سرویس ICT داخلي
طبق مصوبه کميته راهبري جشنواره فاوا نام نويسي در اين جشنواره تا 10 ارديبهشت ماه تمديد شد.
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با تاکيد به اينکه زبان هنر براي ارائه گزارش به مردم بهترين زبان است، گفت: در نمايشگاه عکس « همه جا در دسترس» گزارش عملکرد وزارت ارتباطات از قاب هنرمندانه عکاسان کشور ارائه شد.
۱۳۹۷/۶/۱۱ - ۱۶ : ۳۰
وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات به مناسبت هفته دولت، گزارش عملکرد و اقدامات خود را در نخستين سال فعاليت دولت دوازدهم منتشر کرد.
۱۳۹۷/۶/۱۰ - ۲۲ : ۲۶
رييس سازمان فناوري اطلاعات با اشاره به استقبال مردم از توسعه زيرساخت هاي ارتباطي کشور در دولت يازدهم، گفت: مطالبات مردم در دولت دوازدهم از جنس اقتصاد و تحوول ديجيتال است.
۱۳۹۷/۶/۱۰ - ۲۲ : ۲۱
رييس مرکز ماهر سازمان فناوري اطلاعات، حفاظت از 3 هزار سايت دولتي و مقابله با 53 دسته بد افزار را به عنوان بخشي از اقدامات انجام شده اين مرکز از ابتداي سال 97 اعلام کرد.
۱۳۹۷/۶/۶ - ۱۱ : ۳۹
معاون برنامه ريزي و نظارت راهبردي ارتباطات و فناوري اطلاعات گفت: وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات براي عبور از شرايط تحريم، بسته اجرايي تهيه و تدوين کرده است.
۱۳۹۷/۶/۶ - ۱۱ : ۶
سازمان تنظيم مقررات راديويي با راه اندازي دو وب سايت به صورت آنلاين اثر تجمعي تشعشعات امواج راديويي را در شهرهاي تهران و شيراز اندازه گيري مي کند.
۱۳۹۷/۶/۵ - ۱۵ : ۵
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با يک‌ساله شدن حضور خود در اين جايگاه وعده داد که گزارشي از دستاوردهاي يک‌ساله‌ي دولت در اين حوزه را ارائه مي‌کند.
۱۳۹۷/۵/۳۱ - ۲۳ : ۵۲
سخنگوي طرح رجيستري تلفن همراه و ساير تجهيزات سيم کارت‌خور گفت: کارهاي فني رجيستري تبلت انجام شده و بستر اجراي آن آماده است. منتظر تعيين تکليف تخصيص ارز وارداتي هستيم.
۱۳۹۷/۵/۲۸ - ۱۶ : ۷
با حکم مهندس آذری جهرمی، سید میعاد صالحی به‌عنوان عضو غیرموظف هیئت عامل سازمان فناوری اطلاعات ایران را منصوب شد.
۱۳۹۷/۵/۲۸ - ۱۵ : ۸
دبير کانون سراسري دفاتر پيشخوان دولت از حذف دريافت کپي کارت ملي و کپي شناسنامه از متقاضيان دريافت خدمت در تمامي دفاتر پيشخوان سراسر کشور تا چهل روز آينده خبر داد.
۱۳۹۷/۵/۲۸ - ۱۴ : ۴۴
محمد جواد آذري جهرمي وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات در يادداشتي که در صفحه اول روزنامه شرق امروز (27 مرداد ) منتشر کرده به تشريح انقلاب صنعتي چهارم و نقش آن در دگرگوني جهان پرداخته است.
۱۳۹۷/۵/۲۷ - ۱۳ : ۶
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات از نمايش عمومي اندازه گيري تشعشعات امواج به صورت آنلاين در سايت سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي خبر داد و گفت: در مورد پارازيت نه بايد بزرگنمايي صورت گيرد و نه بايد به راحتي از کنار آن عبور کرد چراکه همه ما در برابر حفظ سلامت مردم مسووليم.
۱۳۹۷/۵/۲۷ - ۱۰ : ۴۰
توسط رييس کميته مخابرات مجلس تهديد دستگاه‌هاي خدمات دهنده به مردم
رييس کميته مخابرات مجلس دستگاه‌هاي دولتي و غيردولتي خدمات دهنده به جامعه که حاضر به پيوستن به دولت الکترونيک نيستند را به انتشار عمومي اسامي‌شان تهديد کرد.
۱۳۹۷/۵/۲۴ - ۱۵ : ۳۰
پيام آذري جهرمي به مناسبت روز‌خبرنگار؛ تلاش اهالي رسانه براي آگاه سازي و‌شفافيت مانع فساد مي شود
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با انتشار پيامي روز خبرنگار را به تمامي اهالي رسانه و خبرنگاران تبريک گفت.
۱۳۹۷/۵/۱۵ - ۲۱ : ۳۴
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، درگذشت میرزابابا مطهری نژاد، نخستین مدیر روابط عمومی وزارت ارتباطات بعد انقلاب را تسلیت گفت.
۱۳۹۷/۵/۱۳ - ۱۶ : ۷
اگرچه وای‌فای از امکانات ارائه‌شده در بسیاری از مکان‌های عمومی است، اما هنگام استفاده از این ویژگی باید نکات امنیتی را رعایت کنید تا مانع از حملات احتمالی به سیستم خود شوید.
۱۳۹۷/۵/۱۱ - ۱۷ : ۲۷
آرشيو خبر ها

نظرسنجي