سرویس ICT داخلي
در جلسه علني صبح امروز (دوشنبه) مجلس، سوال محمود سلامي نماينده خواف و رشتخوار از وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات درباره علت عدم تحقق موارد مندرج بند ط ماده ? قانون وظايف و اختيارات وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات مطرح شد.
وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات، «دستورالعمل حمايت از شتابدهنده هاي استاني فاوا» را تصويب و اعلام کرد.
۱۳۹۸/۱/۲۵ - ۱۷ : ۴۷
دبیر اجرایی سومین کنفرانس بین المللی "اینترنت اشیاء و کاربردها" در دانشگاه اصفهان، گفت: سومین کنفرانس بین‌المللی اینترنت اشیاء و کاربردها در تاریخ ۲۸ و۲۹ فروردین توسط دانشکده مهندسی کامپیوتر دانشگاه اصفهان و با همکاری دانشگاه فردوسی مشهد در دانشگاه اصفهان برگزار می‌شود.
۱۳۹۸/۱/۲۱ - ۱۷ : ۴۹
به گزارش مرکز روابط عمومي و اطلاع‌رساني وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات، سومين مرحله فراخوان براي جذب امريه سربازي در سطح تهران و مراکز استان‌ها به شکل بومي اعلام شد.
۱۳۹۸/۱/۲۰ - ۲۱ : ۳۹
پايگاه خبريwimaxnews.ir" " از اين پس با دامين " Ticnews.ir " به انتشار اخبار حوزه فناوري اطلاعات وارتباطات مي پردازد.
۱۳۹۸/۱/۱۷ - ۱ : ۵۱
سال 97با وجود حاشیه‌های بسیاری در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات به پایان رسید و با قدم گذاشتن در سال 98، شاهد وعده‌های جدید مسئولان برای توسعه این بخش هستیم.
۱۳۹۸/۱/۱۰ - ۷ : ۵۸
وزیر ارتباطات با اعلام اختصاص کد رایگان ستاره 780، ستاره 112، مربع برای کمک به جبران خسارات سیل زدگان در مناطق شمالی کشور، اقدام به انتشار آخرین اطلاعات جاده‌های بین شهری و روستایی آسیب دیده در سیلاب استان گلستان، استخراج شده از داده‌های ماهواره‌ای کرد که می تواند در ستاد بحران برای تقسیم مسوولیت بین دستگاه های حاضر در صحنه و نظم دهی به امدادها مورد استفاده قرار گیرد.
۱۳۹۸/۱/۵ - ۶ : ۴۷
رئیس کمیته تأمین ارتباطات مناسبت‌های ملی و مذهبی، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از تمهیدات ویژه در راستای سرویس‌دهی مطلوب به مشتریان و اپراتورها در ایام نوروز خبر داد.
۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۲ : ۲۹
آيين انتخاب وب سري و فيلم‌هاي کوتاه برتر جشنواره کودکآنلاين با حضور، محمدجواد آذري جهرمي، وزير ارتباطات، سيد محمد بطحايي وزير آموزش‌وپرورش، احمد مسجد جامعي، عضو شوراي شهر تهران و وزير اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامي، عليرضا تابش، رئيس بنياد فارابي و ابوالحسن فيروزآبادي، دبير شوراي عالي فضاي مجازي برگزار شد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۳ : ۳۶
وزير ارتباطات از شناسايي عامل دستکاري در نظرات مردم مربوط به برنامه تلويزيوني خبر داد و گفت: گزارش کامل و با جزئيات فني چگونگي دستکاري نظرات مردم در جشنواره صداوسيما، نهايي و براي پليس ارسال شده است.
۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۲۰ : ۲۳
متقاضیانی که در مصاحبه دومین مرحله از جذب امریه سربازی روز شنبه 11 اسفند شرکت کرده اند می توانند با استفاده از کد پیگیری اخذ شده در زمان ثبت نام، به سامانه امریه قابل مشاهده در سایت وزارت ارتباطات مراجعه و نتیجه نهایی را مشاهده کنند.
۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۲۳ : ۱۴
هیات انتخاب بخش «ایده برای وب‌سری» نخستین جشنواره کودکآنلاین، نامزدهای اولیه انتخاب شده در این بخش را اعلام کرد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۹ : ۷
رییس مرکز روابط عمومی وزارت ارتباطات تشریح کرد: ناگفته‌هایی از دستکاری آرای نظرسنجی برنامه‌های تلویزیون
رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، ادعاهای مطرح شده درباره اینکه جابجایی آرای نظرسنجی محبوبترین برنامه صداوسیما را شرکتی انجام داده است که از این وزارتخانه مجوز دارد را رد کرد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۲۲ : ۳۹
دبیر پنجمین جشنواره تلویزیونی جام‌جم درباره‌ی دستکاری نظرسنجی آرا مردمی اظهار کرد کرد: یکی از شرکت‌های مجوزدار وزارت ارتباطات نقش اصلی را در جابجایی آرای مردمی داشته است.
۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۲۲ : ۳۸
وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات، فراخوان هشتمين جشنواره فاوا را با هدف شناسايي و حمايت از نخبگان و فعالان اين حوزه منتشر کرد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۲۲ : ۳۱
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات، نادر ثناگو مطلق را به عنوان رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت خدمات هوايي پيام منصوب کرد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۲۲ : ۵۵
نخستين بخش از مستند تاريخ شفاهي وزارت ارتباطات به مدت 30 دقيقه با موضوع ارتباطات در قبل از انقلاب منتشر شد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۲۲ : ۵۰
آرشيو خبر ها

نظرسنجي