سرویس فناوري بي سيم ثابت
وزير ارتباطات به اپراتورها دستور داد دريافت مطالبات خود از مردم خوزستان را به تعويق بياندازند.
ازاول دی‌ماه 1391 قیمت انواع مودم‌های وایمکس ایرانسل دو برابر شده است.
۱۳۹۱/۱۰/۳ - ۱۶ : ۲۲
دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه‌های استان‌های آذربایجان شرقی، اصفهان، البرز، خراسان رضوی و فارس که تا 25 دیماه به جمع مشترکان وایمکس ایرانسل بپیوندند، مشمول 50 درصد تخفیف ویژه مودم‌های‌ USB وایمکس ایرانسل می‌شوند.
۱۳۹۱/۱۰/۲ - ۱۱ : ۳۳
هدف از تحقیق حاضر،شناسایی قابلیت های فنی ومزیت های اقتصادی فناوری های نوینICT ،به منظور استفاده گسترده از آن ها در شبکه بانکی برای توسعه بانکداری الکترونیکی در کشور و امکان رقابت با بانکهای پیشرفته الکترونیکی دنیا می باشد.
۱۳۹۱/۱۰/۲ - ۱۱ : ۷
با مصوبه کميسيون تنظيم مقررات ارتباطات تعرفه‌هاي فناوري وايمکس مصوب سال 89 تا پايان سال 91 تمديد شد.
۱۳۹۱/۹/۲۸ - ۱۵ : ۳۶
مديرعامل مبين‌نت در پاسخ به خبر سينا اعلام کرد: تغيير تکنولوژي موجب جمع‌آوري مودم‌هاي مبين‌نت در نجف‌آباد شد
مديرعامل مبين‌نت در پاسخ به خبر آژانس خبري صنعت ارتباطات (سينا) مبني بر جمع‌آوري مودم‌هاي داخلي مبين‌نت در نجف‌آباد اصفهان به علت به حد نصاب نرسيدن تعداد مشترکين گفت: در نجف‌آباد تغيير تکنولوژي داستين و تجهيزات عول شده است که موجب شد روي پوشش وايمکس مبين‌نت تاثير بگذارد.
۱۳۹۱/۹/۲۲ - ۱۹ : ۵۰
مدیر عامل مبین نت گفت: نخستین شبکه اینترنت پرسرعت و بی‌سیم محلی رایگان تحت عنوان "وایمو" به طور آزمایشی در چند نقطه تهران راه‌اندازی شده و توسعه آن به طور جدی در حال پیگیری است.
۱۳۹۱/۹/۲۱ - ۲۱ : ۲۴
مدير عامل مبين‌نت خبر داد دولت پروانه وايمکس را گران فروخت
مدير عامل مبين‌نت گفت: تعرفه‌گذاري وايمکس و ADSL نياز به اصلاح دارد و از رگولاتوري درخواست کرده‌ايم براي ادامه حيات مبين‌نت، قيد وايمکس بودن را از ما بردارند تا بتوانيم تکنولوژي روز را ارائه دهيم.
۱۳۹۱/۹/۱۹ - ۲۱ : ۳۱
کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات با درخواست تمدید تاریخ اعتبار تعرفه‌های مصوب ارائه خدمات اینترنتی مبتنی بر فناوری WiMAX پس از بررسی، موافقت کرد.
۱۳۹۱/۹/۱۰ - ۱۴ : ۳۷
مدیر کل روابط عمومی مبین نت گفت: هم اکنون 134 شهر تحت پوشش شبکه مبین نت هستند و از جمله مهمترین اقدامات این شرکت ارائه خدمات به شرکت‌های بزرگ است.
۱۳۹۱/۸/۲۹ - ۱۸ : ۵۳
به گفته مدیرعامل شرکت ارتباطات مبین نت رایزنی‌ها با رگولاتوری در خصوص تعهدات پوششی اپراتور سراسری وایمکس مبین نت ادامه دارد.
۱۳۹۱/۸/۲۸ - ۱۳ : ۵۵
طبق آخرین آمار ارایه شده از سوی رگولاتوری تعداد پورت‌‌های منصوبه در 6 ماه ابتدای سال 91 به 3 میلیون‌ و 877 هزار و 868 پورت رسیده که از این تعداد 2 میلیون‌و‌469 هزار و 567 پورت دایر و زیر بار رفته است.
۱۳۹۱/۸/۷ - ۱۰ : ۴۸
روابط عمومی شرکت ارتباطات مبین نت در اطلاعیه ای ازمشترکین خود خواست، با به‌روزرسانی Firmware مودم‌های وایمکس مبین‌نت برخی مشکلات خود را برطرف نمایند.
۱۳۹۱/۷/۲۱ - ۱۵ : ۴۲
در برخی از ساعات شبانه روز؛ وایمکس ایرانسل رایگان شد
ایرانسل اعلام کرد در طول پاییز امسال هزینه ترافیک مصرفی کاربران اعتباری وایمکس خود را در برخی از ساعات شبانه روز رایگان محاسبه خواهد کرد.
۱۳۹۱/۷/۱۶ - ۱۳ : ۴۹
طبق اطلاعات گزارش موسسه تحقیقاتی ABI در مورد تحول در باند وسیع موبایل، در سه ماهه پایانی سال ???? و شش ماهه نخست سال ???? در کره جنوبی، ایالات متحده و ژاپن شاهد آن بودیم که تعداد مشترکین LTE از تعداد مشترکین وایمکس پیشی گرفته است.
۱۳۹۱/۷/۱۵ - ۱۷ : ۵
شرکت ارتباطات مبین‌نت برای پرداخت هزینه‌های مشترکان خود روش‌های گوناگونی را در نظر گرفته است تا مشترکین به راحت‌ترین و بهترین راه ممکن هزینه‌ی اشتراک اینترنت پرسرعت وایمکس مبین‌نت خود را بپردازند.
۱۳۹۱/۷/۴ - ۱۹ : ۵
چه‌ مقدار از حجم اینترنت من باقی مانده است؟ اشتراک من چه زمانی به پایان می‌رسد؟ دیروز چند گیگابایت مصرف کرده‌ام؟ و… . به احتمال زیاد چنین پرسش‌هایی برای شما هم هنگام استفاده از اینترنت پرسرعت وایمکس مبین‌نت به وجود آمده است. اگر پاسخ این پرسش‌ها را می‌خواهید، این مطلب را به دقت مطالعه کنید.
۱۳۹۱/۷/۴ - ۱۸ : ۵۳
آرشيو خبر ها

نظرسنجي