سرویس ICT داخلي
در جلسه علني صبح امروز (دوشنبه) مجلس، سوال محمود سلامي نماينده خواف و رشتخوار از وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات درباره علت عدم تحقق موارد مندرج بند ط ماده ? قانون وظايف و اختيارات وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات مطرح شد.
نتيجه جذب امريه سربازي وزارت ارتباطات اعلام شد و افراد متقاضي مي توانند تاريخ و زمان مصاحبه را در سايت اطلاع رساني وزارت ارتباطات مشاهده کنند.
۱۳۹۷/۱۲/۸ - ۱۷ : ۲۴
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با اشاره به راه اندازي آزمايشگاه مرجع سازگاري الکترومغناطيسي گفت: برنامه جامع ده ساله اي که براي بخش فضايي طراحي شده بود به اتمام رسيده و بايد برنامه جديدي در اين حوزه مورد توجه قرار گيرد.
۱۳۹۷/۱۲/۶ - ۱۷ : ۲۱
مراسم افتتاح آزمايشگاه مرجع سازگاري الکترومغناطيسي (EMC) و رونمايي از دستاوردهاي جديد پژوهشگاه فضايي ايران امروز با حضور وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات برگزار شد.
۱۳۹۷/۱۲/۶ - ۱۶ : ۴۶
سوال دو نماينده مجلس از وزراي ارتباطات و علوم اعلام وصول شد.
۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۲۲ : ۲۲
معاون وزير ارتباطات با اشاره به نحوه ثبت و پاسخگويي به شکايات کاربران در حوزه هاي مختلف ICT گفت: امکان پيگيري شکايات از طريق شبکه هاي اجتماعي نيز براي کاربران فراهم است.
۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۲۳ : ۳۲
دومين دوره مسابقات چالش هاي حوزه فناوري اطلاعات و ارتباطات (ICT Challenge ?) اسفندماه در دانشگاه صنعتي شريف برگزار مي‌شود.
۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۲۳ : ۵۰
معاون فناوري و نوآوري وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با اشاره به ضرورت بهره برداري از داده ها گفت: بايد در خصوص بهره برداري از داده ها هماهنگي ملي داشته باشيم و در اين زمينه نهادهاي مرتبط نيز تبديل اطلاعات ماهواره اي به اطلاعات پايه را در نظر داشته باشند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۱۳ : ۴۰
وزير ارتباطات در مراسم روز فناوري فضايي: صداي طنين ايرانيان بزودي در فضا مخابره خواهد شد
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات در روزملي «فناوري فضايي» گفت: به‌زودي طنين صداي ايرانيان در فضا مخابره خواهد شد و انشا الله در هفته‌هاي پيش رو «پيام دوستي» ما در مدار قرار خواهد گرفت.
۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۱۳ : ۳۲
همزمان با چهلمين سالگرد انقلاب؛ رويداد دانش آموزي ساخت اپليکيشن برگزار شد
رويداد دانش آموزي ساخت اپليکيشن به مناسبت چهلمين سالگرد با شکوه انقلاب اسلامي ايران برگزار شد.
۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۲۳ : ۴۱
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با اشاره به چالش احراز هويت در بانکداري الکترونيک گفت: امروز زيرساخت سامانه شاهکار در دولت الکترونيکي آماده شده و در اختيار بانک مرکزي کشور قرار گرفته مي‌تواند که امنيت را براي بانکداري الکترونيکي به ارمغان بياورد.
۱۳۹۷/۱۱/۹ - ۱۱ : ۴۷
رئيس سازمان فناوري اطلاعات از صدور اجازه استفاده بخش غيردولتي از پايگاه‌هاي داده دولتي خبر داد.
۱۳۹۷/۱۱/۷ - ۲۳ : ۰
فهرست اطلاعات واحدهای تولید فناوری اطلاعات جهت بهره مندی از معافیت مالیات بر درآمد سال 1396طی بخشنامه معاونت مالیاتهای مستقیم سازمان امور مالیاتی به ادارات کل امور مالیاتی ابلاغ شد.
۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۲۳ : ۲۸
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات در صفحه شخصي خود در اينستاگرام در پي عدم موفقيت "پرتابگر ماهواره" خطاب به وزير دفاع پيامي را منتشر کرد.
۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۴ : ۲۵
با حضور وزراي دولت حوزه فناوري اطلاعات در دوره هاي مختلف ماهواره پيام به فضا پرتاب شد اما به سرعت کافي نرسيد و در مدار قرار نگرفت.
۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۴ : ۱۶
با استفاده از فناوری سـنجش از دور مـی‌تـوان بـا هزینـه و زمـان کمتـر، طیـف وسـیعی از پروژه‌ها را در سطح جهـانی و ملـی با 9کاربرد مهم از تصاویر مـاهواره‌ای حاصل از این فناوری اجرایی کرد.
۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۷ : ۴۲
وزارت ارتباطات در گزارش عملکرد خود در برنامه ششم توسعه به سازمان برنامه و بودجه،افزايش سرعت دسترسي مشترک به حداقل ?? مگابيت بر ثانيه ??? درصد، دسترسي ?? درصد خانواده‌ها به پهن باند 121 درصد اعلام کرده است.
۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۷ : ۳۴
آرشيو خبر ها

نظرسنجي