتباطات و فناوري اطلاعات توسط اين سازمان منتشر خواهد شد.
۱۳۹۲/۳/۳ - ۱۳ : ۲۱
روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره اظهارات روز گذشته محمدحسن نامی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با عنوان "صدا و تصویر امام زمان (عج) از لایه ای بالاتر از فیبرنوری برای تمام جهان ارسال می‌شود"، توضیحاتی برای تبیین افکار عمومی ارسال کرد.
۱۳۹۲/۲/۳۱ - ۱۸ : ۱۸
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با تاکيد بر اينکه هم اکنون با ارتقاي فيبر نوري لايه هاي مختلف جو براي انتقال ديتاي صوتي و تصويري به کار گرفته مي شود، گفت: صدا و تصوير آقا امام زمان از اين لايه هاي جديد و بالاتر از فيبر نوري براي تمام جهانيان ارسال خواهد شد.
۱۳۹۲/۲/۳۱ - ۱۵ : ۲۳
کميته تامين ارتباطات انتخابات شرکت مخابرات ايران را مکلف کرد که نقاط فاقد پوشش شبکه مخابراتي کشور را براي برگزاري انتخابات الکترونيکي شناسايي کرده و وضعيت پوشش مخابراتي در مکان هاي اخذ راي يازدهمين انتخابات رياست جمهوري را اعلام کنند.
۱۳۹۲/۲/۲۴ - ۱۳ : ۵۷
به منظور ایجاد زمینه برگزاری انتخابات الکترونیکی، تسریع در مراحل مختلف ثبت نام و اجرای انتخابات، کاهش هزینه‌های برگزاری انتخابات و تامین ارتباطات پایدار و مطمئن مورد نیاز ،"کمیته تامین ارتباطات انتخابات " در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات تشکیل شده است.
۱۳۹۲/۲/۲۱ - ۱۴ : ۳
معاون سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات گفت: پيشنهاد شده در مجوزهاي ISP و ISDP‌ها تغييراتي ايجاد شود تا برخي از اين شرکت‌ها که قابليت بيشتري دارند و تاکنون صرفاً خدمات اينترنت ارائه مي‌کردند خدمات صوتي و محتوايي نيز ارائه کنند.
۱۳۹۲/۲/۱۷ - ۱۳ : ۴۹
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با اشاره به برنامه هاي اين وزارتخانه در آخرين روزهاي عمر دولت گفت: تعويق اجراي پروژه شبکه ملي اطلاعات را در مدت باقي مانده دولت دهم جبران خواهيم کرد.
۱۳۹۲/۲/۱۴ - ۱۸ : ۱۴
ششمين گردهمايي ملي فعالان و متخصصان مديريت فناوري از سوي انجمن مديريت فناوري ايران برگزار مي شود.
۱۳۹۲/۲/۱۰ - ۱۴ : ۳۲
محمود خسروی مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت اعلام کرد:مهلت حضور شرکت ها در جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات تا پنجم اردیبهشت ماه 92تمدید شده است.
۱۳۹۲/۲/۸ - ۲۳ : ۳۸
جوان برتر در حوزه علم و فناوري با محورهاي علوم انساني، فني و مهندسي، علوم پايه، کشاورزي، هنر، مجموعه علوم پزشکي، علوم بين رشته‌اي انتخاب مي شود.
۱۳۹۲/۲/۸ - ۱۴ : ۸
رئیس اتحادیه فناوران رایانه تهران با اشاره به ارائه تسهیلات صندوق صنایع کوچک به شرکت‌های کوچک تولیدی، گفت: افرادی که برای دریافت این تسهیلات اقدام کرده‌اند می‌گویند دوندگی روند فعلی آنقدر زیاد است که متقاضی منصرف می‌شود.
- ۰ : ۰
آرشيو خبر ها

نظرسنجي