سرویس ICT داخلي
طبق مصوبه کميته راهبري جشنواره فاوا نام نويسي در اين جشنواره تا 10 ارديبهشت ماه تمديد شد.
رئیس سازمان تنطیم مقررات و ارتباطات رادیوئی در حکمی سیدبابک ابراهیمی را به عنوان معاون راهبردی و توسعه بازار رگولاتوری منصوب کرد.
۱۳۹۷/۱۰/۱ - ۱۷ : ۴۹
نخستین نشست از سلسله جلسات «نقد و اندیشه»با هدف بررسی «فضای مجازی و ارتباطات اجتماعی» با موضوع بررسی تاثیر «فیک نیوز» و راه‌های مقابله با آن، با حضور کارشناسان و صاحب نظران حوزه رسانه و فعالان فضای مجازی در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد.
۱۳۹۷/۱۰/۱ - ۱۷ : ۲۴
رييس پژوهشگاه ارتباطات و فناوري اطلاعات با اشاره به برگزاري نهمين سمپوزيوم مخابرات در ايران، هدف از برگزاري اين سمپوزيوم را تبادل آخرين يافته هاي علمي و پژوهشي و دستاوردهاي فناورانه و حرکت به سمت تبديل توليدات علمي به فناوري اعلام کرد.
۱۳۹۷/۹/۲۷ - ۱۹ : ۳۴
مراسم افتتاحيه نهمين سمپوزيوم بين‌المللي مخابرات امروز با حضور وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات برگزار شد.
۱۳۹۷/۹/۲۷ - ۱۴ : ۵۲
عضو هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت: افزایش 3برابری ترافیک داخل در یک سال گذشته
عضو هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت با اشاره به سه برابر شدن ظرفیت هسته شبکه ملی اطلاعات گفت: با توسعه شبکه ملی اطلاعات طی سال های اخیر با رشد فزاینده کسب وکارها و فراهم کنندگان محتوا و خدمات داخلی روبرو بودیم به گونه ای که فقط در یک سال گذشته ظرفیت ترافیک داخلی 300درصد افزایش پیدا کرده است.
۱۳۹۷/۹/۲۶ - ۱۸ : ۴۲
دبیر شورای سیاست گذاری جذب امریه سربازی وزارت ارتباطات خبر د مهلت ثبت نام سرباز امریه در وزارت ارتباطات تا پنج شنبه تمدید شد
دبیر شورای سیاست گذاری جذب امریه وزارت ارتباطات از تمدید مهلت ثبت نام سرباز امریه ای تا ظهر پنجشنبه 29 آذرماه با هدف ایجاد فرصت های برابر برای همه، خبر داد.
۱۳۹۷/۹/۲۴ - ۲۰ : ۱۶
مهلت شرکت در جشنواره فیلم کوتاه و وب سری کودکآنلاین 2 هفته تمدید شد.
۱۳۹۷/۹/۲۴ - ۱۱ : ۵۷
دزدي هويت زماني اتفاق مي‌افتد که از اطلاعات شخصي افراد براي باز کردن حساب کاربري جديد، خريد کردن يا پرداخت ماليات توسط شخصي غير از صاحب اطلاعات استفاده شود.
۱۳۹۷/۹/۲۴ - ۱۱ : ۴۷
رييس سازمان فناوري اطلاعات: «فيلترينگ» بزرگ ترين خودتحريمي است
رييس سازمان فناوري اطلاعات با بيان اينکه هنوز بخشي از مسوولان اينترنت را جزو نيازهاي اساسي مردم نمي دانند، گفت: مهمترين خود تحريمي کشور در وضعيت فعلي را در حوزه ارتباطات و فناوري اطلاعات را فيلترينگ مي دانم چراکه اين پيام را به بازيگران مختلف مي دهيم که رفتن به سمت خدمات بزرگ، پرريسک است.
۱۳۹۷/۹/۲۳ - ۱۱ : ۲۱
مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت با اعلام سه برابر شدن ظرفیت شبکه IP به عنوان هسته مرکزی شبکه ملی اطلاعات، از اجرای پروژه ای در کمتر از 10 ماه خبر داد که کاهش تاخیر، قطعی ودر دسترس نبودن های شبکه از نتایج آن به شمار می رود.
۱۳۹۷/۹/۲۱ - ۱۶ : ۱
معاون فناوري و نوآوري وزير ارتباطات انجام داد: معرفي «پارک فناوري اطلاعات و ارتباطات سجاد»به بخش خصوصي
معاون فناوري و نوآوري وزير ارتباطات با اشاره به اهميت دسترسي شرکت هاي ICT به بازارهاي ملي و بين المللي پارک تخصصي ICT را محيطي براي بزرگتر شدن شرکت ها و کسب قدرت رقابت در سطح ملي و بين المللي عنوان کرد.
۱۳۹۷/۹/۲۰ - ۰ : ۱۱
رييس سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي سازمانها بايد براي تحول ديجيتال خود را آماده کنند
رييس سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي در نخستين روز از هفته ديجيتال بر نقش و اهميت اقتصاد و تحول ديجيتال تاکيد کرد و از سازمانها خواست تا شرايط خود را براي تحول ديجيتال منطبق و آماده کنند.
۱۳۹۷/۹/۱۷ - ۲۰ : ۷
سمینار تخصصی "تحول دیجیتال و صنعت مخابرات ایران" 17آذرماه و در اولین روز از هفته دیجیتال ایران در سالن همایش‌های شهیدقندی با مشارکت سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی و گروه علمی- تحلیلی طیف برگزار می‌شود.
۱۳۹۷/۹/۱۶ - ۲۰ : ۳۹
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات طي حکمي يکي ديگر از بانوان شايسته را به عنوان مديرکل ارتباطات و فناوري اطلاعات استان البرز منصوب کرد.
۱۳۹۷/۹/۱۳ - ۶ : ۴۶
رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی: پروانه 500 دفتر پیشخوان بدون فعالیت لغو شد
رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی با اعلام لغو پروانه 500 دفتر پیشخوان بدون فعالیت، گفت: سازمان های خدمت رسان مانند ثبت احوال، تامین اجتماعی و وزارت کار باید سرویس های خود را در این دفاتر ارائه کنند و نباید به صورت موازی دفاتری را راه اندازی کنند.
۱۳۹۷/۹/۱۳ - ۶ : ۳۶
مديرکل جغرافيايي و اطلاعات مکاني شرکت ملي پست: نظام آدرس نويسي بر اساس کدپستي مختص ايران است
مديرکل جغرافيايي و اطلاعات مکاني شرکت ملي پست از اخذ تاييد مجدد گواهينامه استاندارد آدرس نويسي (S42) اتحاديه جهاني پست براي سه سال آتي خبر داد.
۱۳۹۷/۹/۱۱ - ۲۲ : ۳۹
آرشيو خبر ها

نظرسنجي