سرویس ICT داخلي
طبق مصوبه کميته راهبري جشنواره فاوا نام نويسي در اين جشنواره تا 10 ارديبهشت ماه تمديد شد.
آذري جهرمي در حاشيه بازديد از دانشگاه اميرکبير: سند اقتصاد ديجيتال در دست تدوين است
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات از بررسي ابعاد اقتصادي، فرهنگي و اجتماعي سند در دست تدوين اقتصاد ديجيتال در دانشگاه تهران خبر داد و گفت: اين سند به نظامنامه و ميثاقنامه اي براي همه تبديل مي شود.
۱۳۹۷/۷/۲۸ - ۲۰ : ۴۲
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به مذاکرات انجام شده با هیات عراقی گفت: بر این اساس برای کاهش نرخ مکالمه ها در اربعین توافق شد.
۱۳۹۷/۷/۲۷ - ۱۸ : ۲۱
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با بيان اينکه همه ما در برابر فرصت سوزي در بهره برداري از ظرفيت هاي تحول ديجيتال مسئول هستيم، گفت: در مسير تحول ديجيتال بايد تغيير ديدگاه دهيم و با مديري که نمي تواند، تعارفي براي جايگزيني نداريم چراکه نمي توان ديد که هر روز سهمي از ما را در بازارهاي جهاني مي برند.
۱۳۹۷/۷/۲۶ - ۱۶ : ۳۰
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات در راستاي اجراي قانون منع بکارگيري بازنشستگان در سمت هاي دولتي، در پايان حضور چند مشاور و معاون بازنشسته در اين وزارتخانه از آنها تقدير و تشکر کرد.
۱۳۹۷/۷/۲۶ - ۱۴ : ۵۱
آذري جهرمي وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با بيان اينکه پست بانک بايد شعبه‌اي تخصصي براي حوزه ICT ايجاد کند گفت: پست بانک با ايجاد اعتماد در حوزه فناوري اطلاعات بايد سرمايه در گردش شرکت هاي فعال اين حوزه را جذب کند.
۱۳۹۷/۷/۲۲ - ۱۶ : ۳۰
پس از گوشی‌ها و تبلت‌های سیم‌کارت‌خور، نوبت به مودم‌ها و مسیریاب‌هایی که از سیم‌کارت‌ استفاده می کنند، رسیده که مشمول طرح رجیستری شوند.
۱۳۹۷/۷/۲۲ - ۱۴ : ۱۷
با بازنشستگي رسول سراييان، وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات طي حکمي ناظمي اشني را به عنوان معاون وزير و رييس سازمان فناوري اطلاعات منصوب کرد.
۱۳۹۷/۷/۲۱ - ۱۳ : ۴۸
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات در حکمي، مهدي محمدي را به عنوان عضو هيات عامل سازمان فناوري اطلاعات ايران منصوب کرد.
۱۳۹۷/۷/۱۷ - ۲۰ : ۳۶
رييس سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي با بيان اينکه در حال حاضر حداکثر درآمد اپراتورها از ديتاست، از تعيين مقرراتي براي آزادسازي تعرفه‌ها خبر داد و گفت: آزادسازي به اين معنا نيست که بازار کنترلي نباشد، معنايش اين است که جايي که رقابت هست و در بازار و جايي که رقابت نيست، رگولاتوري تعرفه تعيين کند.
۱۳۹۷/۷/۱۶ - ۱۳ : ۴۴
با توجه به قانون مجلس درباره ممنوعيت بکارگيري بازنشستگان، يک معاون و دو مشاور بازنشسته از وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات مي‌روند.
۱۳۹۷/۷/۱۱ - ۱۸ : ۲۳
نمایشگاه تلکام 2018 به طور رسمی و با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، رییس کمیته ارتباطات مجلس شورای اسلامی، دبیر سندیکای صنعت مخابرات، معاونان وزارت فاوا و مدیران ارشد اپراتورها و فعالان این حوزه افتتاح شد.
۱۳۹۷/۷/۱۱ - ۱۱ : ۵۰
رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از افتتاح نمایشگاه تلکام 2018 توسط وزیر ارتباطات در روز چهارشنبه خبر داد.
۱۳۹۷/۷/۱۰ - ۱۰ : ۵۰
چهار نشست تخصصي در نوزدهمين نمايشگاه ايران تلکام 2018 با حضور شرکت هاي دولتي و خصوصي در مدت چهار روز برگزار مي شود.
۱۳۹۷/۷/۹ - ۱۹ : ۲۰
آذري جهرمي وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات پس از بازديد از دانشکده پست و مخابرات در جلسه با مديران و اعضاي هيات علمي، با تبريک سال جديد تحصيلي، گفت: وضعيت دانشکده پر فراز و نشيب بوده اما در بخش ساختار علمي گام هاي خوبي برداشته شده است.
۱۳۹۷/۷/۸ - ۲۰ : ۱۲
معاون وزير ارتباطات گفت: به دنبال افزايش کيفيت ارائه خدمات و قيمت تمام‌شده محصول در ديتاسنترهاي داخلي در مقايسه با نمونه هاي خارجي، براي جذب استفاده کنندگان هستيم.
۱۳۹۷/۷/۸ - ۶ : ۳۷
رييس سازمان فناوري اطلاعات با اشاره به پروژه ايجاد قطب مراکز داده در منطقه ويژه اقتصادي پيام، گفت: به دنبال اين هستيم که يک بازار بين‌المللي با توجه به ويژگي‌هاي منطقه ويژه اقتصادي و فرودگاه پيام براي هاستينگ بين‌المللي ايجاد کنيم.
۱۳۹۷/۷/۸ - ۶ : ۸
آرشيو خبر ها

نظرسنجي